• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Є гроші продовжують нараховувати

  • Автор теми Iris
  • Дата початку
  • Відповіді 49
  • Перегляди 3K
мені також таке написали...бояться шо люди зовсім плюнуть на них , а так може якийсь і знайдеться шо зрадіє
 
мені нічого не приходило від них , в чаті написали шо в штатному режимі працюють
 
Доброго вечора. Подруга взяла займ і цій конторі. Сьогодні писала їм дізнатися чи йдуть на поступки як майкредіт. Ось відповідь .
Чи будуть вони після війни ще існувати? Ось в чому питання)) Хай балдіють поки що)))
 
FB_IMG_1645822493664.jpg
 
Ви там не дуже хоч засмутилися??
трохи засмутився, бо 26 тисяч в мене кредиту, але вот зайшов сьогодні і бачу що сума заморозилась станом на 24.02 і відсотки не нараховуються
 
трохи засмутився, бо 26 тисяч в мене кредиту, але вот зайшов сьогодні і бачу що сума заморозилась станом на 24.02 і відсотки не нараховуються
Господи,Ви ще за мфо переживаєте?:facepalm:
 
я переживаю, завтра війна закінчиться, а кредитна історія буде зіпсована, а після війни гроші ой як потрібні будуть!
Ні в якому разі не псуйте кредитну історію)))Платіть кредити.
 
я переживаю, завтра війна закінчиться, а кредитна історія буде зіпсована, а після війни гроші ой як потрібні будуть!
От ви знаєте.Кредитна історія після війни це дуже важливо.Це ну мега проблема в наші дні.З поганою кред.історією життя не те....Якщо ви про це тільки думаєте,то у вас стальні нерви.
 
Назад
Угорі Унизу