• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Який найоптимальніший вихід з ситуації порадите?

Тут палка двох кінців виходить. Бо з цієї суми за день протермінування десь до 5 тисяч відсотків набігає і це непід'ємні гроші за певний час. А якщо чекати пропозицій закрити за тіло, то це потрібно декілька місяців чекати, а за цей час просто затероризують близьких і знайомих, чого взагалі не хочеться..Я маю дохід середній 60 тисяч, було б чудово все зібрати в один великий кредит і виплачувати скажімо по тисяч 20-30 на місяць, знаючи, що це пекло позаду.

А до речі щодо "прощупування почви". Немає на форумі теми, де є класифікація МФО від тих, що треба закрити в першу чергу до тих, що найбільш терпеливі?
здесь на форуме многие так же думали и искали этого спасателя кредитора, кто бы выдал одну большую сумму, чтобы перекрыть все кредиты и потом быть должным только ему. Но пока тут лично я не встречала удачных подобных историй.
Читала тут одну историю. когда человек хорошо зарабатывал, но сразу закрыть всех не мог, сумма уже была космическая. У него была стабильная зарплата, надежная. И он брал мелкие кредиты в разных мфо, которые ему еще давали, и так собирал нужную сумму на закрытие одного большого кредита. Закрывал его, а потом в день зарплаты каждый месяц закрывал все мелкие кредиты, которые получались безпроцентные практически, либо с маленьким процентом. Он писал, что так ему было удобно и позволяло закрыть проблемные кредиты, когда удавалось договориться на выгодных условиях. Т.к. часто выгодно предлагают закрыть за оплату одним платежом в тот же день...и чтоб не ждать зарплаты и не терять шанс, то он брал мелкие займы. как я описала выше. Но такой случай большой риск. Однако ему удавалось както.
 
за цей час просто затероризують близьких і знайомих, чого взагалі не хочеться..
Тобто ви готові сплатити будь-які кошти за "терор"?
Я маю дохід середній 60 тисяч,
Просто дивно що люди з таким "середнім" доходом звернулись в мфо ... щось не співпадає трохи.
 
Я маю дохід середній 60 тисяч, було б чудово все зібрати в один великий кредит і виплачувати скажімо по тисяч 20-30 на місяць, знаючи, що це пекло позаду.
какой диапазон суммы тела займов у вас? от самого маленького до самого большого
какие мфо самые большие тела? напишите названия
 
Тобто ви готові сплатити будь-які кошти за "терор"?

Просто дивно що люди з таким "середнім" доходом звернулись в мфо ... щось не співпадає трохи.
Я переживаю, що доберуться до роботи по анкеті з Приватбанку і тоді доходу не буде взагалі, якщо звільнять.
Тобто ви готові сплатити будь-які кошти за "терор"?

Просто дивно що люди з таким "середнім" доходом звернулись в мфо ... щось не співпадає трохи.
Ситуації різні бувають, не всі мають звичку накопичувати і жити стримано. Саме на цьому й погорів, коли зрозумів, що кількість виплат по кредитам за місяць дорівнює сумі заробітку.
какой диапазон суммы тела займов у вас? от самого маленького до самого большого
какие мфо самые большие тела?
Moneyveo - 20000
bananacredit - 18500
kachaigroshi - 15216
Cashpoint - 8000
microcash - 10687
noviycredit - 7587
easycash - 7500
Zecredit - 13700
Prostocredit - 5940
alexcredit - 5552
creditcasa - 21600
Sgroshi - 14827
miloan - 6350
finsfera - 5398
clickcredit - 10294
Money4you - 3000
Avanscredit - 5000
Станом на позавчора ситуація була наступною. Це вже тіло+відсотки.

Манівео пролонгував, тому 20 тисяч це тіло. Бананакредит тіло було 10. Качай гроші 10, Кеш поінт 5, мікрокеш - 8, новий кредит - 5, ізікеш - 5, зекредит - 7500, Простокредит - 5000, алекскредит - 3000, кредит каса - 15000, Швидкогроші - 10, мілоан - 5, фінсфера - 5, кліккредит - 7, моне4ю - 3, аванс -5.
 
Ооо, я була в аналогічній ситуації два роки, стільки бабла їм відвалила просто жах, перестала платити, зараз можна закрити і за тіло і пів тіла, потрібно почекати просто вам трішки...і будуть пропонувати самі...
А терор телефонний довго був?
 
