• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Який найоптимальніший вихід з ситуації порадите?

Мені теж, вайбер, телеграм. У вас є Єгроші? Ті взагалі, погрожували всій моїй родині, закрила їх на максимально не вигідних умовах для себе. Тому раджу почати з них, якщо є у вас
Є і вони в мене,також буду закривати в першу чергу,та тільки їм потрібно почекати моєї зп). Знаю,що там капець,творять все,що хочуть. Мамі дзвонили,так вона в паніці все хоче позакривати,а я не згодна,сама натворила,сама буду гребти. Тільки незручності в дзвінках,та то ще погроз не було
 
Мені теж, вайбер, телеграм. У вас є Єгроші? Ті взагалі, погрожували всій моїй родині, закрила їх на максимально не вигідних умовах для себе. Тому раджу почати з них, якщо є у вас
А де логіка? :smile:
Раджу закривати не тих, хто верещить, а тих, кого вигідніше!!!
 
А де логіка? :smile:
Раджу закривати не тих, хто верещить, а тих, кого вигідніше!!!
Звичайно на вигідних умовах. Я морально їх не витримала, особливо після того, як подзвонили на роботу, закрила і мені стало набагато легше. Більш стійким людям звісно краще чекати вигідних пропозицій
 
Платити свої кровні за телефонний терор якось не того.
 
Звичайно на вигідних умовах. Я морально їх не витримала, особливо після того, як подзвонили на роботу, закрила і мені стало набагато легше. Більш стійким людям звісно краще чекати вигідних пропозицій
Навіть не чекати, а самим вимагати.
З досвіду форуму можу вам сказати, що абсолютно всі стають більш стійкими, коли закінчуються гроші!
 
Мені теж, вайбер, телеграм. У вас є Єгроші? Ті взагалі, погрожували всій моїй родині, закрила їх на максимально не вигідних умовах для себе. Тому раджу почати з них, якщо є у вас
заблокуйте вайбер,щоб могли писати тільки контактні
 
Добре, на протязі дня напишу, можливо знайдемо якесь спільне рішення по цьому питанню.

В мене по суті теж не вперше ця ситуація, просто раніше не було так багато МФО активних. Мене найбільше бентежить питання роботи, бо по своїй дурості в приватбанку лишав анкету про себе і зараз ледь не половина МФО через BankId реєструється і бере звідти дані. Тому в мене немає варіанту "Чекати рік на закриття за тіло", поки прострочки не такі великі, то хотілось би закрити пошвидше і забути про це. Але ціна питання вже 175 тисяч на сьогодні..
Добре, чекаю )
 
чтобы при просрочке в месяц прямо все мфо согласились закрыть за тело, или плюс маленький процент не получится точно.
Читайте форум и вы сами это поймете. Они все разные. Есть мягкие, уступчивые, тихие, есть злостные, истеричные, бегущие быстро по судам, и мучающие звонками всех до вашей первой учительницы в жизни. Находят всех, даже тех, кого вы никогда в жизни не замечали.
Первое что я бы сделала в такой ситуации, прощупать почву. Ничего не теряете в данном случае, но зато получаете шанс показать свою позицию им и понять их реакцию и готовность. Написать всем письма по электронке - что готовы закрыть за тело или плюс маленький процент. по их реакции или продолжайте писать одно и тоже - за тело, или уходите в полный игнор.
закрывайте лучше по одному мфо, либо по реструктуризации, сколько потянете. Но не пролонгируйте. Они эти пролонгации никогда не учтут.
лучше медленно продвигаться по одному, чем набрать еще больше перекредитованием.
 
Все дуже просто. Закриваєте по одному кредиту (повністю), починаючи з маленьких. Так кількість кредитів буде зменьшуватися швидше. Остальним будете пропонувати тільки тіло. З часом погодяться.
І НІЯКИХ ПЕРЕКРЕДИТУВАНЬ!!! НІЯКИХ ЗАСТАВ!!!
Тут палка двох кінців виходить. Бо з цієї суми за день протермінування десь до 5 тисяч відсотків набігає і це непід'ємні гроші за певний час. А якщо чекати пропозицій закрити за тіло, то це потрібно декілька місяців чекати, а за цей час просто затероризують близьких і знайомих, чого взагалі не хочеться..Я маю дохід середній 60 тисяч, було б чудово все зібрати в один великий кредит і виплачувати скажімо по тисяч 20-30 на місяць, знаючи, що це пекло позаду.
чтобы при просрочке в месяц прямо все мфо согласились закрыть за тело, или плюс маленький процент не получится точно.
Читайте форум и вы сами это поймете. Они все разные. Есть мягкие, уступчивые, тихие, есть злостные, истеричные, бегущие быстро по судам, и мучающие звонками всех до вашей первой учительницы в жизни. Находят всех, даже тех, кого вы никогда в жизни не замечали.
Первое что я бы сделала в такой ситуации, прощупать почву. Ничего не теряете в данном случае, но зато получаете шанс показать свою позицию им и понять их реакцию и готовность. Написать всем письма по электронке - что готовы закрыть за тело или плюс маленький процент. по их реакции или продолжайте писать одно и тоже - за тело, или уходите в полный игнор.
закрывайте лучше по одному мфо, либо по реструктуризации, сколько потянете. Но не пролонгируйте. Они эти пролонгации никогда не учтут.
лучше медленно продвигаться по одному, чем набрать еще больше перекредитованием.
А до речі щодо "прощупування почви". Немає на форумі теми, де є класифікація МФО від тих, що треба закрити в першу чергу до тих, що найбільш терпеливі?
 
Назад
Угорі Унизу