• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як себе ведуть зараз ШГ?

  • Автор теми laco4ka
  • Дата початку
  • Відповіді 112
  • Перегляди 8K
Протермінування майже вдвічі менше, звонять щодня, спілкуюсь, спілкування наразі адекватне, готові на реструктуризацію з частковим списанням, але оскільки виконавець тому заблокував всі рахунки як і є із-за одного старого впровадження, вже тепер не знаю. як діятиму
Ну у вас хоча б вже є пропозиція на реструктуризацію…а мені вони ні в яку не хочуть, вперлись як баран у нові ворота і все))
Але нічо, баран ж не вічно впирається у ворота, будєм прабівать)
 
Ну у вас хоча б вже є пропозиція на реструктуризацію…а мені вони ні в яку не хочуть, вперлись як баран у нові ворота і все))
Але нічо, баран ж не вічно впирається у ворота, будєм прабівать)
Теоретично є, але це домовленість з одним оператором. Раз в тиждень попадається неадекватна вівця, і починає розказувати всякий брєд,якось так...
 
Теоретично є, але це домовленість з одним оператором. Раз в тиждень попадається неадекватна вівця, і починає розказувати всякий брєд,якось так...
Цікава історія з ними сьогодні була...набрали мене вранці, кажуть так то так то у вас така така сума як будемо вирішувати? кажу: "я вже говорив з вашим оператором вчора і домовився що буду писати лист з проханням про реструктуризацію..." на що мені вона відповідає: "я вас зрозуміла, добре, будемо чекати від вас листа, гарного дня, допобачення" ))))))
 
Цікава історія з ними сьогодні була...набрали мене вранці, кажуть так то так то у вас така така сума як будемо вирішувати? кажу: "я вже говорив з вашим оператором вчора і домовився що буду писати лист з проханням про реструктуризацію..." на що мені вона відповідає: "я вас зрозуміла, добре, будемо чекати від вас листа, гарного дня, допобачення" ))))))
А можно було б і про тіло говорити.
 
Не знаю як у вас, але після майже місяця тиші швидко гроші почали дзвонити 1-2 рази в день + останніми днями на ютубі кожна 3-4 реклама про швидко гроші…не знаю як у вас любі форумчанам, але у мене відчуття що щось серйозне по ним намічається (я про анулювання певної ліцензії)

Ну і ще ось на цю статтю натрапив, сорі якщо офтоп

 
Не знаю як у вас, але після майже місяця тиші швидко гроші почали дзвонити 1-2 рази в день + останніми днями на ютубі кожна 3-4 реклама про швидко гроші…не знаю як у вас любі форумчанам, але у мене відчуття що щось серйозне по ним намічається (я про анулювання певної ліцензії)

Ну і ще ось на цю статтю натрапив, сорі якщо офтоп

і штраф в 2 млн грн по-моєму дали, чи щось близько до цієї суми
 
Вдадося з ними нині дійти згоди що до суботи закрию за тіло, лист я їм два рази писав, вчора отримав відповідь шо зі мною зв’яжуться з понеділка, вот і зв’язалися, тіло 1.5к з відсотками на 46 день протермінування нарахували 3180, так як було 2 пролонгації то за тіло на ізі погодились)
 
Вдадося з ними нині дійти згоди що до суботи закрию за тіло, лист я їм два рази писав, вчора отримав відповідь шо зі мною зв’яжуться з понеділка, вот і зв’язалися, тіло 1.5к з відсотками на 46 день протермінування нарахували 3180, так як було 2 пролонгації то за тіло на ізі погодились)
Щиро вітаю.
Я б теж не проти за тіло закрити, але воно в мене значно більше, поки не пропонують, та й я наразі не можу, оскільки всі рахунки заблоковані виконавцем
 
Вдадося з ними нині дійти згоди що до суботи закрию за тіло, лист я їм два рази писав, вчора отримав відповідь шо зі мною зв’яжуться з понеділка, вот і зв’язалися, тіло 1.5к з відсотками на 46 день протермінування нарахували 3180, так як було 2 пролонгації то за тіло на ізі погодились)
Сейчас походу они многим предлагают за тело , мне тоже предложили спустя 2,5 года просрочки
 
Сьогодні обдзвонили всіх кого можна, але я їх постійний клієнт, то номера в них були...може хто перший раз брав, то не найдуть
От і я в протермін зайшла. У вас через скільки до людей дзвонити почали?
 
Сьогодні дали на прозвон Кредит Експрес. Ті в свою чергу хочуть тіло(5к) + 1к зверху. Подумаю,може і заплачу.
А швидко гроші зараз ходять по домам ?
Бо відділення є на моему районі…чи можуть завітати в гості?
 
Назад
Угорі Унизу