• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Еліт фінанс хтось с ними мав справу?

Anna_26_26

Читач
Реєстрація
10 Гру 2019
Дописи
12
Реакції
5
Бали
848
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Anna_26_26 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прийшов лист по місту прописки про відкриття виконавчого провадження від приватного підприємця Райда .О.С про примусове стягнення боргу на користь еліт фінанс,це що значить що буде суд чи що? Мала не заплачені кредити в манівео,кредит плюс,і му кредит, майже рік нічого не приходило . Можливо у когось була схожа ситуація,тепер чекати повістки на суд чи колекторів,нічого не розумію
 
Тепер вам потрібно брати юриста і йти до суду, щоб знести надпис
 
или элит финанс груп?
вспоминайте, может банковские договора были
В банках не було ніяких договір,"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ,ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЕЛІТ ФІНАНС
Арест счетов, невозможность продать/подарить имущество, взыскание с з/п...
А рахунки по еліментах та пенсії дитини також можуть арештувати? Працюю я поки що не офіційно і майна у мене не має,тільки прописана я у батьків на їхню майно можуть претендувати?
 
В банках не було ніяких договір,"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ,ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЕЛІТ ФІНАНС
дело в том что не знакомы случаи, когда элит финанс выкупали договора по мфо. только банки
 
Anna_26_26, кредитів в Альфа банку чи Дельта банку не було?
 
В банках не було ніяких договір,"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ,ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЕЛІТ ФІНАНС

А рахунки по еліментах та пенсії дитини також можуть арештувати? Працюю я поки що не офіційно і майна у мене не має,тільки прописана я у батьків на їхню майно можуть претендувати?
На любі ваші рахунки можуть накласти арешт....а можуть і не тронути....все залежить від виконавця.
 
дело в том что не знакомы случаи, когда элит финанс выкупали договора по мфо. только банки
Так и есть, нас у Альфы купили и влепили ИНН
Ні кредитів ні в яких банках у мене не було, тільки онлайн займи
А в постанове про открытие ИП разве не написано у кого они выкупили Ваш долг?
 
Прийшов лист по місту прописки про відкриття виконавчого провадження від приватного підприємця Райда .О.С про примусове стягнення боргу на користь еліт фінанс,це що значить що буде суд чи що? Мала не заплачені кредити в манівео,кредит плюс,і му кредит, майже рік нічого не приходило . Можливо у когось була схожа ситуація,тепер чекати повістки на суд чи колекторів,нічого не розумію
Скасовуйте ВП і все,суда не буде,можуть заблокувати всі ваші рах.
 
Назад
Угорі Унизу