Я переживаю, що доберуться до роботи по анкеті з Приватбанку і тоді доходу не буде взагалі, якщо звільнять.

Ситуації різні бувають, не всі мають звичку накопичувати і жити стримано. Саме на цьому й погорів, коли зрозумів, що кількість виплат по кредитам за місяць дорівнює сумі заробітку.

Moneyveo - 20000
bananacredit - 18500
kachaigroshi - 15216
Cashpoint - 8000
microcash - 10687
noviycredit - 7587
easycash - 7500
Zecredit - 13700
Prostocredit - 5940
alexcredit - 5552
creditcasa - 21600
Sgroshi - 14827
miloan - 6350
finsfera - 5398
clickcredit - 10294
Money4you - 3000
Avanscredit - 5000
Станом на позавчора ситуація була наступною. Це вже тіло+відсотки.

Манівео пролонгував, тому 20 тисяч це тіло. Бананакредит тіло було 10. Качай гроші 10, Кеш поінт 5, мікрокеш - 8, новий кредит - 5, ізікеш - 5, зекредит - 7500, Простокредит - 5000, алекскредит - 3000, кредит каса - 15000, Швидкогроші - 10, мілоан - 5, фінсфера - 5, кліккредит - 7, моне4ю - 3, аванс -5.
В вашем случае, я бы наверное пробовала так.
Всем написать именно на электронку и в чаты и попросить за тело.
Потом мфо, у которых самые большие тела от 8 до 20 и более (у вас их около 9), по ситуации и их реакции - попросить реструктуризацию, потом смотрите, что предложат и решайте, соглашаться или нет. Просто там, где самые большие тела, будут очень глубоко вас копать и доставать..., т.к. для них это большой убыток. В этом опасность. Могут еще и в суд подать.
Те мфо, которые от 3 до 8 (их около 8 у вас), вы можете некоторых закрывать полностью каждый месяц. А остальные просите реструктуризацию.
Просто вы хотите, чтобы совсем никого не беспокоили, но это маловероятно. Т.к. вашего дохода не хватит на реструктуризацию по всем..
 
В вашем случае, я бы наверное пробовала так.
Всем написать именно на электронку и в чаты и попросить за тело.
Потом мфо, у которых самые большие тела от 8 до 20 и более (у вас их около 9), по ситуации и их реакции - попросить реструктуризацию, потом смотрите, что предложат и решайте, соглашаться или нет. Просто там, где самые большие тела, будут очень глубоко вас копать и доставать..., т.к. для них это большой убыток. В этом опасность. Могут еще и в суд подать.
Те мфо, которые от 3 до 8 (их около 8 у вас), вы можете некоторых закрывать полностью каждый месяц. А остальные просите реструктуризацию.
Просто вы хотите, чтобы совсем никого не беспокоили, но это маловероятно. Т.к. вашего дохода не хватит на реструктуризацию по всем..
А стаття 21 частина 3 зараз актуальна щодо тіла кредиту, яке не перевищує мінімальну заробітню плату? Я просто вчора прочитав про це, то думаю можливо навпаки закривати найбільші спочатку, бо по ним немає фіксованої законом суми пені(тобто можуть з 20 накрутити до 100 тисяч за пару місяців). А от всі маленькі рахуй не виростуть більше ніж вдвічі. Можливо чув хтось про це, що скажете?

 
Звичайно на вигідних умовах. Я морально їх не витримала, особливо після того, як подзвонили на роботу, закрила і мені стало набагато легше. Більш стійким людям звісно краще чекати вигідних пропозицій
п'ятий рік пішов у мене...було кілька пропозицій за пів тіла,і навіть 40%, але для себе вирішив взагалі нічого не платити- тільки суд, бовинесли мозок так, що мені ще винні
 
А стаття 21 частина 3 зараз актуальна щодо тіла кредиту, яке не перевищує мінімальну заробітню плату? Я просто вчора прочитав про це, то думаю можливо навпаки закривати найбільші спочатку, бо по ним немає фіксованої законом суми пені(тобто можуть з 20 накрутити до 100 тисяч за пару місяців). А от всі маленькі рахуй не виростуть більше ніж вдвічі. Можливо чув хтось про це, що скажете?

