• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Долгов на 350 000 грн проверяем все существующие МФО

Ні. Інших підводних каменів там не було. Стягнення коштів залежить від виконавця. ви просто не зіштовхувались з "ділками" які працюють в парі з колекторами... Другі купують кредити крупні, які підпадають під вимогу стягнення на житло, а перші "упрацьовують" об'єкт.
Зазвичай кредит купується за копійки.... Адже він не заставний.... Не можна виселити.... Ви так думаєте?)
А потім вуаля. Ваша квартира придбана кредитором. Але ж виселити не можуть?
До війни могли. Була робоча схема. Якщо квартира велика, цінна, купувались житло в селі поруч (за 2-3 тис $ можна знайти щось вбите, трішки поділити, щоб не розвалювались) і вас виселяли з квартири в халупу в селі.
На момент війни діє мораторій на виселення, тому зараз з цим тихо...
Ого, купувалась кредитором, це в сенсі виставлялась на сетам?
 
Ні. Інших підводних каменів там не було. Стягнення коштів залежить від виконавця. ви просто не зіштовхувались з "ділками" які працюють в парі з колекторами... Другі купують кредити крупні, які підпадають під вимогу стягнення на житло, а перші "упрацьовують" об'єкт.
Зазвичай кредит купується за копійки.... Адже він не заставний.... Не можна виселити.... Ви так думаєте?)
А потім вуаля. Ваша квартира придбана кредитором. Але ж виселити не можуть?
До війни могли. Була робоча схема. Якщо квартира велика, цінна, купувались житло в селі поруч (за 2-3 тис $ можна знайти щось вбите, трішки поділити, щоб не розвалювались) і вас виселяли з квартири в халупу в селі.
На момент війни діє мораторій на виселення, тому зараз з цим тихо...
Разве сейчас такое может быть ? Прям бандиты 90-х
 
Так я же и спрашиваю потому что не знаю если квартира отца а не соседа разница есть или нет ?
Прописка не надає право на власність.
З чого такі висновки?
Знаю багато форумчан, в яких саме так відбувалось і відбувається.

 
Прописка не надає право на власність.

З чого такі висновки?
Знаю багато форумчан, в яких саме так відбувалось і відбувається.

*** Прихований текст: не можна цитувати. ***
Юристы знают наверняка )
 
Юристы знают наверняка )
Юристи в судах не з власного бажання чи ініціативи, а представляють інтереси своїх клієнтів.
Тобто таких людей як я і багато інших моїх знайомих і друзів з форуму.
Тож вони знають стільки ж, скільки і люди які пишуть і діляться своїми судовими баталіями.
 
Юристи в судах не з власного бажання чи ініціативи, а представляють інтереси своїх клієнтів.
Тобто таких людей як я і багато інших моїх знайомих і друзів з форуму.
Тож вони знають стільки ж, скільки і люди які пишуть і діляться своїми судовими баталіями.
В моем городе оперативно. 2 заседания первой инстанции, месяц-два апелляция. У меня сейчас тоже судья загруженый.. 4й месяц пошёл.. только второе заседание скоро.. а первое дело 2.5 месяца первая полтора вторая инстанция.. итого 4 месяца и неделя. Тема для спора так себе. Рассчитывать, что однозначно будет суд годами точно не стоит.
 
Тема для спора так себе. Рассчитывать, что однозначно будет суд годами точно не стоит.
Де спір?
Ви пишете свій досвід, я свій, інші форумчани свій.
В кожного він різний. Але ніхто однозначно навпроти як це ви робите не пише : "це виключення".
Бо це далеко не так. А ви це стверджуєте. Не потрібно так робити. Ні ви ні я... ні ваш юрист)) не може ні спрогнозувати ні тим більше напевно знати на скільки може затягнутись суд.
 
Юристы знают наверняка )
Сьогодні людина написала 👇👇... просто згадав наш діалог)))

Выражаю огромную благодарность Калинину Сергею Константиновичу!! Сегодня получено ещё одно решение суда в мою пользу - не підлягає виконанню виконавчий напис, стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю судові витрати и витрати на професійну правову допомогу. В связи с войной рассмотрение этой справы растянулось на два года, я даже перестала верить, что ее когда либо рассмотрят.. Но Сергей Константинович всегда был на связи и поддерживал. И вот - результат!!! Ещё раз - спасибо!!!
 
Ну там напряг був через МФО, які якраз на другу квартиру і хотіли... Точніше колектори вже... Які викупили право вимоги. Тому першу встигли витягнути за гроші, зі знижкою, а другу врятували через банкрутство...
а, якщо, наприклад в документах про приватизацію моїх 25% житла, як це буде відбуватися, якщо діло дійде?
 
Назад
Угорі Унизу