• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Діджи фінанс просять 4 тіла

*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Мені мабуть пороблено))))) в них не один кредит і навіть тіло не пропонують (хоча три роки тому закрила за тіло 3 кредити в них), тепер тільки півтора тіла по двом кредитам, а по третьому з 4 тис хочкть 40 тис...... Вже п'ятий рік пішов, а пропозицій таких як у вас немає..... хотілось закрити і забути, буду чекати.
Ви як розумію ніколи з ними не спілкувалися?
 
З жодними з контрацептивів за весь час.
Не спілкувалася з ними 2 роки, а потім вирішила домовитись, краще не треба було починати. Ваша позиція вчергове показує ніякого спілкування і купу позитива від вього
 
Не спілкувалася з ними 2 роки, а потім вирішила домовитись, краще не треба було починати. Ваша позиція вчергове показує ніякого спілкування і купу позитива від вього
:pardon:
 
Знаючи Діджи та їх юристів, скажу: нічого не платити.
Це не фірма, а зібрання недоумків та аферистів.
 
Ви з ними до цього спілкувалися? Багато переплатили пролонгаціями?

Ви з ними спілкувалися до цього? Чи ігнорували? Довго вже не платили?
Повний ігнор як з усіма іншими, жодного разу нікому не відповідав. Не платив з початку карантину 2020. Кредит+ було пару пролонгацій, мілоан жодної
 
Повний ігнор як з усіма іншими, жодного разу нікому не відповідав. Не платив з початку карантину 2020. Кредит+ було пару пролонгацій, мілоан жодної
Дякую! Не плачу з 19 року, пару раз спілкувалась, даремно. Як ще в 19 році писали, режим сніжинки дає свої позитивні результати, а головне береже нерви
 
На днях лист від них прийшов.В якому було,копія адвокатського посвічення,копія реєстрації про шлюб адвоката😁.Страшать судом.З тіла 13000,хочуть 53000.
 
На днях лист від них прийшов.В якому було,копія адвокатського посвічення,копія реєстрації про шлюб адвоката😁.Страшать судом.З тіла 13000,хочуть 53000.
В суде их под орех разделывают при нормальной защите. Это если МФчмо. С банками сложнее но и тут положение не безвыходно. У коллеги всплыл долг ещё по НАДРА банку лохматого какого то года. Он и сам о нем забыл. Там 1500грн. С хотелками 19к. Отказали в иске. Аргументировали что давно прошли все сроки.
 
Мне пришла писулька от них.
С 3500 грн. они хотят 750 грн. 🤨 Это как? Пахнет нагибаловом.
Но еще прикол в том, что мне пришло письмо на новый электронный адрес который я указывал в приват24 для получения чека. В который раз убеждаюсь, что приват всё сливает.
 
Но еще прикол в том, что мне пришло письмо на новый электронный адрес который я указывал в приват24 для получения чека.
Шановный, что удивляет?)
С 3500 грн. они хотят 750 грн. 🤨 Это как? Пахнет нагибаловом.
Гарантийное письмо и можно закрывать)
 
Назад
Угорі Унизу