• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Домовилася про реструктуризацію на 4 день прострочки.

А антиспам це програма?
Так. Або в багатьох сучасних смартфонах є влаштований антиспам, але його потрібно налаштувати. Але, нажаль, якщо Ви вже домовились і підписали договір, то Ваш варіант тільки переадресація.. такі у них умови
 
Жалко,що лише на андроїди можна,бо в батьків кнопочні телефони(
 
Вы прям заинтриговали. Чи себе в ЛК зайти. Может и мне реконструктизацию предложили. С тела 10к насчитали уже 18. Плюс 2 или 3 пролонгации по 4000.
Не, не хочу. Даже тело не хочу оплачивать. Пойду лучше шампанского куплю
Мені ссілон і мстер кеш за 7 днів просрочки нарахували на тіла по 10т. по 19т. відсотків і хочуть ,щоб внесла 8 тис. а потім по 5087 не знаю скільки разів .Не дуже читаю. Грошей взагалі 0
 
Я зараз звязалася з адвокатом із нашого сайту.З Оленою Сергіївною і вже вчора підписала договір.Вказала її всі кредити і вона має мені допомогти.Просто алекс кредит їй не вписала тому рішила сама спробувати закрити.Буду надіятися що вона мені допоможе.Буду держати вас в курсі.
Чем она вам поможет?
Договориться о перекредитации в своей шараге?
Вона мені зателефонувала і сказала що всі дзвінки я переадрисую на неї. І будемо поступово займатися лише 2 кредитами,а потім наступними 2 і так далі...
Какое же это фиаско(((
Что же там за адвокат-решалово?
Написано же в теме))
 
Останнє редагування:
Мені ссілон і мстер кеш за 7 днів просрочки нарахували на тіла по 10т. по 19т. відсотків і хочуть ,щоб внесла 8 тис. а потім по 5087 не знаю скільки разів .Не дуже читаю. Грошей взагалі 0
ЦЦ клоуны - звонят 70 раз в день с первого дня, ну упертые, ужас ))) Другу уже смс слали... Форза на 3тий день смс 1 и звонков 5/6, Зае- кредит пару смс и звонков около 10 - просрочки ещё 4 дня только - посмотрим насколько их хватит. Интересно начнется когда КалКаса подтянется и Е(нэма)Грошы - те насколько вычитал совсем чокнутые ))) В кабинеты даже и заходить не буду - подождем....
 
Юриста взяла із нашого сайту.Руденко Олена Сергіївна. Договір дуже довгий.В кратці.Вона має право спілкуватися з кредиторами,колекторами,укладати угоди,подавати заяви до правоохоронних органів за шантаж,укладання мирової,подавати докази,заявляти клопотання і відводи.Отримання письмових висновків.Оскаржувати незаконні рішення, дії чи бездіяльність.Своєчасно повідомляти мене про свої дії та переговори.Там багато що ще написано.
Я маю право на усний звіт після значимої процесуального дії.узгодження позиції про справу.забезпечувати документами та матеріалами.не маю права без узгодження самостійно щось рішати.
Я не піарю адвоката,я просто надіюся що вона мені справді допоможе.Хочу щоб ви були в курсі моїх обставин.Якщо все вийде.Тоді я буду її піарити)Бо розумію вас всіх,тому що в нас одна біда(Пока вона ще мені нічим не допомогла,тому і не можу її рекомендувати.
Какие нафиг отводы и клопотання? Отвод мфо?
 
Не підуть на це.Мама получає на приват соц,виплату(
Так соц выплату можно получать и на другом банке. Не обязательно Приват. В своё время мне соцзащита давно навязала А-банк дочку Привата. Я потерпел три месяца, но каждый раз деньги вовремя не приходили, а возникали какие-то сложности с выплатой, что приходилось ходить в отделение А-банка и ругаться с начальником отделения и он сам потом деньги со счёта на котором они якобы зависали в банке переводил на карту. В общем я в итоге открыл карту в другом банке и перевёл соцвыплаты туда, ничего сложного. Просто принес бумажку в соцзащиту с того банка в котором открыл карту, а в А-банке закрыл. Тоже самое и тут. В Привате закрыть, в другом банке открыть.
 
Юриста взяла із нашого сайту.Руденко Олена Сергіївна. Договір дуже довгий.В кратці.Вона має право спілкуватися з кредиторами,колекторами,укладати угоди,подавати заяви до правоохоронних органів за шантаж,укладання мирової,подавати докази,заявляти клопотання і відводи.Отримання письмових висновків.Оскаржувати незаконні рішення, дії чи бездіяльність.Своєчасно повідомляти мене про свої дії та переговори.Там багато що ще написано.
Я маю право на усний звіт після значимої процесуального дії.узгодження позиції про справу.забезпечувати документами та матеріалами.не маю права без узгодження самостійно щось рішати.
Я не піарю адвоката,я просто надіюся що вона мені справді допоможе.Хочу щоб ви були в курсі моїх обставин.Якщо все вийде.Тоді я буду її піарити)Бо розумію вас всіх,тому що в нас одна біда(Пока вона ще мені нічим не допомогла,тому і не можу її рекомендувати.
Вы в своем уме? Какими документами? ....усний звіт...та да... майте на нього право...
Уйду я подальше наверное...от этой темы.
Не всех больных война забрала.
Что то не то происходит
 
Назад
Угорі Унизу