• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Є гроші довели написала в новини

  • Автор теми Lera.07
  • Дата початку
  • Відповіді 66
  • Перегляди 4K

Lera.07

Читач
Реєстрація
16 Лют 2023
Дописи
8
Реакції
6
Бали
128
UAH
2.00
Ваш пол
Женский
Lera.07 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня,є в мене борг в є грошах,тіло 1500 прочтроска33 дні,там уже 5 500,ну то ладно,шо вони падли робити почали мене в шок просто привело,смс такі що читати гидко,мамі позвонили принижуіали як хотіли,ну короче я зразу же написала до поліції,нбу,прокуратури і цповноваженому з прав людини,скріни їм кинула,вони звісно ж на морозі типу не мы мы білі і пухнасті, але мене це мало влаштовує,тому вирішила написати на 1+1 та Україну запропонувала сюжет вновинвх про вибивання грошей під час війни, таначхання на закони цих шараг,їх зацікавила моя тема,тв мені треба трохи більше матеріалів, якщо хтось хоче долучитись,можна анонімно, прошу пришліть ваші скріни можна сюди а можна на в вайбер
Може хо
 
Доброго дня,є в мене борг в є грошах,тіло 1500 прочтроска33 дні,там уже 5 500,ну то ладно,шо вони падли робити почали мене в шок просто привело,смс такі що читати гидко,мамі позвонили принижуіали як хотіли,ну короче я зразу же написала до поліції,нбу,прокуратури і цповноваженому з прав людини,скріни їм кинула,вони звісно ж на морозі типу не мы мы білі і пухнасті, але мене це мало влаштовує,тому вирішила написати на 1+1 та Україну запропонувала сюжет вновинвх про вибивання грошей під час війни, таначхання на закони цих шараг,їх зацікавила моя тема,тв мені треба трохи більше матеріалів, якщо хтось хоче долучитись,можна анонімно, прошу пришліть ваші скріни можна сюди а можна на в вайбер
Може хо
Нажаль я не думаю, що цю тему доведуть до ефіру в такий час.Зараз в тренді інші теми ( патріотизм, волонтерство,перемога тощо). Війна це час у який можна максимально красти та списувати все на війну, приймати відповідні закони і збагачуватися на смертях інших людей.Власники компанії Е гроші теж не простенькі люди і знають, що навіть у такий тяжкий час для країни, відповідальності ніякої вони нести не будуть і максимально наживаються на громадянах.Колись і я вірив у справедливість і закон, а зараз вірю тільки у себе.
 
Чого, нехай буде. Стосовно того, що "не на часі", а на часі громадян країни, що веде жорстоку війну, так торбити?! Може й зацікавляться
 
Мені манифою теж нерви витріпали, записала розмову, скаргу в нбу написала, і що?) нічого) відповіли, звертайтесь в кіберполіцію)) вони там всі заодно. Витрачені нерви і час. Спасло одне, кинула номер в одну групу, там хлопці по дорослому поговорили з тими зеками . Але то навіть і зеки набагато людяніші ніж ті тварі хто звонив
 
Наивные. В Единый марафон сюжет про кредиты? Серьезно?:)
Справа не в кредитах а саме в методах їх стягнення,і що не має на них управи,, тому,що люди і так налякані,а тут ще ці дибіли таке творять,я з твким посилом писала ,щоб звернути увагу на методи стягнення боргів пад час війни,я там грамотно все описала,і звернула увагу що людям немає захисту ,що скарги ігноруюиьсч і т.д
Не єдиний марафон
Зате є гроші хоч до рани прикладай
Не лінуйтечь писати скарги та заяви
 

Вкладення

  • Screenshot_20230220-185116_Viber.jpg
    Screenshot_20230220-185116_Viber.jpg
    61.7 Кб · Перегляди: 402
Останнє редагування:
Мені манифою теж нерви витріпали, записала розмову, скаргу в нбу написала, і що?) нічого) відповіли, звертайтесь в кіберполіцію)) вони там всі заодно. Витрачені нерви і час. Спасло одне, кинула номер в одну групу, там хлопці по дорослому поговорили з тими зеками . Але то навіть і зеки набагато людяніші ніж ті тварі хто звонив
Доброго дня. А в яку групу кинули? Є гроші дістали дружину, теж попрошу хай поговорять з ними?
 
Доброго дня. А в яку групу кинули? Є гроші дістали дружину, теж попрошу хай поговорять з ними?
Поставте дружині блок на невідомі дзвінки. Нехай з ними не спілкується взагалі. Самий дієвий спосіб - повний ігнор
 
Поставте дружині блок на невідомі дзвінки. Нехай з ними не спілкується взагалі. Самий дієвий спосіб - повний ігнор
Дзвінки то таке. Вони в месенджерах присилають дуже цікаві смс.
 
