• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Таліон Дзвінок від Таліон, що купили борги

  • Автор теми Marina M
  • Дата початку
  • Відповіді 38
  • Перегляди 786
Талион покупает у манивео. А афк это звонилки талиона

Талион закрывает и за 50% от тела. Нужно ждать. Сама закрывала так.
Скільки у Вас було протермінування і через який час запропонували 50%
 
Скільки у Вас було протермінування і через який час запропонували 50%
Ну талион купили в декабре 2021. А закрыла я месяц назад где-то, то есть в марте 2024. И я чётко сказала парню, с которым общалась, что есть такая-то сумма. Одним платежом могу закрыть сегодня/ завтра. Вечером скинул гарантийку, я оплатила. Справка о закрытии есть и в убки закрыто. Теперь смски с скидками присылают
И да, в судах талион (еапб,который может купить у талиона потом) отсасывает. Так как там какая-то борода с договором факторинга. По этому, суд ,так суд. Стадион, так стадион. Шансов у них там нет
 
Ну талион купили в декабре 2021. А закрыла я месяц назад где-то, то есть в марте 2024. И я чётко сказала парню, с которым общалась, что есть такая-то сумма. Одним платежом могу закрыть сегодня/ завтра. Вечером скинул гарантийку, я оплатила. Справка о закрытии есть и в убки закрыто. Теперь смски с скидками присылают
И да, в судах талион (еапб,который может купить у талиона потом) отсасывает. Так как там какая-то борода с договором факторинга. По этому, суд ,так суд. Стадион, так стадион. Шансов у них там нет
У Вас був суд?
 
Ну талион купили в декабре 2021. А закрыла я месяц назад где-то, то есть в марте 2024. И я чётко сказала парню, с которым общалась, что есть такая-то сумма. Одним платежом могу закрыть сегодня/ завтра. Вечером скинул гарантийку, я оплатила. Справка о закрытии есть и в убки закрыто. Теперь смски с скидками присылают
И да, в судах талион (еапб,который может купить у талиона потом) отсасывает. Так как там какая-то борода с договором факторинга. По этому, суд ,так суд. Стадион, так стадион. Шансов у них там нет
Не ну настрой у вас был хороший но вот сроки через которые они пошли на такие условия я через 2.5 года всё-таки планирую не иметь ни одного кредита)
 
Вирази підбирай!!!
Перед тим як щось комусь відписувати з приводу контор, "перевіряй" інформацію, а не так, що "тобі" як мінімум 3 сказали що таліон купує договора, а "ти" вперлася що це звонарі
 
Screenshot_2024-04-18-10-19-09-264_com.android.mms.jpg
не дадуть до червня дотягнути, щоб за тіло закрити, але ж не пропонують. Навіть боюсь дивитися, скільки вже накрутили за 4 міс
 
Менше звертайте увагу на смс
Я так і роблю. Проте час від часу розумію, що мене очікує ще цікаві події. Хочеться швидко все закрити, щоб забути. Проте все на даний час по-іншому, я витримую час і дивлюся судову владу, та можливі пропозиції. Мовчать. Лише повністю шлють смс на оплати всі "друзі"
 
Я так і роблю. Проте час від часу розумію, що мене очікує ще цікаві події. Хочеться швидко все закрити, щоб забути. Проте все на даний час по-іншому, я витримую час і дивлюся судову владу, та можливі пропозиції. Мовчать. Лише повністю шлють смс на оплати всі "друзі"
Наберіться терпіння,швидко тільки миші плодяться
 
Я колись теж сіпався від кожного смс... А тепер із нетерпінням чекаю кожного дзвінка бруднодупих. Але вже майже не телефонують... Ех
 
Я колись теж сіпався від кожного смс... А тепер із нетерпінням чекаю кожного дзвінка бруднодупих. Але вже майже не телефонують... Ех
В мене з минулого тижня і до сьогодні червоний антиспам. За 200. Активізувалися знову, смс, і дзвінки. Думаю, мені лише)) я не спілкуюсь, так як не готова поки до оплати. По кабінетам не ходжу. То можливо як кажуть "бере мене"🙂до речі, коли спам дивлюся, то є всі, окрім манівео, егрошей, мілоан( хто типу продав). Але і куча номерів просто всяких з підписами ім'я-матюк))
 
Перед тим як щось комусь відписувати з приводу контор, "перевіряй" інформацію, а не так, що "тобі" як мінімум 3 сказали що таліон купує договора, а "ти" вперлася що це звонарі
Ви мені не тикайте! Ми з вами з однієї тарілки не їли!!!
 
Назад
Угорі Унизу