• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Е гроші пропонували закрити за тіло ?

Мария222

Форумчанин
Реєстрація
14 Бер 2023
Дописи
61
Реакції
6
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Мария222 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Неінформативний заголовок
Поділіться досвідом з е грошами ,пропонували закрити за тіло ?і через який час ?продавали іншим ?і як йшло діло якщо продавали?
 
Поділіться досвідом з е грошами ,пропонували закрити за тіло ?і через який час ?продавали іншим ?і як йшло діло якщо продавали?
Вони зараз доволі швидко продають кілька місяців тільки в себе тримають, здається за цей час максимум рекструктизувати можуть запропонувати.
 
Вони зараз доволі швидко продають кілька місяців тільки в себе тримають, здається за цей час максимум рекструктизувати можуть запропонувати.
В мене місяць протримали і продали кредитпромінвест
 
А потім що ?тіло пропонували ?як вони себе поводять ?
В мене на тіло не хотіли погоджуватися, але дотиснути можна було б. Так як вони самі відбиті і хотілося пошвидше позбутися їх, то закрив за тіло+процент до просрочки. Їхній менеджер спілкувався нормально без всяких приколів. Але думаю якщо б не погодився їх швидко закрити, то можна було очікувати другу хвилю терору.
 
Один раз пропонують в день день саме е воші , потім кредитпромінвест теж саме в цей день біжи плати тіло, через півтора місяця після продажу пропонують, мені реструктуризація тіла підходить тільки, не знаю писати їм чи ні , чи краще морозитися.
 
Один раз пропонують в день день саме е воші , потім кредитпромінвест теж саме в цей день біжи плати тіло, через півтора місяця після продажу пропонують, мені реструктуризація тіла підходить тільки, не знаю писати їм чи ні , чи краще морозитися.
Реструктуризація...ну якщо Вам пропонують сплачувати раз на місяць, а не кожні 2 тижня
 
Не пропонують поки, я не спілкувалася і не хочу
Як довго Єгроші тримають в себе справу
Бо в мене 23 .03 був термін потім 3дні канікул і знов просрочка ьіло 9500 я вже їм заплатила 10 з копійками і ще вина майже 10
Що порадите
 
Як довго Єгроші тримають в себе справу
Бо в мене 23 .03 був термін потім 3дні канікул і знов просрочка ьіло 9500 я вже їм заплатила 10 з копійками і ще вина майже 10
Що порадите
Забити. Чекати
Збирати на тіло
 
Як довго Єгроші тримають в себе справу
Бо в мене 23 .03 був термін потім 3дні канікул і знов просрочка ьіло 9500 я вже їм заплатила 10 з копійками і ще вина майже 10
Що порадите
Не платила їм продовження, в мене вже кредитпромінвест, взагалі вже за 140 днів прострочення, вже тіло клянчать , віддам що брала тільки і то хочу розбити платежі, ще думаю, не спішу , бо вони нагадили, я їм теж нерви попсувати хочу. Я б порадила розмовляти як вони, ви вже заплатили їм багато , так що їм вже нічого не винні, але продадуть через два місяці своїм , а перед цим нагадять. Може все-таки підуть хоча б на відсотки за кредит , якщо боїтесь їх двух денний терор. Але якщо у вас інші кредити то всеодно хтось попсує нерви, так що я не платила , не спішила б .
 
Не платила їм продовження, в мене вже кредитпромінвест, взагалі вже за 140 днів прострочення, вже тіло клянчать , віддам що брала тільки і то хочу розбити платежі, ще думаю, не спішу , бо вони нагадили, я їм теж нерви попсувати хочу. Я б порадила розмовляти як вони, ви вже заплатили їм багато , так що їм вже нічого не винні, але продадуть через два місяці своїм , а перед цим нагадять. Може все-таки підуть хоча б на відсотки за кредит , якщо боїтесь їх двух денний терор. Але якщо у вас інші кредити то всеодно хтось попсує нерви, так що я не платила , не спішила б .
Грошей і так немаю так що хай чекають
 
Поділіться досвідом з е грошами ,пропонували закрити за тіло ?і через який час ?продавали іншим ?і як йшло діло якщо продавали?
В євошах вже 35 днів прострочки , тіло не пропонували весь цей час . Тіло 2 тис грн , попередньо закрив у них 3 позики без прострочення тобто переплатив по всим в 2 рази точно. Зараз дивлюсь по карті списали вже 4500 грн і тільки щас присилають попередження про продаж і пропонують 2500 закрити. Звонять всім родичам , навіть не зупигило шо дядько в мене голова села сказав що в суд піде Плчали спамити його, почали реєструвати в якісь аккаунти , довелось змінити номер і те не помогло , знайшли якось
 
Зараз дивлюсь по карті списали вже 4500 грн і тільки щас присилають попередження про продаж і пропонують 2500 закрити.
:facepalm:
Карту в блок негайно!
Звонять всім родичам , навіть не зупигило шо дядько в мене голова села сказав що в суд піде
Та вони ж безсмертні... бо дзвонять з "одноразових" номерів.
Плчали спамити його, почали реєструвати в якісь аккаунти , довелось змінити номер і те не помогло , знайшли якось
Ігнор і тільки. Злізуть як і почали.
 
Тіло 15 нарахували до 25 оплатила щось там до 4 тисяч і 13000 грн
Залишилось в районі 12000 більше не змогла знайти вони дали кредитні канікули і тепер знов за 7 днів нарахували 2500 грн . Заібали
Тіло 15 нарахували до 25 оплатила щось там до 4 тисяч і 13000 грн
Залишилось в районі 12000 більше не змогла знайти вони дали кредитні канікули і тепер знов за 7 днів нарахували 2500 грн . Заібали
Вже давно переплатила тіло кредиту . Задовбали . Але дзвінків не хочу
 
Вже давно переплатила тіло кредиту . Задовбали . Але дзвінків не хочу
Ви ж знаєте, що воно так не працює, і ці розбухлі аденоїди будуть тризвонити. Тому, що треба робити? Вірно.
 
А не жирно їм буде?
Та жирно ох як . Я вже по факту тіло переплатила
Та жирно ох як . Я вже по факту тіло переплатила
А не жирно їм буде?
Щось є можливість писати їм на офіційну почту щодо відсотків неправильно нарахованих.
 
Назад
Угорі Унизу