• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Долг в А банке, как они действуют

Привіт. У мене проблеми з а банком , але довга історія... вже приблизно 3 роки) мені інколи дзвонять , дзвонять колишній начальниці і продали колекторам ) ходила до них на відділення, сказали брати 2 тис грн і подавати на реструктуризацію , а 2 тис як перший платіж, борг 18 тис. Поки не подавала на реструк
три роки термін позовної давності..... нащо ви заплатили??? тепер ви його подовжили ще на три роки... тим паче заплатили якомось калам і банк цей платіж не визнає
 
Ніхто не приїздив, довбали дзвінками, передали на прозвон єапб. Мамі дзвонили. Ну стандарт короче...
Здравствуйте скажите пожалуйста вы решили проблему с а банком? А то денег всей суммы нет, а они пугают судом. Уже мысли взять в мфо, чтоб закрыть просрочку. Но гоню эти мысли. Могут ли они сами выставить всю сумму?
 
Здравствуйте скажите пожалуйста вы решили проблему с а банком? А то денег всей суммы нет, а они пугают судом. Уже мысли взять в мфо, чтоб закрыть просрочку. Но гоню эти мысли. Могут ли они сами выставить всю сумму?
Питання вирішила шляхом оплати, в мене там просто останній платіж або два залишалося, точно вже не пам'ятаю!

Куди виставити всю суму?
 
У меня кредитка, надо бы что то решать с долгом, но пока денег нет(( а как это выставят всю сумму? Мне хоть всю хоть не всю, платить нечем(( если б реструктуризацию сделали, то я б платила.
 
У меня кредитка, надо бы что то решать с долгом, но пока денег нет(( а как это выставят всю сумму? Мне хоть всю хоть не всю, платить нечем(( если б реструктуризацию сделали, то я б платила.
Я тоже просила реструктуризацию но не дали. А так не тяну весь платёж. А большая просрочка?
Я тоже просила реструктуризацию но не дали. А так не тяну весь платёж. А большая просрочка?
У меня кредитка и рассрочка на товар. Мне позвонили и сказали что банк выставил всю сумму к оплате, но у меня нет таких денег. Сказали что хотя бы оплатить 8тис.но и их нет максимум 2.Сказали что готовят документы в суд
Я тоже просила реструктуризацию но не дали. А так не тяну весь платёж. А большая просрочка?
У меня кредитка и рассрочка на товар. Мне позвонили и сказали что банк выставил всю сумму к оплате, но у меня нет таких денег. Сказали что хотя бы оплатить 8тис.но и их нет максимум 2.Сказали что готовят документы в суд
 
три роки термін позовної давності..... нащо ви заплатили??? тепер ви його подовжили ще на три роки... тим паче заплатили якомось калам і банк цей платіж не визнає
Заплатила з переляку. Думала що все норм буде і закриють. Не знала як діє вся ця система(((
 
Кому-то приходило письмо укр.почтой ,что приедит выездная группа ?
Это по поводу а-банка ,долг по кредитной карте

Кто что напишет по поводу этого письма , очень переживаю . Приедут или нет ?
 
Останнє редагування:
Добрий ранок,прсрочка два місяці,звонять трубку не беру.За скільки часу можуть подати на суд,чи прислати виконавчий напис
 
Танча, да фиг их знает.
Просрочка года уже полтора....может даже больше.
Пытаются звонить. Из ЧС как то не сильно выходит. Шлют в вайбер смски. Ноль реакции.
 
Танча, да фиг их знает.
Просрочка года уже полтора....может даже больше.
Пытаются звонить. Из ЧС как то не сильно выходит. Шлют в вайбер смски. Ноль реакции.
А сумма у вас большая?
Кому-то приходило письмо укр.почтой ,что приедит выездная группа ?
Это по поводу а-банка ,долг по кредитной карте

Кто что напишет по поводу этого письма , очень переживаю . Приедут или нет ?
А банк сильно достаёт? Или вы с ними разобрались?
 
Останнє редагування:
annii, ну тело 10000 грн
Письмо это пугалка. Мне в вайбер по факту куча смсок, мол ждите, к вам собрались.
 
В мене з 500 грн кредитки ніразу не дзвонили, не писали листи за 4 роки. Вхід до особистого кабінету не було доступу, до номера телефону теж, ще й номера картки не знала бо ж згубила... не мала змоги поїхати до відділення і не знаю, що тепер очікувати..
 

Вкладення

  • костыль.jpg
    костыль.jpg
    25.5 Кб · Перегляди: 34
Назад
Угорі Унизу