• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Є гроші продовжують нараховувати

  • Автор теми Iris
  • Дата початку
  • Відповіді 49
  • Перегляди 3K

Iris

Форумчанин
Реєстрація
4 Лис 2018
Дописи
93
Реакції
39
Бали
2,590
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Iris не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора. Подруга взяла займ і цій конторі. Сьогодні писала їм дізнатися чи йдуть на поступки як майкредіт. Ось відповідь .
 

Вкладення

  • Screenshot_20220224-194317_Chrome.jpg
    Screenshot_20220224-194317_Chrome.jpg
    71.8 Кб · Перегляди: 328
Доброго вечора. Подруга взяла займ і цій конторі. Сьогодні писала їм дізнатися чи йдуть на поступки як майкредіт. Ось відповідь .
Блин да не пофиг на них ещё? Не о том думаете
 
:facepalm:
 
так і мені нарахували космос . та й ще й написали сьогодні шо через три дні віддадуть факторинговій компанії
 
так і мені нарахували космос . та й ще й написали сьогодні шо через три дні віддадуть факторинговій компанії
Да пусть считают, как хотят и продают куда хотят - ни копейки от меня не получат...
 
Реально сейчас важно понимать, как ведут себя МФО...:facepalm:
 
Admin, ну мне интересно кто вышел сегодня звонить.
Сегодня мог выйти только тот, кому абсолютно нечего и некого терять.
 
Реально сейчас важно понимать, как ведут себя МФО...:facepalm:
Ну мабуть так....це тема номер 1.....Мля:mad::(:oops:тут мля перевіряєш чи все в чемоданчик поклала,а люди за мфо паряться.....
Admin, ну мне интересно кто вышел сегодня звонить.
Сегодня мог выйти только тот, кому абсолютно нечего и некого терять.
Або мфошний патріот.....Вирішив мабуть що без них мфо розваляться.....
 
У меня показывает, что звонят роботы.
 
Чоловіку сьогодні 7 раз, мені разів 40.що в п'ять разів менше ,ніж звичайно.Але мабуть ще д*білів хватає
У Вас ще є бажання відслідковувати і рахувати кількість дзвінків?Я щиро заздрю Вашій нервовій системі.
 
У Вас ще є бажання відслідковувати і рахувати кількість дзвінків?Я щиро заздрю Вашій нервовій системі.
Це відволікає.Це ніби овечок рахувати,щоб безсоння прогнати типу.Я всіх заспокоюю,що все буде добре,що наші обороняються,наші хлопці молодці,а сама ,коли лишаюся наодинці з собою боюся
 
Сегодня ответили что делают перерасчет на момент 23.02.22, проценты и штрафы считать не будут
 
Доброго вечора. Подруга взяла займ і цій конторі. Сьогодні писала їм дізнатися чи йдуть на поступки як майкредіт. Ось відповідь .
А мені написали,що призупинено
Ось їх смс
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-02-25-13-02-14-210_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2022-02-25-13-02-14-210_com.google.android.apps.messaging.jpg
    31.9 Кб · Перегляди: 219
Назад
Угорі Унизу