• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гроши Всем и Топ Кредит одна кантора

  • Автор теми Mari.U
  • Дата початку
  • Відповіді 30
  • Перегляди 4K

Mari.U

Форумчанин
Реєстрація
17 Тра 2019
Дописи
397
Реакції
89
Бали
68
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Mari.U не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Тільки що прийшла смс від гроші всім що їде виїздна група і номер телефону.Для встановлення Вашої платоспроможності та реального майнового стану в найближчі дні запланований візит виїзної групи. Tel. 0800213160,я передзвонюю а вона мені доброго дня,компанія топ кредит )))А я їй так смс з цим номером прийшла від гроші всім?А вона каже топ кредит і гроші всім це одне й те саме )я кажу від коли ?а вона мені- зі вчора)))Так що люди щоб ви знали це одна і та сама контора а топ кредит мені недавно таке поробили що тепер гроші всім нехай спочивають з миром!Я в шоці!
 
Тільки що прийшла смс від гроші всім що їде виїздна група і номер телефону.Для встановлення Вашої платоспроможності та реального майнового стану в найближчі дні запланований візит виїзної групи. Tel. 0800213160,я передзвонюю а вона мені доброго дня,компанія топ кредит )))А я їй так смс з цим номером прийшла від гроші всім?А вона каже топ кредит і гроші всім це одне й те саме )я кажу від коли ?а вона мені- зі вчора)))Так що люди щоб ви знали це одна і та сама контора а топ кредит мені недавно таке поробили що тепер гроші всім нехай спочивають з миром!Я в шоці!
Ще є 2-4 контори під топ кредит
 
Єврогроші,Кредітон,гроші всім її топ кредит це все одне і теж... я хотіла подавати в суд на Гроші Всім,От тепер думаю-вони мені спростили задачу і я тепер на всіх разом одразу подам так як вони одне і теж....
 
Єврогроші,Кредітон,гроші всім її топ кредит це все одне і теж... я хотіла подавати в суд на Гроші Всім,От тепер думаю-вони мені спростили задачу і я тепер на всіх разом одразу подам так як вони одне і теж....
А що гроші всім вам робили?
 
Єврогроші,Кредітон,гроші всім її топ кредит це все одне і теж... я хотіла подавати в суд на Гроші Всім,От тепер думаю-вони мені спростили задачу і я тепер на всіх разом одразу подам так як вони одне і теж....
Евро Гроші доних відношення ніякого немають це окрема фк
 
А що гроші всім вам робили?
Тероризували дзвінками,в вайбер,рідним дзвонили,а останній раз коли подзвонили-я їм сказала що продаю на них в суд-а вони мені як це буде виглядати що ви на кредитора в суд подаєте.....і після того дзвонить лише робот з погрозою що продадуть колекторам. По тому що в мене займ не в Гроші Всім а в Кредитоні...
 
Я в маленькому недорозумінні))) В мене така думка, що вони скоро всі будуть об'єднанні) На сьогодній день я знала, що Швидко гроші і Кредітон це одна кантора, а тут ще Топ кредит. Да, все по закону.
 
А що гроші всім вам робили?
Я писала на них і кіберполіцію і в Нацком-поки жодної відповіді... сьогодні йду до адвоката радитись що робити і можливо писати заяву в суд,хоча договору на руках немаю і вони відмовляються надсилати....
 
Тільки що прийшла смс від гроші всім що їде виїздна група і номер телефону.Для встановлення Вашої платоспроможності та реального майнового стану в найближчі дні запланований візит виїзної групи. Tel. 0800213160,я передзвонюю а вона мені доброго дня,компанія топ кредит )))А я їй так смс з цим номером прийшла від гроші всім?А вона каже топ кредит і гроші всім це одне й те саме )я кажу від коли ?а вона мені- зі вчора)))Так що люди щоб ви знали це одна і та сама контора а топ кредит мені недавно таке поробили що тепер гроші всім нехай спочивають з миром!Я в шоці!
Письма домой слали?
 
О, меня тоже сегодня осенило. Проверил на OpenDataUA и да, одно говно.
Post automatically merged:

У них сайты очень похожи
 
За ними ТРИ компании, CreditOn, GroshiVsim и Top Credit.
Все они напрямую связаны.
За 2000 тела высылали коллажи из фоток, но это скорее Дельта-М.
Пока-что молчат
 
Тільки що прийшла смс від гроші всім що їде виїздна група і номер телефону.Для встановлення Вашої платоспроможності та реального майнового стану в найближчі дні запланований візит виїзної групи. Tel. 0800213160,я передзвонюю а вона мені доброго дня,компанія топ кредит )))А я їй так смс з цим номером прийшла від гроші всім?А вона каже топ кредит і гроші всім це одне й те саме )я кажу від коли ?а вона мені- зі вчора)))Так що люди щоб ви знали це одна і та сама контора а топ кредит мені недавно таке поробили що тепер гроші всім нехай спочивають з миром!Я в шоці!
Мне только что звонили с угрозами сказали в могилу положат тыкали я говорю денег нет разбейте платеж. Они что этого делать не будут говорю в суд подавайте говорят суда не будет и угрозв
 
Назад
Угорі Унизу