Дзвінки то таке. Вони в месенджерах присилають дуже цікаві смс.
Та нехай присилають, дружина може написати скаргу від свого імені, прикріплюючи смс або записи розмов, може читати з посмішкою. Вони шукають методи впливу на вас. В мене вони свого часу підняли на ноги всіх родичів, сусідів, роботу і зовсім сторонніх людей. Не звертайте уваги, будуть кошти і бажання, закриєте на вигідних для вас умовах
 
Доброго дня,є в мене борг в є грошах,тіло 1500 прочтроска33 дні,там уже 5 500,ну то ладно,шо вони падли робити почали мене в шок просто привело,смс такі що читати гидко,мамі позвонили принижуіали як хотіли,ну короче я зразу же написала до поліції,нбу,прокуратури і цповноваженому з прав людини,скріни їм кинула,вони звісно ж на морозі типу не мы мы білі і пухнасті, але мене це мало влаштовує,тому вирішила написати на 1+1 та Україну запропонувала сюжет вновинвх про вибивання грошей під час війни, таначхання на закони цих шараг,їх зацікавила моя тема,тв мені треба трохи більше матеріалів, якщо хтось хоче долучитись,можна анонімно, прошу пришліть ваші скріни можна сюди а можна на в вайбер
Мож
Доброго дня,є в мене борг в є грошах,тіло 1500 прочтроска33 дні,там уже 5 500,ну то ладно,шо вони падли робити почали мене в шок просто привело,смс такі що читати гидко,мамі позвонили принижуіали як хотіли,ну короче я зразу же написала до поліції,нбу,прокуратури і цповноваженому з прав людини,скріни їм кинула,вони звісно ж на морозі типу не мы мы білі і пухнасті, але мене це мало влаштовує,тому вирішила написати на 1+1 та Україну запропонувала сюжет вновинвх про вибивання грошей під час війни, таначхання на закони цих шараг,їх зацікавила моя тема,тв мені треба трохи більше матеріалів, якщо хтось хоче долучитись,можна анонімно, прошу пришліть ваші скріни можна сюди а можна на в вайбер
Може хо
Ось за це уважуха і респект !!!! треба свої права відстоювати ...я не просто підримаю зараз цю людину і її дії ...я в захваті ,що є люди не телята ,якіх пугають і доять я які б'ються за себе...якщо будуть люди ,які себе так ведуть шараги закриються ... треба збиратись і кричати на весь Київ ,що є зі сторони шараги Беспредел хай люди бачать що у нас поки хлопці гинуть влада шарагам дає зелений колір розводить людей ...в мене є запис розмови дуже цікавий с є гроші ...можу піти на програму і теж виступити ...люди приєднуйтесь бийтесь за свої права ...разом ми сила
 
Останнє редагування:
Та нехай присилають, дружина може написати скаргу від свого імені, прикріплюючи смс або записи розмов, може читати з посмішкою. Вони шукають методи впливу на вас. В мене вони свого часу підняли на ноги всіх родичів, сусідів, роботу і зовсім сторонніх людей. Не звертайте уваги, будуть кошти і бажання, закриєте на вигідних для вас умо

закрийте месенджери від сторонніх смс та контактів, там є такі функції
Не можу знайти як заблокувати смс від не знайомих номерів у телеграмі. Хто знає підкажіть будь ласка)))
 
Мені манифою теж нерви витріпали, записала розмову, скаргу в нбу написала, і що?) нічого) відповіли, звертайтесь в кіберполіцію)) вони там всі заодно. Витрачені нерви і час. Спасло одне, кинула номер в одну групу, там хлопці по дорослому поговорили з тими зеками . Але то навіть і зеки набагато людяніші ніж ті тварі хто звонив
Доброго дня! Теж маніфою такі гадості наговорили моїй бабусі ,якій 72 роки, що в голові не вкладається, нехай мені дзвонять я переживу, а можно Вам номер скинути, що дзвонив, щоб і ви кинули той номер в групу, щоб поспілкувалися по дорослому?
 
Доброго дня,є в мене борг в є грошах,тіло 1500 прочтроска33 дні,там уже 5 500,ну то ладно,шо вони падли робити почали мене в шок просто привело,смс такі що читати гидко,мамі позвонили принижуіали як хотіли,ну короче я зразу же написала до поліції,нбу,прокуратури і цповноваженому з прав людини,скріни їм кинула,вони звісно ж на морозі типу не мы мы білі і пухнасті, але мене це мало влаштовує,тому вирішила написати на 1+1 та Україну запропонувала сюжет вновинвх про вибивання грошей під час війни, таначхання на закони цих шараг,їх зацікавила моя тема,тв мені треба трохи більше матеріалів, якщо хтось хоче долучитись,можна анонімно, прошу пришліть ваші скріни можна сюди а можна на в вайбер
Може хо
Доброго, а якщо не залишала номер родичів ,вони всеодно знаходять данні і телефонують їм ? Чи тільки по тим номерам що залишила в анкеті? Я би не хотіла щоб телефонували тому кого не вказувала в заявці
 
Доброго, а якщо не залишала номер родичів ,вони всеодно знаходять данні і телефонують їм ? Чи тільки по тим номерам що залишила в анкеті? Я би не хотіла щоб телефонували тому кого не вказувала в заявці
Дзвонять всім кого зможуть знайти. Людям навіть маловідомим вам.
 
Доброго дня! Теж маніфою такі гадості наговорили моїй бабусі ,якій 72 роки, що в голові не вкладається, нехай мені дзвонять я переживу, а можно Вам номер скинути, що дзвонив, щоб і ви кинули той номер в групу, щоб поспілкувалися по дорослому?
Моїй бабусі їй 80. Сказали що простітутка. Дослівно) чи манифорю чи е гроші не знаю. Скоріш за все е гроші. То вона посміялася з них тай усе. І більше не дзвонили
 
Налаштування/Приватність і безпека/Пересилання повідомлень : Мої контакти
А можете сказати, чи телефонують майкредит родичам? Або на роботу? Номера при схваленні кредиту не вказувала. В взагалі де вони беруть інформацію стосовно 3- х осіб?
 
Назад
Угорі Унизу