• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Исполнительная надпись нотариуса от КФ

Babaika, так получилось.всегда отдавала.помню для бизнеса брала в банке 45000$,все отдавала и овердрафтом всегда пользовалась.
2020 год подкосил немного,но ничего справлюсь.
 
Останнє редагування:
Holy Shit, пусть эти конторы будут самым большим ненастьем в нашей жизни.
После бури всегда ясное солнышко.прорвемся.
 
Babaika, так получилось.всегда отдавала.помню для бизнеса брала в банке 45000$,все отдавала и овердрафтом всегда пользовалась.
2020 год подкосил немного,но ничего справлюсь.
Я найбільше шкодую за золотом яке згоріло в ломбарді і зіпсовані відносини з людьми у яких брала на лонгацій гроші.А про все інше ні каплі не шкодую.Я мля скільки всього нового дізналася про себе,скільки всього викрилося що було приховано,що я мля просто очпоїтельно акуєвала від інформації....Тепер я живу для дитини.Всі інші пішли на.....
 
Dusha?, один азарт))))ничего выкрутимся,другого варианта нет.
Babaika, не плачьте за тем ,что не может плакать по Вам.(я о золоте).купите потом себе еще лучше.
Holy Shit, а то)))где наша не пропадала-наша пропадала везде))))
 
Ага,зате не скушно жити?
Ага,зате яка встряска ......Ну нічого .....Як мені говорила бабуся Виходу немає тільки з 2на2. Всп решта можна купить,виправить,продать,віддать,заробить.
 
Ага,зате яка встряска ......Ну нічого .....Як мені говорила бабуся Виходу немає тільки з 2на2. Всп решта можна купить,виправить,продать,віддать,заробить.
Мені іноді здається,що після мфо ми і звідти вихід знайдемо...?
 
Ага,зате яка встряска ......Ну нічого .....Як мені говорила бабуся Виходу немає тільки з 2на2. Всп решта можна купить,виправить,продать,віддать,заробить.
А шо то за габариты 2х2? Не тесно шоб??
Мені іноді здається,що після мфо ми і звідти вихід знайдемо...
???
 
Babaika, а что,Форум-знание,люди классные и подстегнут ,волшебного пендаля дадут и на путь правильный направят. ?
Аферист?, рано про габариты думать))
 
Мені іноді здається,що після мфо ми і звідти вихід знайдемо...
И хрен тому в рыло кто скажет,что горбатого могила исправит....
Нам туди ще рано...Ще тут скільки справ....написів не знесених....на куй ще скільки не посланих звонілок....
А шо то за габариты 2х2? Не тесно шоб??

???
Я в заповіті напишу щоб по фігурі підігнали.....:письмо:
 
И хрен тому в рыло кто скажет,что горбатого могила исправит....
Нам туди ще рано...Ще тут скільки справ....написів не знесених....на куй ще скільки не посланих звонілок....

Я в заповіті напишу щоб по фігурі підігнали.....:письмо:
И напиши что все свои долги оставляю манивео, так как с них все и началось ?
 
И напиши что все свои долги оставляю манивео, так как с них все и началось ?
І не просто напишу...Я їм ска особисто вручу.З них все і почалося.Тільки це були мої перші...Ну поняли:confused::ahaha:З ким я виходила в прострочену.І ума вистачило позичити 1000₴ і їм заплатити.З тіла 14,пролохація 3.А закрила за 27....:dash1::fool::facepalm:ну не лошара....
Нужно
 
Назад
Угорі Унизу