• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Є гроші довели написала в новини

  • Автор теми Lera.07
  • Дата початку
  • Відповіді 66
  • Перегляди 4K
Не можу знайти як заблокувати смс від не знайомих номерів у телеграмі. Хто знає підкажіть будь ласка)))
Налаштування - конфіденційність. Ставите галочки де вам потрібно. Можна взагалі змінити номер телефону. Я не змінювала, згодом просто знесла вайбер і закрила телеграм
 
А можете сказати, чи телефонують майкредит родичам? Або на роботу?
Вже не пам'ятаю чи саме вони телефонували. Та й в мене все оточення було підготоване до цього. Тож мені і не казали можливо.
Номера при схваленні кредиту не вказувала. В взагалі де вони беруть інформацію стосовно 3- х осіб?
Будь-де. Любі бази... той самий приват зливає на ура
 
Налаштування - конфіденційність. Ставите галочки де вам потрібно. Можна взагалі змінити номер телефону. Я не змінювала, згодом просто знесла вайбер і закрила телеграм
А в вайбері можна це зробити?
 
В налаштуваннях конфіденційності. Познімайте галочки з пунктів які вам потрібні.
бо домовленість у нас з ними на завтра ,але я 25 к не знайшла
Не потрібно нічого шукати. Це не вихід. Маю на увазі перекривання одних боргів іншими.
 
В налаштуваннях конфіденційності. Познімайте галочки з пунктів які вам потрібні.

Не потрібно нічого шукати. Це не вихід. Маю на увазі перекривання одних боргів іншими.
Що від них чекати?сьогодні 6 день
Але якщо я завтра не сплачу то почнеться терор …хочу розуміти що чекати мене буде
Тому що дозвол до телефлної книги я давала при кредиті ,ось тільки пару днів назад його відключила ,але розумію що вони вже все злизали собі
Що від них чекати?сьогодні 6 день
Але якщо я завтра не сплачу то почнеться терор …хочу розуміти що чекати мене буде
Тому що дозвол до телефлної книги я давала при кредиті ,ось тільки пару днів назад його відключила ,але розумію що вони вже все злизали собі
В налаштуваннях конфіденційності. Познімайте галочки з пунктів які вам потрібні.

Не потрібно нічого шукати. Це не вихід. Маю на увазі перекривання одних боргів іншими.
Ще й працюю офіційно ,знайти мого директора буде легко
 
Що від них чекати?сьогодні 6 день
Але якщо я завтра не сплачу то почнеться терор …хочу розуміти що чекати мене буде
Нічого окрім дзвінків з намаганням на вас надавити.
Треба це зрозуміти і змінити своє відношення до цього.
Ще й працюю офіційно ,знайти мого директора буде легко
Не факт. В мене ніхто керівництву ( на той момент ) не телефонував. Або ж мені нічого не казали.
Бо я заздалегідь про ймовірність таких дзвінків від шахраїв попередив.
Мене зрозуміли.
 
Нічого окрім дзвінків з намаганням на вас надавити.
Треба це зрозуміти і змінити своє відношення до цього.

Не факт. В мене ніхто керівництву ( на той момент ) не телефонував. Або ж мені нічого не казали.
Бо я заздалегідь про ймовірність таких дзвінків від шахраїв попередив.
Мене зрозуміли.
А вони відразу починають всіх доставати ?чи коли я почту їх ігнорити ?
 
А вони відразу починають всіх доставати ?
По-різному
чи коли я почту їх ігнорити ?
Немає значення.
Їм не розмови а гроші потрібні. І чим більше тим краще.
А ваша справа зробити навпаки... чим меньше.
А ця функція буде доступна лишень тоді, коли вони зрозуміють що залякати вас не вдається.
Так завжди.
 
Нічого окрім дзвінків з намаганням на вас надавити.
Треба це зрозуміти і змінити своє відношення до цього.

Не факт. В мене ніхто керівництву ( на той момент ) не телефонував. Або ж мені нічого не казали.
Бо я заздалегідь про ймовірність таких дзвінків від шахраїв попередив.
Мене зрозуміли.
В мене просто велика фірма
І керівників багато …
 
Ну по факту в мене закріпленого звоните немає ?
Нема. Кожного разу вам будуть верещати різні голоси, якщо ви будете брати трубку. Розмовляти з ними буде сенс при наявності грошей та бажанні сплати
 
Назад
Угорі Унизу