• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Е гроші пропонували закрити за тіло ?

Та жирно ох як . Я вже по факту тіло переплатила


Щось є можливість писати їм на офіційну почту щодо відсотків неправильно нарахованих.
Чому неправильних? Все згідно з китайським калькулятором
 
Та вже по факту сплатила той кредит плюс 2000 грн зверху . Сволочі кароч
 
Ну так і все. Нема чого годувати далі тих кархародонів.
у мене у знайомого так само було. вирішив принципово не платити , результат коллеги на додзвоні стояли батьки та брат- але то пів біди .Продали кредитпромінвестам ті позов написали . Сьогодні наче засідання було заплановане на 25 квітня . Переживаю і я і товариш . Звернувсь до адковатів той каже гроші на перед потім все інше . Брехуни обкрадають людей а по факту нічог не зробили.
 
у мене у знайомого так само було. вирішив принципово не платити , результат коллеги на додзвоні стояли батьки та брат- але то пів біди .Продали кредитпромінвестам ті позов написали . Сьогодні наче засідання було заплановане на 25 квітня . Переживаю і я і товариш . Звернувсь до адковатів той каже гроші на перед потім все інше . Брехуни обкрадають людей а по факту нічог не зробили.
Скільки була просрочка?
 
у мене у знайомого так само було. вирішив принципово не платити , результат коллеги на додзвоні стояли батьки та брат- але то пів біди .Продали кредитпромінвестам ті позов написали . Сьогодні наче засідання було заплановане на 25 квітня . Переживаю і я і товариш . Звернувсь до адковатів той каже гроші на перед потім все інше . Брехуни обкрадають людей а по факту нічог не зробили.
Шкода, що не знайшли форум раніше. Гумові вироби кредитпронінцест до квітня цього року ніколи не подавали до суду, "повезло" Вашому товарищу та ще близько десяти "обраним". Але суд - це не кінець життя. Рекомедую почитати:
 
Мне предложили при теле 13 тыс , закрыть 25 с разбивкой на 10 месяцев по 1500 грн каждый месяц , считаю лояльно
 
Поділіться досвідом з е грошами ,пропонували закрити за тіло ?і через який час ?продавали іншим ?і як йшло діло якщо продавали?
В мене протермінування рік і три місяці, не знаю чому, але не продали, тіло не пропонують і взагалі рідко про них чую
1500*10= 15000. 25 то що?
М - математика
 
Поділіться досвідом з е грошами ,пропонували закрити за тіло ?і через який час ?продавали іншим ?і як йшло діло якщо продавали?
Через рік,але це найгірша компанія із усіх,найбільше обдзвонів
 
Як довго Єгроші тримають в себе справу
Бо в мене 23 .03 був термін потім 3дні канікул і знов просрочка ьіло 9500 я вже їм заплатила 10 з копійками і ще вина майже 10
Що порадите
Ідентична ситуація
Тіло 10500
Заплатила 10000
І знов вийшла на просрочку вчора
Хочуть 20000
Платити більше не збираюся
 
Назад
Угорі Унизу