• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Діджи фінанс просять 4 тіла

random_nickname

✩ Premium ✩
Реєстрація
20 Січ 2019
Дописи
922
Реакції
685
Бали
5,255
UAH
40.00
Ваш пол
Мужской
Привіт
Качайгроші десь місяців 3 пропонували тіло - ігнорував їх. У підсумку продали діджи фінанс - ці просять майже 4 тіла.
Актуальне питання - як ведуть себе далі? Телефонують оточенню?
Чи пропонують адекватну суму?

Знаю, що судитись люблять, але то вже інша історія.
 
:metal:
Цікаво, що вони там курять?
400%.


Mercato® їх в суді під горіх розбирає
Я підписаний на Сергія, тому про суд особливо не хвилююсь.
А от суми, звісно, максимально дурні
Купили за півтіла і шукають золоте дно
 
Чи пропонують адекватну суму?
Два займа в них.
Регулярно шлють пропозиції на мило.
По обидвом пропонували тіло і фініш.
Бізнес 21 століття🤷
Так це старе як світ : купити дешевше, продати дорожче. Називають по різному, в основному : бариги))
 
Два займа в них.
Регулярно шлють пропозиції на мило.
По обидвом пропонували тіло і фініш.

Так це старе як світ : купити дешевше, продати дорожче. Називають по різному, в основному : бариги))
Дякую за інфо, буду чекати тоді)
 
доброго вечора мені також шлють смс і дзвонять 2 рази на тиждень. сьогодні прислалим смс на електронку різнокольорову вони так люблять про те що якщо я не оплачу то готуйтеся до суду примумсового стягнення і так далі. мій договір вже в досудовому відділі.
 
Я підписаний на Сергія, тому про суд особливо не хвилююсь.
А от суми, звісно, максимально дурні
Купили за півтіла і шукають золоте дно
А звідки інфо що купили за пів тіла, зазвичай дисконт більше 90% від основної суми боргу.
 
Привіт
Качайгроші десь місяців 3 пропонували тіло - ігнорував їх. У підсумку продали діджи фінанс - ці просять майже 4 тіла.
Актуальне питання - як ведуть себе далі? Телефонують оточенню?
Чи пропонують адекватну суму?

Знаю, що судитись люблять, але то вже інша історія.
Вони в мене вже 4 й рік ...купили у качай воші....Нічого хорошого не пропонують....Ну ні,то й ні...
 
Купили за півтіла і шукають золоте дно
Шукають корів з роздоєним вім'ям
А звідки інфо що купили за пів тіла, зазвичай дисконт більше 90% від основної суми боргу.
Я бачив "купівлю" кредитного портфеля за 0,195%.
 
В мене просять 999грн з тіла 6000 (нараховано 18000) пройшло більше 3-х років
Вони самі вам таке запропонували? З чого така щедрість. Пробую з ними домовитись, але хочуть більше тіла ....вже 4 роки
 
Мені часто попонували за тіло і півтора тіла закрити (від кредит+(2000) і мілоан (4900) були у них). В кінці серпня запропонували закрити за 800 і 1500. Що я успішно і зробив
 
Самі, прислали на E-mail
Ви з ними до цього спілкувалися? Багато переплатили пролонгаціями?
Мені часто попонували за тіло і півтора тіла закрити (від кредит+(2000) і мілоан (4900) були у них). В кінці серпня запропонували закрити за 800 і 1500. Що я успішно і зробив
Ви з ними спілкувалися до цього? Чи ігнорували? Довго вже не платили?
 
Назад
Угорі Унизу