• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Информация по VERO CASH

  • Автор теми akiv19
  • Дата початку
  • Відповіді 41
  • Перегляди 3K

akiv19

Форумчанин
Реєстрація
21 Січ 2020
Дописи
136
Реакції
78
Бали
68
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
akiv19 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Подскажите, у кого как обстоят дела с этой дебильной конторой и кто они вообще?
 
Мне пару раз звонили, потом поставили робота на дозвон, а сегодня уже робот говорит 100% спишем все штрафи и пеню если оплатите до конца дня
 
Подскажите, у кого как обстоят дела с этой дебильной конторой и кто они вообще?
Так майже тихі, хоча обіцяли обдзвонити всіх і вся! недавно в вайбер писала, якась Світлана, просила оплатити за три дні!
 
Мм і Пісьмо приходило і на стару роботу де я не работаю вже з 2016 і кожен день смски )
Задолбали меня звонками,смс,осбенно прикольно про мое тюремное прошлое
Снимок.PNG
 
Мне пару раз звонили, потом поставили робота на дозвон, а сегодня уже робот говорит 100% спишем все штрафи и пеню если оплатите до конца дня

Так майже тихі, хоча обіцяли обдзвонити всіх і вся! недавно в вайбер писала, якась Світлана, просила оплатити за три дні!
Сегодня звонили людям,которые вообще не имеют ко мне отношения, говорили,что я дала их контактный номер телефона. 4 дня просрочки. Что делать, не знаю.
 


Сегодня звонили людям,которые вообще не имеют ко мне отношения, говорили,что я дала их контактный номер телефона. 4 дня просрочки. Что делать, не знаю.
Та скажіть, що то шахраї, десь взяли Ваші дані, або був кредит, закритий уже давно, а вони хочуть грошей просто, ну шось типу такого!
 
akiv19, они, под видом интернет покупки, каждый день пытаются снять с карточки деньги.
 
Назад
Угорі Унизу