пункт 2 регулирует начисление штрафов по большим займам. они не могут накрутить, что хотят. вернее они накручивают для психо эффекта, но надо писать в нбу, и тогда они пересчитывают и сумма устаканивается.
если вы можете закрыть сразу одним махом все большие тела выше 6 тыс., то супер конечно.
Но если нет, то только реструктуризацию просить. на нее, к сожалению, далеко не все соглашаются еще. Многие предпочитают продолжать дозвоны всем.
 
пункт 2 регулирует начисление штрафов по большим займам. они не могут накрутить, что хотят. вернее они накручивают для психо эффекта, но надо писать в нбу, и тогда они пересчитывают и сумма устаканивается.
если вы можете закрыть сразу одним махом все большие тела выше 6 тыс., то супер конечно.
Но если нет, то только реструктуризацию просить. на нее, к сожалению, далеко не все соглашаются еще. Многие предпочитают продолжать дозвоны всем.
Дякую, це міняє справу. Тоді дійсно краще методом сніжного кому сплачувати менші кредити і потихеньку добиратись до більших.
 
Тут палка двох кінців виходить. Бо з цієї суми за день протермінування десь до 5 тисяч відсотків набігає і це непід'ємні гроші за певний час. А якщо чекати пропозицій закрити за тіло, то це потрібно декілька місяців чекати, а за цей час просто затероризують близьких і знайомих, чого взагалі не хочеться..Я маю дохід середній 60 тисяч, було б чудово все зібрати в один великий кредит і виплачувати скажімо по тисяч 20-30 на місяць, знаючи, що це пекло позаду.

А до речі щодо "прощупування почви". Немає на форумі теми, де є класифікація МФО від тих, що треба закрити в першу чергу до тих, що найбільш терпеливі?
А чим займаєшся якщо не секрет?
 
До мене телефонували багато і писали, зз9 кожним тижнем дзвінків ставало менше, зато зараз активувалися, після 1 року прострочки...не знаю чи надовго це...

До мене телефонували багато і писали, з кожним тижнем дзвінків ставало менше, зато зараз активувалися, після 1 року прострочки...не знаю чи надовго це...
За цей рік багато змогли закрити? Всі йдуть на поступки?
 
Тут палка двох кінців виходить. Бо з цієї суми за день протермінування десь до 5 тисяч відсотків набігає і це непід'ємні гроші за певний час. А якщо чекати пропозицій закрити за тіло, то це потрібно декілька місяців чекати, а за цей час просто затероризують близьких і знайомих, чого взагалі не хочеться..Я маю дохід середній 60 тисяч, було б чудово все зібрати в один великий кредит і виплачувати скажімо по тисяч 20-30 на місяць, знаючи, що це пекло позаду.

А до речі щодо "прощупування почви". Немає на форумі теми, де є класифікація МФО від тих, що треба закрити в першу чергу до тих, що найбільш терпеливі?
Самая большая ошибка заемщиков.!!!
Вот у вас 17 МФО. Скажите, вы перекрывали ранние займы с помощью новых? Спорим, что да?;)
А кто вам сказал, что у вас не возникнет проблем с погашением вашего "желанного" большого кредита?
И как итог - к вашим 17-то МФО добавится один большой кредит!!!
 
А кто вам сказал, что у вас не возникнет проблем с погашением вашего "желанного" большого кредита?
И как итог - к вашим 17-то МФО добавится один большой кредит!!!
например, сильное желание нецелевого использования денег большого кредита, например чтоб купить три тонны шавухи (утрирую, но суть сохраняется)
 
например, сильное желание нецелевого использования денег большого кредита, например чтоб купить три тонны шавухи (утрирую, но суть сохраняется)
Та даже потратить на благие дела не убережет от будущих проблем.
Если один раз 60к в месяц не хватило на жизнь аж на 135к тел займов, то почему такого не повториться у человека, который находится в худшей финансовой ситуации, чем был?
 
Та даже потратить на благие дела не убережет от будущих проблем.
Если один раз 60к в месяц не хватило на жизнь аж на 135к тел займов, то почему такого не повториться у человека, который находится в худшей финансовой ситуации, чем был?
та да... без переосмысления приоритетов сложновато..
 
Назад
Угорі Унизу