• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Єгроші не списують проценти по кредиту військовослужбовцям

  • Автор теми Pavel987
  • Дата початку
  • Відповіді 54
  • Перегляди 2K

Pavel987

Читач
Реєстрація
9 Лис 2023
Дописи
19
Реакції
1
Бали
3
UAH
2.50
Ваш пол
Мужской
Pavel987 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, хотів би поцікавитись надіслав для цієї компанії документи що підтверджують що я є військовослужбовцем, вони надіслали лист що прийняли рішення скасувати всі нараховані проценти, потім заходжу на їхній сайт а там тіло кредиту 27200 а там пише що маю віддати 46904, подзвонив на гарячу лінію мене з’єднали з фахівцем, а вона вже мені каже що сумма яке пишеться на сайті є правильною, але якщо я згоден закрити їх сьогодні то може поговорити з керівництвом щоб трохи скинули, но точно не тіло кредиту для закриття. Підзкажіть чи правомірні їхні дії, що маю платити більше самого тіла
 

Вкладення

  • Без названия.jpeg
    Без названия.jpeg
    4.8 Кб · Перегляди: 172
Чим раніше ви їх пошлете за кораблем, тим швидше вони погодяться. Законодавство на вашій стороні, можете сміливо ставити свої умови виродкам))) І взагалі можете забити на них, в них такі кончені договора, що до суду не доходять. Перетримати терор, та можно взагалі на них покласти, ці точно заслуговують.
 
Останнє редагування:
в них такі кончені договора, що до суду не доходять.
даже если теоретически дойдут, в суде по закону срезаются такие проценты, если человек относится к защищенным категориям
 
В договорі процент насправді невеликий(саме процент за користування кредитом), все решта (оті "навалені суми") - це їхня типу "комісія за обслуговування".

До речі, КПІ(сусідній стіл) пробував ходити кілька раз в суд, то там ці "комісії" одразу зрізали(навіть вроді в заочних рішеннях)
 
В договорі процент насправді невеликий
Реальна річна процентна ставка,відсотки річних194986,92 % із розрахунку сумипозики 30 000,00 грн. на 30календарних днів:чиста сума кредиту 29 250,00грн., строк кредиту – 30днів,ставка – 73 % річних, комісія завидачу –2,5 % від тіла позики,комісія за використання – 2,4% від суми позики.
ваще понти
 
Сьогодні набрали сказали що будуть готувати документи для продажу факторинговій компанії
 
Сьогодні набрали сказали що будуть готувати документи для продажу факторинговій компанії
Факторингова компанія - це сусідній кабінет в їхньому офісі. Закон на вашій стороні, шарага нехай язик в жoпy засуне)
 
Зіштовхнувся з подібним. Списали відсотки, але нараховували "комісію за обслуговування",намагались зняти гроші з карти на яку брав кредит, дзвонили, писали у месенджери. Надіслав скаргу в НБУ, очікую результати. Консультація НБУ підтвердила мою правоту щодо неправомірності дзвінків. А ось що мені відповів представник на цитату з закону про споживчі кредити щодо взаємодії із захищеними категоріями😁
Ось ще пара перлів, борзометр зашкалює, краще за військових знає коли кому що платять:)
 

Вкладення

  • IMG_20240129_115959.jpg
    IMG_20240129_115959.jpg
    141.8 Кб · Перегляди: 140
  • Screenshot_2024-01-29-12-11-21-105_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2024-01-29-12-11-21-105_com.viber.voip.jpg
    141.6 Кб · Перегляди: 138
  • IMG_20240129_121306.jpg
    IMG_20240129_121306.jpg
    135.9 Кб · Перегляди: 140
Останнє редагування:
Зіштовхнувся з подібним. Списали відсотки, але нараховували "комісію за обслуговування",намагались зняти гроші з карти на яку брав кредит, дзвонили, писали у месенджери. Надіслав скаргу в НБУ, очікую результати. Консультація НБУ підтвердила мою правоту щодо неправомірності дзвінків. А ось що мені відповів представник на цитату з закону про споживчі кредити щодо взаємодії із захищеними категоріями😁
Ну, думаю, що показники і рейтинг в УБКІ Вам поки ні до чого...)))) Тому живіть своїм життям, далі просто домовляйтесь по змозі)
 
