• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Я в панике. Коллекторы позвонили свекрови

  • Автор теми Lilyloop
  • Дата початку
  • Відповіді 83
  • Перегляди 4K
Взялись они за меня конкретно, сегодня опять сделали рассылку..... по контактам звонили с угрозами.
 
Я не сталкивался именно с этой программой и канторой.Но по логике вещей ,она имеет доступ к вашим контактам (будь то новые или старые) до тех пор,пока она установлена у вас.Если её нету ,то соответственно и контакты новые она не увидит,просто в кантора остались скопированы старые.
Вони просять доступ, коли береш кредит. То на автоматі клацаєш, особливо коли гроші потрібні.
І, швидше за все, відразу зберігають.
Бо коли я знайшла форум, закрила для них доступ до контактів на смартфоні, багато повидаляла ще до прострочки, і видихнула.. ненадовго. Бо всеодно знайшли деякі мої контакти + навіть ті, яких в мене не було.
 
Вони просять доступ, коли береш кредит. То на автоматі клацаєш, особливо коли гроші потрібні.
І, швидше за все, відразу зберігають.
Бо коли я знайшла форум, закрила для них доступ до контактів на смартфоні, багато повидаляла ще до прострочки, і видихнула.. ненадовго. Бо всеодно знайшли деякі мої контакти + навіть ті, яких в мене не було.

І відразу ,і поки є дозволи ,то і всі нові контакти теж.
Та зрозуміло ,що клацаєш.Коли потрібні гроші ,то даєш згоду на кредит навіть не відкрвавши договору
 
Назад
Угорі Унизу