• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фінфорс йдуть на поступки під час війни ?

  • Автор теми deser
  • Дата початку
  • Відповіді 42
  • Перегляди 3K
А батьки не знають?
Знають. Але за інші шараги. За цю ні. Я за терор переживаю. Тоді мені точно капєц буде.
Як не дивно. За рік я сс лоун ігнорувала. То батькам ні разу не телефонували.
 
Знають. Але за інші шараги. За цю ні. Я за терор переживаю. Тоді мені точно капєц буде.
Як не дивно. За рік я сс лоун ігнорувала. То батькам ні разу не телефонували.
А вони що знають по назвах які у вас шараги і скільки там грошей взято???
Знають. Але за інші шараги. За цю ні. Я за терор переживаю. Тоді мені точно капєц буде.
Як не дивно. За рік я сс лоун ігнорувала. То батькам ні разу не телефонували.
Тим більше рік пройшов
 
Знають. Але за інші шараги. За цю ні. Я за терор переживаю. Тоді мені точно капєц буде.
Як не дивно. За рік я сс лоун ігнорувала. То батькам ні разу не телефонували.
А вони що знають по назвах які у вас шараги і скільки там грошей взято???

Тим більше рік пройшов
не знають
 
Знають. Але за інші шараги. За цю ні. Я за терор переживаю. Тоді мені точно капєц буде.
Як не дивно. За рік я сс лоун ігнорувала. То батькам ні разу не телефонували.

не знають
Якщо нема чим платити,як ви будете з ними домовлятися???Ніяк.
 
Знають. Але за інші шараги. За цю ні. Я за терор переживаю. Тоді мені точно капєц буде.
Як не дивно. За рік я сс лоун ігнорувала. То батькам ні разу не телефонували.

не знають
Залізла в таке з пролонгаціями. Сама в шоці. Раніше ваш форум читати треба було. З війною роботи немає. Я взагалі на знаю що робити. Хочеться повіситись. Депресія страшенна. І виходу не бачу
 
Знають. Але за інші шараги. За цю ні. Я за терор переживаю. Тоді мені точно капєц буде.
Як не дивно. За рік я сс лоун ігнорувала. То батькам ні разу не телефонували.
Був в них кредит від сслоун, один дзвінок запропонували за тіло. Закрив і все.
 
Залізла в таке з пролонгаціями. Сама в шоці. Раніше ваш форум читати треба було. З війною роботи немає. Я взагалі на знаю що робити. Хочеться повіситись. Депресія страшенна. І виходу не бачу
Погана ідея вішатися.Не треба.
 
Залізла в таке з пролонгаціями. Сама в шоці. Раніше ваш форум читати треба було. З війною роботи немає. Я взагалі на знаю що робити. Хочеться повіситись. Депресія страшенна. І виходу не бачу
Все буде добре. Єдине що погано, що не все рідним розповіли.
 
Залізла в таке з пролонгаціями. Сама в шоці. Раніше ваш форум читати треба було. З війною роботи немає. Я взагалі на знаю що робити. Хочеться повіситись. Депресія страшенна. І виходу не бачу
Ви рік пролонгували кредити?Чи вже пішли прострочки?
 
Все буде добре. Єдине що погано, що не все рідним розповіли.
На початку війни було 3 чи 4 шараги. І вже майже закрила до червня. Потом почала лонгувати і пішло поїхало. Де мої мізки були.
Ви рік пролонгували кредити?Чи вже пішли прострочки?
Тільки пішла в прострочки.
На початку війни було 3 чи 4 шараги. І вже майже закрила до червня. Потом почала лонгувати і пішло поїхало. Де мої мізки були.

Тільки пішла в прострочки.
Є воші тільки нерви трохи потріпали. По 1 разу батькам зателефонували. Але вони розмовляти не захотіли.
 
На початку війни було 3 чи 4 шараги. І вже майже закрила до червня. Потом почала лонгувати і пішло поїхало. Де мої мізки були.

Тільки пішла в прострочки.
Ну,звонить будуть.Від цього нікуди не дітися.От з рідними я все ж переговорила і приготувала їх до можливих звінків.Вони повинні знати.
 
В мене вони були тихі...с*ськи і містер кеш продали...ну пару раз набрали,написали і злились....
Тут як в кого. В мене вони одні з усіх решти де6ілів умудрились поrно колаж намалювати і покидати від фонаря всім кому змогли. Навіть людям яких я в очі ніколи не бачив. Потім не отримавши бажаного з"є6нули за обрій і не вспливали.

 
Тут як в кого. В мене вони одні з усіх решти де6ілів умудрились поrно колаж намалювати і покидати від фонаря всім кому змогли. Навіть людям яких я в очі ніколи не бачив. Потім не отримавши бажаного з"є6нули за обрій і не вспливали.

*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
В кожного як пощастить....
 
Дивні вони. У них мої сслоун і містер кеш. В один місяць просять тіло по сслоуну, в інший по містер кеш. І так по колу
 
Дивні вони. У них мої сслоун і містер кеш. В один місяць просять тіло по сслоуну, в інший по містер кеш. І так по колу
А рідним і знайомим телефонують?
А рідним і знайомим телефонують?
Бо я тут такого начиталась жаху. Мені дурно.
 
Назад
Угорі Унизу