• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Додам (ТОВ Вива Капитал). Займ. Отзывы должников

Є один привілей який вона надає. На кшталт захисту від призову.
комусь то і не привілей)) та і насильно вас на фронт не загребуть. за те може відкриєте для себе нові можливості зі зміною роботи
 
комусь то і не привілей)) та і насильно вас на фронт не загребуть. за те може відкриєте для себе нові можливості зі зміною роботи
В моєму випадку привілей. Ряд проблем зі здоров'ям турбує. А стосовно можливостей - так не вмію ніфіга більше.
 
Поставив. Дійшло до того що вони вже начальству подзвонили і заявили що я вказав номер директора і його самого як гаранта виплати при погашені. І доколупались до дядька з яким я 10 років не спілкувався і номеру якого навіть не мав в контактному переліку. На ділі ж - нічого подібного. І як людей переконувати що я не роздаю їх номери наліво-направо? І чи є тут юристи, які допоможуть з них 3 шкури спустити?
Шараги можуть що завгодно сказати. Керівництво у вас не дуже, якщо вірить в балачки божевільних. Але якщо беруть трубку, просто так від них не відчепляться. У мене таке ж керівництво, а одна з них особливо цікава була, то вони їй таку лапшу вішали... Але то її проблеми, а не мої. Якщо з першого разу не зрозуміла, що має справу з шахраями
 
Шараги можуть що завгодно сказати. Керівництво у вас не дуже, якщо вірить в балачки божевільних. Але якщо беруть трубку, просто так від них не відчепляться. У мене таке ж керівництво, а одна з них особливо цікава була, то вони їй таку лапшу вішали... Але то її проблеми, а не мої. Якщо з першого разу не зрозуміла, що має справу з шахраями
Тим не менше. Директор на роботі в даному випадку є людиною, яка працює 20 годин на добу. І тут, дзвонить чмоня і каже, що його підлеглий вказав його номер щоб якісь чмоні могли його по телефону "залюбити". Додамо факт того, що директор ще й УБД, то на виході отримаємо те, що такої фігні така особа попросту не терпітиме.
 
Не будут)

Рецепт универсальный.
Полный игнор по всем направлениям. Если они уже перешли грань - начали звонить третьим лицам и рассылать им банковскую тайну - пусть идут далеко и надолго.
НБУ пишите скаргу
 
Тим не менше. Директор на роботі в даному випадку є людиною, яка працює 20 годин на добу. І тут, дзвонить чмоня і каже, що його підлеглий вказав його номер щоб якісь чмоні могли його по телефону "залюбити". Додамо факт того, що директор ще й УБД, то на виході отримаємо те, що такої фігні така особа попросту не терпітиме.
І що? Директор - це якась особлива людина? Така ж як і інші. Від помилок не застрахований ніхто. І директор на своєму рівні може цих неадекватних поставити на місце. Запросто
 
Комусь вдалося їх закрити за тіло?
Не ,они ещё те твapu по реконструктаризации выплатила тело и сказала нафиг ,дозвонились до бабушки ,и мне рассказывают чего я к ней в гости не хожу ,и за эти дни бахнули 3 тысячи % и вымагают больше ,послала , сказала через суд ,баба борзая однако
 
Зараз (конкретно ця контора, але може і до інших перейти) придумали нову замануху. Дзвонять під час масштабних повітряних тривог, а потім ниють що їм ніхто не відповідає. Попутно, дзвонять особам із списку контактів, всім поголовно, і оголошують їх поручителями в цьому питанні. Тим часом, список поручителів у "договорі", ось нижче.


Суть в тому, що краще таке гівно не чіпати взагалі, і смердіти не буде.
 

Вкладення

  • firefox_wIGtM5Pi7i.png
    firefox_wIGtM5Pi7i.png
    5.1 Кб · Перегляди: 120
Зараз (конкретно ця контора, але може і до інших перейти) придумали нову замануху. Дзвонять під час масштабних повітряних тривог, а потім ниють що їм ніхто не відповідає. Попутно, дзвонять особам із списку контактів, всім поголовно, і оголошують їх поручителями в цьому питанні. Тим часом, список поручителів у "договорі", ось нижче.


Суть в тому, що краще таке гівно не чіпати взагалі, і смердіти не буде.
Контактним.
Не поручителям.
На таких "договорах" апріорі не може бути поручителів.
 
Контактним.
Не поручителям.
На таких "договорах" апріорі не може бути поручителів.
Тим не менше, особам оголошують саме це. Мовляв, такий то зробив вас поручителем у цьому питанні, попросіть його щоб видалили зі списку поручителів.
 
Тим не менше, особам оголошують саме це. Мовляв, такий то зробив вас поручителем у цьому питанні, попросіть його щоб видалили зі списку поручителів.
Це зрозуміло. Але вони цього не зроблять. Їхня "робота" в тому і полягає, щоб тиснути на вас будь-якими методами, щоб отримати бажане.
 
Це зрозуміло. Але вони цього не зроблять. Їхня "робота" в тому і полягає, щоб тиснути на вас будь-якими методами, щоб отримати бажане.
Чи є можливість припинити тиск не маючи і копійки за душею?
 
Чи є можливість припинити тиск не маючи і копійки за душею?
Практично ні.
Можете звернутись зі скаргою до НБУ, але чи буде з того результат скоріше ні чим так. Ігнор саме дієве проти них.
Коли бачать що їх ігнорують, відлипають.
 
Казалось, что уже все сараи знаю, но нет, вот такой ещё имеется. Думал, сервис подбора - нет, вполне себе полновесная шарага 24/7. Зареганы в Черкассах, причём уже несколько лет как. Вроде не было тут про них ничего.
Не прошло и месяца как они начали присылать пугалки на почту мол мы на вас ВП открыли.
 
Спустя три месяца просрочки прислали письмо с предложением закрыть за тело перед продажей другой конторе
У мене тіло там 2500, просрочка вже 11 днів, почекаю 2 тижні до зп і там гляну, ану і взагалі забудуть і теж за місяць-другий наберуть та за тіло запропонують))
 
У мене тіло там 2500, просрочка вже 11 днів, почекаю 2 тижні до зп і там гляну, ану і взагалі забудуть і теж за місяць-другий наберуть та за тіло запропонують))
Сьогодні прийшло повідомлення від ДОДАМ "ПІБ, порушення умов кредитного договору №*********** зафіксовано! Неодноразові вимоги проігноровані. Буде розглянуто примусове стягнення "DODAM" 0800305353"
Чергова лякалка чи рілі можуть стягнути через банк чи ще взагалі якось?)))
 
Сьогодні прийшло повідомлення від ДОДАМ "ПІБ, порушення умов кредитного договору №*********** зафіксовано! Неодноразові вимоги проігноровані. Буде розглянуто примусове стягнення "DODAM" 0800305353"
Чергова лякалка чи рілі можуть стягнути через банк чи ще взагалі якось?)))
Можуть. Якщо суд виграють
 
Назад
Угорі Унизу