• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як у кого з ними у 2021?

Реєстрація
4 Сер 2020
Дописи
57
Реакції
17
Бали
853
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Правда Олеся Вікторівна не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня!Як у кого з ними зараз?Маю просрочку з грудня?Хочу закрити за тіло...Зараз притихли..чи хтось в цьому році з ними домовлявся на адекватних умовах?Дякую
 
Доброго дня!Як у кого з ними зараз?Маю просрочку з грудня?Хочу закрити за тіло...Зараз притихли..чи хтось в цьому році з ними домовлявся на адекватних умовах?Дякую
Пропонували тіло через півроку ігнору)) минуло вже півтора року - продали Кредит Капіталу))
 
Доброго дня!Як у кого з ними зараз?Маю просрочку з грудня?Хочу закрити за тіло...Зараз притихли..чи хтось в цьому році з ними домовлявся на адекватних умовах?Дякую
В мене телефонує робот,і щось буркоче разів два в день.Рік прострочки,але ще не продали,і не пропонують ні списання ні тіло.Можливо раніше і пропонували,але спам все блокував,а зараз відключила,бо цікаво хто і що пропонує після року.
 
Доброго дня!Як у кого з ними зараз?Маю просрочку з грудня?Хочу закрити за тіло...Зараз притихли..чи хтось в цьому році з ними домовлявся на адекватних умовах?Дякую

продали по смс-повідомленню через 2 роки и 7 місяців.
 
Тіла не пропонували. Прострочка в кінці березня буде рік
 
Доброго дня!Як у кого з ними зараз?Маю просрочку з грудня?Хочу закрити за тіло...Зараз притихли..чи хтось в цьому році з ними домовлявся на адекватних умовах?Дякую
В этом году не знаю. По в прошлом я на них писала в нацком,и после этого они списали все проценты,воощем заплатила тело и то разбили на два платежа.
 
В этом году не знаю. По в прошлом я на них писала в нацком,и после этого они списали все проценты,воощем заплатила тело и то разбили на два платежа.
Куда надо писать, чтобы списать проценты?
 
Куда надо писать, чтобы списать проценты?
Вопрос,а вы думаете что это поможет?
Почитайте пожалуйста!
 
Доброго дня!Як у кого з ними зараз?Маю просрочку з грудня?Хочу закрити за тіло...Зараз притихли..чи хтось в цьому році з ними домовлявся на адекватних умовах?Дякую
В июне будет 2 года просрочки.....вообще о них не слышу
 
Правда Олеся Вікторівна, ви до грудня кормили пролонгаціями всіх? Будучи на форумі вже? :scratch_one-s_head: :facepalm:
Так...і дуже шкодую, що на моєму страху, щоб ніхто не дізнався нормально так заробили на пролонгації...але настав час перестати бути "дойною"коровою...вибачте за прямоту...як подумаю скільки грошей в порожнечу..але що маю те маю.
 
Так...і дуже шкодую, що на моєму страху, щоб ніхто не дізнався нормально так заробили на пролонгації...але настав час перестати бути "дойною"коровою...вибачте за прямоту...як подумаю скільки грошей в порожнечу..але що маю те маю.
Буває звісно)))
Робіть правильні висновки та живіть далі і радійте життю. Ні в якому випадку не "гризіть" себе тим, що вже сталось! Минуле нехай лишається в минулому, жити потрібно майбутнім))
 
Буває звісно)))
Робіть правильні висновки та живіть далі і радійте життю. Ні в якому випадку не "гризіть" себе тим, що вже сталось! Минуле нехай лишається в минулому, жити потрібно майбутнім))
Дякую за підтримку?
 
В этом году не знаю. По в прошлом я на них писала в нацком,и после этого они списали все проценты,воощем заплатила тело и то разбили на два платежа.
Помогите и мне написать письмо а нацком на гоуфингоу
 
В этом году закрыла креди+, кредит7, кф за тело. Просрочка с октября 2020года. Сейчас форза тоже предлагает за тело, но денег нет - поэтому пока все дружно 20 шараг курят в сторонке??
 
Назад
Угорі Унизу