• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

E-groshi. Дзвонять та залякують

  • Автор теми ROsYNWa
  • Дата початку
  • Відповіді 65
  • Перегляди 6K
Позвонила им сегодня и разговор не состоялся. На уступки не хотели идти, ещё и начесали что у меня тело 18 тыщ, хотя в личном кабинете тело указано 11500:) Сказали, что завтра продадут,а кому не сказали. В общем,буду ждать нормальных условий уже от факторинга.
У вас скільки прострочка?
Мені на 27 день прострочення запропонували розбити суму на платежі. Правда я оплатила половину. Ні разу не робила пролонгацій.
 
У вас скільки прострочка?
Мені на 27 день прострочення запропонували розбити суму на платежі. Правда я оплатила половину. Ні разу не робила пролонгацій.
Половину чого? Тіла чи їх захцянок?
 
Позвонила им сегодня и разговор не состоялся. На уступки не хотели идти, ещё и начесали что у меня тело 18 тыщ, хотя в личном кабинете тело указано 11500:) Сказали, что завтра продадут,а кому не сказали. В общем,буду ждать нормальных условий уже от факторинга.
Встигніть закрити заборгованість на вигідних умовах, щоб уникнути продажу договору до факторингової компанії!

Дата продажу 01.02.2023

Тисніть, щоб сплатити швидко ?


(повідомлення відправлено автоматично,
 
Встигніть закрити заборгованість на вигідних умовах, щоб уникнути продажу договору до факторингової компанії!

Дата продажу 01.02.2023

Тисніть, щоб сплатити швидко ?


(повідомлення відправлено автоматично,
Е-гроши,вы ли это? ?
 
Встигніть закрити заборгованість на вигідних умовах, щоб уникнути продажу договору до факторингової компанії!

Дата продажу 01.02.2023

Тисніть, щоб сплатити швидко ?


(повідомлення відправлено автоматично,
Они, наверное, всем такое прислали)
 
Мені не було такого смс два місяці прострочення.
 
Продали кредитпроминвесту, хорошо хоть не вердикту. Тут вроде как раз с ними девочка договаривалась за рассрочку тела на 10 месяцев. ? Посмотрим как вести себя будут. Что думаете, самой написать им о закрытии за тело или ждать пока предложат сами ?
 
Продали кредитпроминвесту, хорошо хоть не вердикту. Тут вроде как раз с ними девочка договаривалась за рассрочку тела на 10 месяцев. ? Посмотрим как вести себя будут. Что думаете, самой написать им о закрытии за тело или ждать пока предложат сами ?
И меня продали им..только что сообщили прислали
И меня продали им..только что сообщение прислали
 
Продали кредитпроминвесту, хорошо хоть не вердикту. Тут вроде как раз с ними девочка договаривалась за рассрочку тела на 10 месяцев. ? Посмотрим как вести себя будут. Что думаете, самой написать им о закрытии за тело или ждать пока предложат сами ?
А не, у той девочки премиум актив был ?
 
Позвонила им сегодня и разговор не состоялся. На уступки не хотели идти, ещё и начесали что у меня тело 18 тыщ, хотя в личном кабинете тело указано 11500:) Сказали, что завтра продадут,а кому не сказали. В общем,буду ждать нормальных условий уже от факторинга.
Мені сьогодні написали що продали "Кредитпромінвест". Хтось щось про них знає?
 
Мені сьогодні написали що продали "Кредитпромінвест". Хтось щось про них знає?
 
Назад
Угорі Унизу