• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гарантийное письмо от ПрофитКапитал / КА Фактор

Всім доброго дня. Сьогодні подзвонили з Профіт капітал і повідомили що вони купили мій кредит у my credit.Кредит був взятий 05.12.2018р.,вони повідомили,що якщо я до завтра не оплачу 3500,то зроблять виконавчий напис. Гарантійний лист вислали на вайбер
 
Всім доброго дня. Сьогодні подзвонили з Профіт капітал і повідомили що вони купили мій кредит у my credit.Кредит був взятий 05.12.2018р.,вони повідомили,що якщо я до завтра не оплачу 3500,то зроблять виконавчий напис. Гарантійний лист вислали на вайбер
І що?)Вам вирішувати)Можуть і зробити.
 
Всім доброго дня. Сьогодні подзвонили з Профіт капітал і повідомили що вони купили мій кредит у my credit.Кредит був взятий 05.12.2018р.,вони повідомили,що якщо я до завтра не оплачу 3500,то зроблять виконавчий напис. Гарантійний лист вислали на вайбер
А почтой они не любили высылать?
 
Всім доброго дня. Сьогодні подзвонили з Профіт капітал і повідомили що вони купили мій кредит у my credit.Кредит був взятий 05.12.2018р.,вони повідомили,що якщо я до завтра не оплачу 3500,то зроблять виконавчий напис. Гарантійний лист вислали на вайбер
А в чём вопрос? Надпись могут сделать. Так она прекрасно сносится в суде. Или хотите заплатить?
 
А в чём вопрос? Надпись могут сделать. Так она прекрасно сносится в суде. Или хотите заплатить?
Я не знаю як краще,як оплачу чи не обдурять, а через виконавче провадження панікую,так як у власності авто
А почтой они не любили высылать?
Поштою не захотіли
 
Я не знаю як краще,як оплачу чи не обдурять, а через виконавче провадження панікую,так як у власності авто
У нас також у власності авто і є ВНН, авто в арешті, ми їздимо. ВНН знесеться і все.
А обдурять чи ні, невідомо. Почитайте в темі про них, можливо знайдете відповідь.
 
У нас також у власності авто і є ВНН, авто в арешті, ми їздимо. ВНН знесеться і все.
А обдурять чи ні, невідомо. Почитайте в темі про них, можливо знайдете відповідь.
Дякую за пораду, про них я вже сьогодні начиталась...про внн також знаю ,так як у чоловіка зносимо. А копи не зупиняють на авто?
 
Дякую за пораду, про них я вже сьогодні начиталась...про внн також знаю ,так як у чоловіка зносимо. А копи не зупиняють на авто?
За те, що воно в арешті, ні. Було діло з розшуком, в одному з вп була постанова про розшук, але і там все вирішили.
 
Всім доброго дня. Сьогодні подзвонили з Профіт капітал і повідомили що вони купили мій кредит у my credit.Кредит був взятий 05.12.2018р.,вони повідомили,що якщо я до завтра не оплачу 3500,то зроблять виконавчий напис. Гарантійний лист вислали на вайбер
Сделают надпись 100%, весь вопрос когда. Но ничего страшного, она успешно упраздняется, деньги от Профита за суд. сбор получаются. :yes2:
 
Я не знаю як краще,як оплачу чи не обдурять, а через виконавче провадження панікую,так як у власності авто

Поштою не захотіли
А есть подтверждение, что они действительно купили договор Ваш?
Пусть предоставят доказательства.
Вдруг у них просто база должников
 
Дякую за пораду, про них я вже сьогодні начиталась...про внн також знаю ,так як у чоловіка зносимо. А копи не зупиняють на авто?
Вам следует бояться розыска машины, когда она светится у ментов по базе красным. Арест ничего страшного в себе не содержит, переоформить не сможете, разве что.
 
А есть подтверждение, что они действительно купили договор Ваш?
Пусть предоставят доказательства.
Вдруг у них просто база должников
Також скинули на вайбер
За те, що воно в арешті, ні. Було діло з розшуком, в одному з вп була постанова про розшук, але і там все вирішили.
Якщо не секрет,то можете уточнити хто подав у розшук?
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу