• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фінансова грамотність в умовах сьогодення

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,306
Реакції
92,528
Бали
11,145
UAH
5.11
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вже були теми щодо фінансової грамотності, але то все трошки не те. В умовах мирного часу фінансово грамотним бути простіше. А ось як бути під час військового стану?
Робота є, але ж її не так багато, та заробітна плата може бути меньше, ніж в мирний час.
Ціни зростають...
І як в таких умовах бути фінансово грамотним?
Просто дивлюся, а МФО все більше і більше вкладаються в популяризацію своїх послуг з кредитування... а це свідчить про те, що попит є і він надалі буде. А слідом і усі проблеми з цим пов'язані...
 
Відстежую тему
 
Багато знайомих, ті, хто займався малим бізнесом, позакривалися. Хтось вже працює на якійсь роботі, хтось в пошуках.
При чому майже рік намагалися утримати бізнес, та не вдалося...
 
Напевно, головне під час війни витрачати на прожиття, без лишніх витрат і забаганок,бо хто знає, що далі і що з ким буде завтра.
 
Напевно, головне під час війни витрачати на прожиття, без лишніх витрат і забаганок,бо хто знає, що далі і що з ким буде завтра.
А як підтримувати розвиток бізнесу? Якщо не підтримувати, він зачахне. А підтримка - це додаткові гроші.
Доречі, ті друзі, що зараз ще працюють на себе, витрачають на розвиток бізнесу більше, ніж на свої потреби. Бо бояться, що залишаться без заробітку зовсім.
Палка з двох кінців...
 
А як підтримувати розвиток бізнесу? Якщо не підтримувати, він зачахне. А підтримка - це додаткові гроші.
Доречі, ті друзі, що зараз ще працюють на себе, витрачають на розвиток бізнесу більше, ніж на свої потреби. Бо бояться, що залишаться без заробітку зовсім.
Палка з двох кінців...
Товари першої необхідності,продукти харчування існувати будуть як і раніше.
Решта буде звичайно перебиватись.
Бо дивлюсь по знайомому салону краси,людей стало меньше,відмовляються від деяких послуг.Але послуги зросли в ціні.Як і всі ціни срізь.
 
І як в таких умовах бути фінансово грамотним?
Просто дивлюся, а МФО все більше і більше вкладаються в популяризацію своїх послуг з кредитування... а це свідчить про те, що попит є і він надалі буде. А слідом і усі проблеми з цим пов'язані...
Чем хуже финансовое положение в стране, тем больше мфо и вкладываться в свое развитие. Ведь большинство берут деньги, не потому что, они хотят купить себе новый айфон(есть и такие), а потому что им не хватает на жизнь. Я говорю про сегодняшние реалии. Беру в пример свой город. Где зарплата в среднем 8-10тыс. Вот люди прибегают к их услугам.
 
Товари першої необхідності,продукти харчування існувати будуть як і раніше.
Решта буде звичайно перебиватись.
Бо дивлюсь по знайомому салону краси,людей стало меньше,відмовляються від деяких послуг.Але послуги зросли в ціні.Як і всі ціни срізь.
В мене знайомі всі майже по техніці працюють. Автозапчастини.
Ті, хто працював по запчастинах до ГАЗ (Волга, газель), або переходять на інші марки, або зачиняються.
Все розпродають. Ціни підняли, та це не рятує.
Якось так...
Чем хуже финансовое положение в стране, тем больше мфо и вкладываться в свое развитие. Ведь большинство берут деньги, не потому что, они хотят купить себе новый айфон(есть и такие), а потому что им не хватает на жизнь. Я говорю про сегодняшние реалии. Беру в пример свой город. Где зарплата в среднем 8-10тыс. Вот люди прибегают к их услугам.
Вот именно. И тут возникает парадокс. Как они планируют возвращать, если у людей денег нет совсем?! Одно дело, когда есть работа, имущество. А у многих сейчас и работы нет. А имущества и подавно.
Не пойму, что они ещё хотят выжать с людей. Не пойму...
Заблокируют карты, ну, ладно. А если человек вообще ничего на них не получает?
Человек оформил кредит, чтобы прокормить себя и семью. А возвращать нечем. И?
Короче, для меня пока ещё этот парадокс необъясним совершенно.
 
