• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гарантійний лист від CreditPlus для погашення боргу. Вірити чи ні?

  • Автор теми Viter
  • Дата початку
  • Відповіді 41
  • Перегляди 4K
Всім добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи правильно складено гарантійний лист від Кредіт Плюс?
Є сумніви, що спишуть всі нарахування. Запропонували сплатити 60% від тіла кредиту з повним списанням, тобто 15000. Брала 25000.
По такому листу можна сплачувати?
В итоге я оплатила по гарантийке, что отправили на эл.почту. Хотя меня тоже насторожило, что Укрпочтой не хотят отправлять письмо.
5.01 оплатила. 6.01 в УБКИ написано, что кредит закрыт.
 
Всім добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи правильно складено гарантійний лист від Кредіт Плюс?
Є сумніви, що спишуть всі нарахування. Запропонували сплатити 60% від тіла кредиту з повним списанням, тобто 15000. Брала 25000.
По такому листу можна сплачувати?
А сколько у вас была просрочка, когда предложили такие условия?
 
Вставлю свои "5 копеек" и скажу, что закрывал и майередит и сейчас сслоун с, так скэть "акционной смски" и ни разу не кидали
 
Вставлю свои "5 копеек" и скажу, что закрывал и майередит и сейчас сслоун с, так скэть "акционной смски" и ни разу не кидали
Як домовлялися? Цікавить. І скільки була прострочка?
А как ви с ними договаривались на такие условия?
Я так розумію, у нас практично однакові кредити)
 
Да никак не договаривался. Прошло 3-4 месяца просрочки и писалии мне майередит сначала, мол закройте тело и кредит закроем. Как только внёс бабки, так и закрыли моментально кредит.
А сслоун чуть сложнее. Сначала проценты считали, потом коллекторам якобы продали, а потом снова "акция". И в вайбер написала женщина мол на 8 месяцев за тело кредита. Ну плачу сейчас, пока нет предьяв к ним
 
Та да. Тепер треба вибратися якось. Переживаю за єгроші.
Я вже стараюся забити. В будь якому разі на їх хотелки не маю грошей. Я зараз зі смартівей переживаю. Дали реструктуризацію. І трохи навіть скинули відсотків. Але потрібно знести одразу 7 тис. А потім кожній 15 днів вносити не малу сумму. Я стільки не маю. Не хай до тіла скидають)
 
Я вже стараюся забити. В будь якому разі на їх хотелки не маю грошей. Я зараз зі смартівей переживаю. Дали реструктуризацію. І трохи навіть скинули відсотків. Але потрібно знести одразу 7 тис. А потім кожній 15 днів вносити не малу сумму. Я стільки не маю. Не хай до тіла скидають)
У меня тоже такая же ситуация...но каждые 15 дней не получится... Переживаю, что начнут звонить по номерам, что сами взяли...но тоже решила забить и ждать тела
 
Я вже стараюся забити. В будь якому разі на їх хотелки не маю грошей. Я зараз зі смартівей переживаю. Дали реструктуризацію. І трохи навіть скинули відсотків. Але потрібно знести одразу 7 тис. А потім кожній 15 днів вносити не малу сумму. Я стільки не маю. Не хай до тіла скидають)
У Вас велике тіло. В мене 2900 було. То скинули до 2450 і розбили на 6 платежів
У меня тоже такая же ситуация...но каждые 15 дней не получится... Переживаю, что начнут звонить по номерам, что сами взяли...но тоже решила забить и ждать тела
Вони в принципі не телефонували в мене ні до кого. Смс слали і все. І робот дзвонив. Ну краще самим на гарячу лінію подзвонити і попередити
 
У Вас велике тіло. В мене 2900 було. То скинули до 2450 і розбили на 6 платежів

Вони в принципі не телефонували в мене ні до кого. Смс слали і все. І робот дзвонив. Ну краще самим на гарячу лінію подзвонити і попередити
За полтора месяца пока тоже никому не звонили только родителям...ну не знаю как дальше будут
 
За полтора месяца пока тоже никому не звонили только родителям...ну не знаю как дальше будут
А вам прилітали попередження що будуть дзвонити? Бо мені пишуть що будуть зв'язуватися з контактними. В мене поки в них просрочка 22 дні
У Вас велике тіло. В мене 2900 було. То скинули до 2450 і розбили на 6 платежів
Так. Найбільше. 16 тис. То вони мені там вже нарахували більше 30
 
Назад
Угорі Унизу