• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Долгов на 350 000 грн проверяем все существующие МФО

ггого ви тут мрій понакидали)) в мене був суд , разом з апеляцією зайняло 3 місяця) на кучу років , це треба суддю такого дауна найти)) но якщо ви ніде офіційно не працюєте . То тут паритись взагалі нема причин.
Это в каком городе?
 
Так. Все вірно. На жаль все залежить від виконавця. Просто більшість з них не хочуть займатись реалізацією житла... Тому що там і матюків наслухаються і ментів з собою треба брати, бо можуть і закопати десь коло мусорки...
Улыбнуло)
 
Это в каком городе?
В Луцьку ,тут суди бистро йдуть. А апеляція взагалі ,супер бистро
А с кем если не секрет? Большая сумма и через сколько подали в суд?
Толі кредит капітал толі профіт капітал.Я їм обом платив) 30 з чимось присудили виплатити. Подали десь 2 - 3 роки. Но зараз ідуть куда бистріше . І почті всі шаражкі вже в суд валять.
 
В Луцьку ,тут суди бистро йдуть. А апеляція взагалі ,супер бистро

Толі кредит капітал толі профіт капітал.Я їм обом платив) 30 з чимось присудили виплатити. Подали десь 2 - 3 роки. Но зараз ідуть куда бистріше . І почті всі шаражкі вже в суд валять.
Это какоето старое МФО? Сколько была просрочка?
 
Это какоето старое МФО? Сколько была просрочка?
Нє це не мфо , це колекторські вже конторкі) в мене з 19 року кредити. А тоді, в суди лізли тільки колектори. І то рідко, так як написи нотаріуса тоді кліпали всім.
 
Вот поэтому меня и интересует вопрос , если проигран 1 суд они могут сразу выставить? Ведь будут апелляции и суды затянутся на года . И если проигран можно подать на банкротство.
Чего года. Месяцев 4-6 на все про все
 
В общем решил я округлиться до 20 МФО... Какая разница сколько не отдавать 300 или 304к
 
В моїй практиці - були випадки. Коли виконавець виїхав оцінити, перед подачею документів на сетам встигли "нирнути" в процедуру і все застопорилось.
В кого яка ситуація на форумі - я не знаю...
борги по мфо були?
 
борги по мфо були?
Були і МФО і банківські... Та. Боргів в людини було під мільйон... В тому числі і іпотека... З майна було 2 квартири. В результаті домовились з банком, викупили на фінку квартиру за 70% і нирнули в процедуру, чим врятували іншу квартиру яка була єдиним житлом (адже перша квартира вибула з власності....).
З мене там був супровід типу юриста, арбітражний і адвокат були інші... Я допоміг скласти схему, що, як і куди бігти....
 
Були і МФО і банківські... Та. Боргів в людини було під мільйон... В тому числі і іпотека... З майна було 2 квартири. В результаті домовились з банком, викупили на фінку квартиру за 70% і нирнули в процедуру, чим врятували іншу квартиру яка була єдиним житлом (адже перша квартира вибула з власності....).
З мене там був супровід типу юриста, арбітражний і адвокат були інші... Я допоміг скласти схему, що, як і куди бігти....
Ааа, бо я напряглась...а там такой фарш...от іпотека це справді страшно, як я розумію
 
В моїй практиці - були випадки. Коли виконавець виїхав оцінити, перед подачею документів на сетам встигли "нирнути" в процедуру і все застопорилось.
В кого яка ситуація на форумі - я не знаю...
А если квартира не твоя а ты там прописан?
 
Ааа, бо я напряглась...а там такой фарш...от іпотека це справді страшно, як я розумію
Ну там напряг був через МФО, які якраз на другу квартиру і хотіли... Точніше колектори вже... Які викупили право вимоги. Тому першу встигли витягнути за гроші, зі знижкою, а другу врятували через банкрутство...
 
При чим прописка до права власності?
Прописати в себе вас може сусід, то це не означає що ви там маєте якись права на щось.
Так я же и спрашиваю потому что не знаю если квартира отца а не соседа разница есть или нет ?
 
Ну там напряг був через МФО, які якраз на другу квартиру і хотіли... Точніше колектори вже... Які викупили право вимоги. Тому першу встигли витягнути за гроші, зі знижкою, а другу врятували через банкрутство...
Ого, просто думала, що якщо платити по вп, то навряд на квартиру полізуть...
Ого, просто думала, що якщо платити по вп, то навряд на квартиру полізуть...
Чи там були ще якісь свої підводні камні?
 
Ого, просто думала, що якщо платити по вп, то навряд на квартиру полізуть...
Ні. Інших підводних каменів там не було. Стягнення коштів залежить від виконавця. ви просто не зіштовхувались з "ділками" які працюють в парі з колекторами... Другі купують кредити крупні, які підпадають під вимогу стягнення на житло, а перші "упрацьовують" об'єкт.
Зазвичай кредит купується за копійки.... Адже він не заставний.... Не можна виселити.... Ви так думаєте?)
А потім вуаля. Ваша квартира придбана кредитором. Але ж виселити не можуть?
До війни могли. Була робоча схема. Якщо квартира велика, цінна, купувались житло в селі поруч (за 2-3 тис $ можна знайти щось вбите, трішки поділити, щоб не розвалювались) і вас виселяли з квартири в халупу в селі.
На момент війни діє мораторій на виселення, тому зараз з цим тихо...
 
Назад
Угорі Унизу