Чем хуже финансовое положение в стране, тем больше мфо и вкладываться в свое развитие. Ведь большинство берут деньги, не потому что, они хотят купить себе новый айфон(есть и такие), а потому что им не хватает на жизнь. Я говорю про сегодняшние реалии. Беру в пример свой город. Где зарплата в среднем 8-10тыс. Вот люди прибегают к их услугам.
Хтось виживає,хтось міліони думає де сховати.
 
В мене знайомі всі майже по техніці працюють. Автозапчастини.
Ті, хто працював по запчастинах до ГАЗ (Волга, газель), або переходять на інші марки, або зачиняються.
Я до карантину мав свій автомагазинчик... все було рівненько і заіпато... зп в середньому 1к ує... карантин забив цвяк
За війну вазагалі мовчу.
 
Короче, для меня пока ещё этот парадокс необъясним совершенно.
Банки живуть на 4-5% в місяць. У МФО відсотки з одного кредиту перекривають відсотки з ще 29 кредитів... але ж більшість ці відсотки платить... пролонгації по пів року роблять... ну а хто не заплатить, тим суд. Просто щоб не списувати.

Стосовно грамотності я хз. Працюю по 25 діб на місяць. Поки є можливість. Розраховуюсь з боргами по вп. Закриваю всі виконавчі.
На другу половину зп закупляю інструменти і трошки валюти.
В паскудний день зможу щось зробити щоб було на життя. Руки ростуть майже правильно, тому не здохну з голоду. А без вп за карти можна не так боятись...
 
Банки живуть на 4-5% в місяць. У МФО відсотки з одного кредиту перекривають відсотки з ще 29 кредитів... але ж більшість ці відсотки платить... пролонгації по пів року роблять... ну а хто не заплатить, тим суд. Просто щоб не списувати.
Це зрозуміло. А як вони планують стягувати, якщо у людини нічого нема вже? Ні грошей, ні роботи, ні майна. Так, воно все може з'явитися згодом, але ми кажемо про зараз.
Видають, і не паряться. А люди радіють, що їм схвалили кредит. І їх можна зрозуміти. Бо дитина їсти хоче. І що першочергове буде для матері - накормити дитину, чи думати, як віддати кредит? Риторичне запитання
 
В дають, і не паряться.
Так все ж зрозуміло і сто раз обговорювалось. Бо Вася і Маріна закриють і за мене і за тебе і за Тєрєнтія разом взятими в кубі.
Ти ж вчора бачив я скидав скрін з реальними відсотковими ставками по кредитам... і є ті що це все сплачують.
Тож вони не бояться неповернень від слова зовсім. І не потрібно їм ніяких страхівок.
 
Так все ж зрозуміло і сто раз обговорювалось. Бо Вася і Маріна закриють і за мене і за тебе і за Тєрєнтія разом взятими в кубі.
Ти ж вчора бачив я скидав скрін з реальними відсотковими ставками по кредитам... і є ті що це все сплачують.
Тож вони не бояться неповернень від слова зовсім. І не потрібно їм ніяких страхівок.
А коли вже Вася, Марина не зможуть платити, ось вже нічого не буде, то знайдуться Микола, Гришко та Віолетта, які продовжать справу Васі і Марини? А потім ті, хто продовжить справу Миколи, Гришка, та Віолетти?
 
А коли вже Вася, Марина не зможуть платити, ось вже нічого не буде, то знайдуться Микола, Гришко та Віолетта, які продовжать справу Васі і Марини? А потім ті, хто продовжить справу Миколи, Гришка, та Віолетти?
Як я особисто спостерігаю п"ятий рік - так, нажаль.
 
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Деякі групи радіють, що а них все більше користувачів. Кажуть, що форум - то таке)) Блаженні...
А щоб навчилися не брати кредити, потрібно донести інформацію, як прожити без кредитів. А де її взяти? "Йди на роботу"? Так це вже заїзжено. Бізнесом займайся? Ага, саме час для цього. І так чи інакше все знову зводиться до кредитів...
 
Деякі групи радіють, що а них все більше користувачів. Кажуть, що форум - то таке)) Блаженні...
А щоб навчилися не брати кредити, потрібно донести інформацію, як прожити без кредитів. А де її взяти? "Йди на роботу"? Так це вже заїзжено. Бізнесом займайся? Ага, саме час для цього. І так чи інакше все знову зводиться до кредитів...
В нас війна в країні. Зараз важко всім.
Проте я особисто критично проти кредитів, якщо не маєш чіткого бачення і впевненості в їх поверненні. А їх зараз попросту не може бути із зрозумілих причин.
ІМХО.
 
Назад
Угорі Унизу