• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Довіра та гарантія напис

Кожен індивідуально бере.
Але від 2,500-5000
За одне мфо
Спасибо огромное, буду хоть понимать. А если забить, анонимная карта, нет имущества, официальной работы? Какое развитие событий в таком случае?
 
Спасибо огромное, буду хоть понимать. А если забить, анонимная карта, нет имущества, официальной работы? Какое развитие событий в таком случае?
Як це анонімна картка??
Якщо немає доходу + немає майна через деякий час відстануть.але все в житті може змінитися...
Тому ,це вибір кожного боротися чи забити
 
Як це анонімна картка??
Якщо немає доходу + немає майна через деякий час відстануть.але все в житті може змінитися...
Тому ,це вибір кожного боротися чи забити
Uplata visa insha, загуглите мне здесь посоветовали. При ИНН её заблокировать не могут, она не к ФИО привязана а к любой симке.
 
А в мене Дорошкевич приват пенсійний заблокувала
Доб

Доброго дня вам!
Скажіть будь ласка, скільки коштує зняти НП? Готуюсь. Напишіть будь ласка в приватні повідомлення. Дякую!
А в мене Дорошкевич приват пенсійний заблокувала
А хто знак для чорнобильців 2 категорії судовий збір нібито безкоштовно?
Кожен індивідуально бере.
Але від 2,500-5000
За одне мфо
Зверталась у телефонному режимі до адвоката, каже краще заплатити чим судитись буде не дешевше 2 МФО по 8 та ще й виконавцю приватному 2
 
Останнє редагування:
А в мене Дорошкевич приват пенсійний заблокувала


А хто знак для чорнобильців 2 категорії судовий збір нібито безкоштовно?

Зверталась у телефонному режимі до адвоката, каже краще заплатити чим судитись буде не дешевше 2 МФО по 8 та ще й виконавцю приватному 2
Краще судитися ніж платити!!
І не слухайте таких юристів
 
Нюша 3, Потрібно судитися в першу чергу не заради вигоди,а заради майбутнього наших дітей!!!
Ви що не розумієте,якщо ми покірно будемо платити,бо це на думку деяких "вєлікіх" юристів вигідніше,то нас мільярдери будуть "доїти" вічно?Може вже досить покірно платити,а пора вже відстоювати свої права і відвойовувати для наших дітей право на світле майбутнє!
 
Нюша 3, Потрібно судитися в першу чергу не заради вигоди,а заради майбутнього наших дітей!!!
Ви що не розумієте,якщо ми покірно будемо платити,бо це на думку деяких "вєлікіх" юристів вигідніше,то нас мільярдери будуть "доїти" вічно?Може вже досить покірно платити,а пора вже відстоювати свої права і відвойовувати для наших дітей право на світле майбутнє!
Буду судитись обовязково, щоб повернуть честь, гідність та ділову репутацію.
 
Назад
Угорі Унизу