• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Додам (ТОВ Вива Капитал). Займ. Отзывы должников

Можуть. Якщо суд виграють
То мені готуватися до суду?)
А ще годину тому прийшло на пошту
"ПІБ
Дзвінка ми не тримали, оплати немає.
Дані дії розглядаються, як відмова від добровільної сплати.
Компанія Додам"
Можуть передати/продати колекторам чи можуть одразу і в суд?
 
У вас була з ними справа? Як вони взагалі себе ведуть? Ідуть на лояльні умови а ля реструктуризація/розбиття та оплата тіла кредиту частинами?
Заблокувати рахунки зараз можна тільки за рішенням суду. Нотаріальні написи заборонені,а шараги в принципі цього зробити не можуть
Ну от ця Ларіса мені лишила номера сказала набрати щоб обговорити лояльні умови погашення...думаєте вартує набирати дізнатися умови чи забити? Діло в тому що коштів у мене зараз не має вопше, будуть за тиждень і за два, чи реально з ДОДАМ договоритися якщо вже на даний момент немає коштів?)
 
Останнє редагування:
Balanar, у кала немає поняття часу. Як і в будь-якого хворого з деменцією. Вони не знають коли пройде тиждень чи два. Навіть поняття "завтра" для них важко.
Вони знають два варіанти - є гроші і закриваємо, або немає грошей і відмова. Більше не існує ніяких варіантів.
 
Balanar, у кала немає поняття часу. Як і в будь-якого хворого з деменцією. Вони не знають коли пройде тиждень чи два. Навіть поняття "завтра" для них важко.
Вони знають два варіанти - є гроші і закриваємо, або немає грошей і відмова. Більше не існує ніяких варіантів.
Ех, зрозуміло тоді ще нині почекаю вже як завтра буде серйозніший лист тоді їх наберу
 
До мене на співбесіду приходив колишній їздун примат банка,а перед тим опер з карного розшуку...
Кажи таким, що візьмеш тільки з простроченим кредитом))) і мінімум одним виконавчим написом)
 
Кажи таким, що візьмеш тільки з простроченим кредитом))) і мінімум одним виконавчим написом)
Ще звонарик був 19-річний. Цьому яку умову поставити? А кредитних спеціалісток з говнівочки і шг мабуть з десяток. У нас відділення позакривали от і бігають
 
Отже ситуація з ними в мене наступна, тиждень готувався до дзвінку (обіцяв їм що наберу, а точніше пані Ларисі у вайбер), але пані Лариса виявилась не такою і страшною як її малюють…було тіло 2500, набігло на 4800 за місяць, поговоривши спершу хотіла на 3 місяці розбити, в результаті домовився на 4 по 1200грн кожного місяця, перший платіж з понеділка, амінь.
 
От поясніть що робити з ними, сьогодні оплатила половину, половину закрию в понеділок, хочу записати скаргу в НБУ, але боюся що нароблю проблем сестрі.
Писати зараз скаргу чи чекати понеділка?
 

Вкладення

  • F106B47F-7799-4D1B-84DD-9D1F89DC5EAB.jpeg
    F106B47F-7799-4D1B-84DD-9D1F89DC5EAB.jpeg
    231.8 Кб · Перегляди: 72
  • 98F81663-2301-4780-BAF0-0062780D7E36.jpeg
    98F81663-2301-4780-BAF0-0062780D7E36.jpeg
    189.8 Кб · Перегляди: 71
От поясніть що робити з ними, сьогодні оплатила половину, половину закрию в понеділок, хочу записати скаргу в НБУ, але боюся що нароблю проблем сестрі.
Писати зараз скаргу чи чекати понеділка?
Напишіть... було би добре.
А якщо ще й нагнуть дзвонілку, взагалі чудово.
 
Назад
Угорі Унизу