• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фінсфера. Кредит. Хто з ними стикався?

  • Автор теми Tusi4ka
  • Дата початку
  • Відповіді 120
  • Перегляди 10K
Скільки лікувалася сама. Операцій скільки. Ніхто не допомагав. А тепер....ні грошей, ні ....Сил немає. Ще добре що звернулася вчасно))). Ридала як белуга. Двоє дітей. От і поїду щоб вижити і щось дітям дати. І не осуджуйте
Ніхто Вас не засуджує. Заради дітей варто старатись
 
Ніхто Вас не засуджує. Заради дітей варто старатись
Так, але треба гроші. В мене діти - моє життя. Але ось руки опустилися. І поїду хоч для їх життя заробити. Бо в мене вже ...
Не осуждаю, но ход мыслей не понимаю. Вы едете или не едите?) А в одной теме написали что не едете, в этой что едете.
Я їду
 
Так, але треба гроші. В мене діти - моє життя. Але ось руки опустилися. І поїду хоч для їх життя заробити. Бо в мене вже ...

Я їду
Я скажу вам одне, дивлячись на ваші дописи, я зрозуміла що ви в своєму житті допомогли багатьом людям, інколи коли вимикаєш режим я все сама, ці люди готові допомогти в відповідь. Вам потрібно лікувати хворобу, гроші то бумага, а діти ваші хочуть маму, щасливу і здорову. Я в дитинстві жила дуже скромно, але в мене була мама, завжди, я ніколи її не засуджувала за те, що вона не пішла заробляти, щоб там щось купити. Бо зараз всі мої дитячі хотілки в порівнянні від того виховання, навиків, умінь, манери говорити, готувати що я взяла від мами то ніщо.
 
Прислали в тг, що якщо я до 15 го не вирішу з ними проблему, вони видвинуть підозру про шахрайство, цим у них займається юридичний відділ) так, що 16 го я майже шахрайка ???
 
За останній сутки я стільки нових назв шараг тут зустріла ?
Може ви в них одна з перших клієнтів і будете першопрохідцем на форумі
Компанія дуже хитра,взяла 1500 на 15 днів під 0% забула 11 сплатити бо були на похороні бабусі,телефон майже не брала в руки ,12 (9:30 ранку) зайшла сплатила 1545 грн типу з % за 1 день,і мені вибило що ще до сплати 700+ я подзвонила до них,пояснили що на всі 16 днів зробили перерахунок по 2.99 ,так що ця компанія не погано намахує людей
 
Прислали в тг, що якщо я до 15 го не вирішу з ними проблему, вони видвинуть підозру про шахрайство, цим у них займається юридичний відділ) так, що 16 го я майже шахрайка ???
І як Вам бути шахрайкою? проблеми якісь з'явились???
 
Компанія дуже хитра,взяла 1500 на 15 днів під 0% забула 11 сплатити бо були на похороні бабусі,телефон майже не брала в руки ,12 (9:30 ранку) зайшла сплатила 1545 грн типу з % за 1 день,і мені вибило що ще до сплати 700+ я подзвонила до них,пояснили що на всі 16 днів зробили перерахунок по 2.99 ,так що ця компанія не погано намахує людей
Это у всех МФО так, не заплатили во время "льготную" ставку, пересчитывают по стандартной все дни.
 
Кстати, если сделать продление опоативши проценты за основной период, до следующего срока оплаты можно в любое время закрыть за тело.
 
Кстати, если сделать продление опоативши проценты за основной период, до следующего срока оплаты можно в любое время закрыть за тело.
Я їх ні разу не продляла, бо у них пролонгація була на пару тисяч менша ніж закрити, то якщо нічого не змінилося то порада така собі.
 
Я їх ні разу не продляла, бо у них пролонгація була на пару тисяч менша ніж закрити, то якщо нічого не змінилося то порада така собі.
Скільки просрочка у вас? Як себе поводять? Пропонують якісь Наромально умови закриття?
 
Скільки просрочка у вас? Як себе поводять? Пропонують якісь Наромально умови закриття?
Тихо себе ведуть, третій місяць просрочка, інколи присилають смс про акції, раз писали в меседжер пропонували закрити те що було до просрочки.
 
Если были продонгации, а потом перерасчет после просрочки, могут ли предложить списание до просрочки или реструктуризацию?
 
Назад
Угорі Унизу