• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Довіра та гарантія напис

Дзвінок!!))) Довіра та гарантія (кредит плюс)пропонує -- тіло 7000)))
А те що справа в суді ,він(дзвонілка) навіть не знав))))
І моя відмова проплати в терміновому порядку дійде до керівництва))))))
Боюсь)))))
 
А мені прицшло від Таліон плюс,що готуються документи на отримання виконавчого напису нотаріуса для позасудового стягнення.Це та сама кониора?
Мне тоже талион писал и ничего более... никакого суда... просто запугивание
 
Дзвінок!!))) Довіра та гарантія (кредит плюс)пропонує -- тіло 7000)))
А те що справа в суді ,він(дзвонілка) навіть не знав))))
І моя відмова проплати в терміновому порядку дійде до керівництва))))))
Боюсь)))))
Ховайтеся ? вони там самі не знають, що робить голова, а що ноги))) але в тих мфо і голови немає, сплошна Ж**ПА ?
 
Доб
Ні краще Юляшечці для донечкі гроші скидати.
А з цими ,,даунами'' якось розберуся. Можливо адвокат акцію зробить ,,3-я справа у подарунок'')))))((((((
Доброго дня вам!
Скажіть будь ласка, скільки коштує зняти НП? Готуюсь. Напишіть будь ласка в приватні повідомлення. Дякую!
 
Доб

Доброго дня вам!
Скажіть будь ласка, скільки коштує зняти НП? Готуюсь. Напишіть будь ласка в приватні повідомлення. Дякую!
Це в кожного індивідуально.вле судовий збір 420 +840,--один)
 
Хм.. Цікаво, від чого це залежить. Я хвилююся, бо е картка ФОПу.. Я ж ніяк не зможу навіть копійки зібрати, якщо заблокують. Та і сплату налогів нікто не відміняв.
От исполнителя зависит, у них разные методы взыскания и воздействия
 
Хм.. Цікаво, від чого це залежить. Я хвилююся, бо е картка ФОПу.. Я ж ніяк не зможу навіть копійки зібрати, якщо заблокують. Та і сплату налогів нікто не відміняв.
Я не ФОП))) тому не знаю чим допомогти. Тільки підтримкою!!))
 
Назад
Угорі Унизу