Ну, думаю, що показники і рейтинг в УБКІ Вам поки ні до чого...)))) Тому живіть своїм життям, далі просто домовляйтесь по змозі)
Мені і так не дають вже на даний момент, було десь 15мфо, лишилось 9 та 2 кредитні карти пусті:) Понабирав МФО, деякі віддавав через пару днів з мінімальним відсотком. Потім набрав ще, почав виходити на протермінування. Дзвінки ігнорив, зробив довідку форма5, сам зв'язався з ними, всім відіслав довідку і заяву, якщо просили. Всі посписували відсотки, там де робив пролохації- вони пішли в тіло. Цікаво було бачити як 13000 ставало 1500😁 Ніхто не дзвонить і не воняє, тільки ось ця пєтушина контора. Думаю, що до кінця літа розберусь з цими шарагами і в подальшому вони вже самі ні при яких умовах нічого не будуть мені давати 😁
 
Мені і так не дають вже на даний момент, було десь 15мфо, лишилось 9 та 2 кредитні карти пусті:) Понабирав МФО, деякі віддавав через пару днів з мінімальним відсотком. Потім набрав ще, почав виходити на протермінування. Дзвінки ігнорив, зробив довідку форма5, сам зв'язався з ними, всім відіслав довідку і заяву, якщо просили. Всі посписували відсотки, там де робив пролохації- вони пішли в тіло. Цікаво було бачити як 13000 ставало 1500😁 Ніхто не дзвонить і не воняє, тільки ось ця пєтушина контора. Думаю, що до кінця літа розберусь з цими шарагами і в подальшому вони вже самі ні при яких умовах нічого не будуть мені давати 😁
Ну, ця контора, судячи з дописів, інтеллектуальністю не може похизуватись)
Хоча, особисто в мене, поки виховані))))
А особисто Вам - вдачі та наснаги!)))
 
Ну, ця контора, судячи з дописів, інтеллектуальністю не може похизуватись)
Хоча, особисто в мене, поки виховані))))
А особисто Вам - вдачі та наснаги!)))
Та я взагалі не парюсь через цих когутів, просто було нудно, а тут мені пишуть і щось качають:) Їх лякалки і борзий тон- це ніщо, є багато речей, які в безкінечність разів страшніші(деякі відчув на собі), ніж дурник який копіпастить текст у вайбер і розказує про УБКІ і що будуть наслідки🤣
 
Мені і так не дають вже на даний момент, було десь 15мфо, лишилось 9 та 2 кредитні карти пусті:) Понабирав МФО, деякі віддавав через пару днів з мінімальним відсотком. Потім набрав ще, почав виходити на протермінування. Дзвінки ігнорив, зробив довідку форма5, сам зв'язався з ними, всім відіслав довідку і заяву, якщо просили. Всі посписували відсотки, там де робив пролохації- вони пішли в тіло. Цікаво було бачити як 13000 ставало 1500😁 Ніхто не дзвонить і не воняє, тільки ось ця пєтушина контора. Думаю, що до кінця літа розберусь з цими шарагами і в подальшому вони вже самі ні при яких умовах нічого не будуть мені давати 😁
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка ви просто направляли форму 5 і все? Чи ще щось?
 
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка ви просто направляли форму 5 і все? Чи ще щось?
В деякі компанії вистачало форми5, в деякі форма 5 і військовий квиток (без сторінки закріплення зброї), в деякі ще треба додаткову заяву. Просто дзвоните на їх номери, які на головній сторінці і питаєте які доки треба. На всі контори відправляв у цифровому вигляді. По відправці знову набираєте і повідомляєте, бо можуть завтикати. Все одно треба їм дзвонити перед і після надання документів. А там вони вже проінструктують
 
В деякі компанії вистачало форми5, в деякі форма 5 і військовий квиток (без сторінки закріплення зброї), в деякі ще треба додаткову заяву. Просто дзвоните на їх номери, які на головній сторінці і питаєте які доки треба. На всі контори відправляв у цифровому вигляді. По відправці знову набираєте і повідомляєте, бо можуть завтикати. Все одно треба їм дзвонити перед і після надання документів. А там вони вже проінструктують
А не підкажете,у форми 5 є срок?Бо залишилось декілька фото з серпня, потрібна була для іншого діла.
 
А не підкажете,у форми 5 є срок?Бо залишилось декілька фото з серпня, потрібна була для іншого діла.
Сьогодні в кілька шараг закинув довідку з датою початку грудня і прокатило:)
 
Сьогодні в кілька шараг закинув довідку з датою початку грудня і прокатило:)
Я вас зрозумів, але в мене ще з серпня залишилась,тому краще оновити 😅
Можна з вами якось зв'язатися на сайті в приватних або в мессенджері, проконсультуватися?
 
Я вас зрозумів, але в мене ще з серпня залишилась,тому краще оновити 😅
Можна з вами якось зв'язатися на сайті в приватних або в мессенджері, проконсультуватися?
Так, можна в ПП на сайті.
 
Назад
Угорі Унизу