• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Єгроші не списують проценти по кредиту військовослужбовцям

  • Автор теми Pavel987
  • Дата початку
  • Відповіді 54
  • Перегляди 2K
Це ви вірно зробили.
В мене вони є і деталі з форму я дізнався лише після того як взяв 🤦
Тому хочу закрити їх до прострочення,але треба бути впевненим,що від них не буде проблем після цього.
З рештою МФО буду працювати по вашій схемі,через форму 5 та інше,сподіваюсь вийде.
Ну мені одразу видалося сумнівним брати позику у крипті і т.д. Взагалі це не моя схема, а чинне законодавство:) Мфо зобов'язані його дотримуватись і у випадку недотримання їми законодавства ви маєте право на скаргу. Всі їх "аргументи" про підписаний договір і те, що вони діють згідно закону- обман та маніпуляції. Жоден пункт договору не може перевищувати статті законодавства.
 
Ну мені одразу видалося сумнівним брати позику у крипті і т.д. Взагалі це не моя схема, а чинне законодавство:) Мфо зобов'язані його дотримуватись і у випадку недотримання їми законодавства ви маєте право на скаргу. Всі їх "аргументи" про підписаний договір і те, що вони діють згідно закону- обман та маніпуляції. Жоден пункт договору не може перевищувати статті законодавства.
Буду мати на увазі.
 
Є гроші образились і передали мене кредитпромінвесту:) Також надійшла відповідь від НБУ. В ній нічого цікавого, але то таке.
Є гроші образились і передали мене кредитпромінвесту:) Також надійшла відповідь від НБУ. В ній нічого цікавого, але то таке.
Скоріше за все мене передали, тому що образились на запит😁 Хто в курсі- чи нараховують якісь відсотки кали, чи можна вирішувати питання, якщо умови прийнятні?
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-02-19-10-07-35-358_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2024-02-19-10-07-35-358_com.google.android.apps.messaging.jpg
    262.6 Кб · Перегляди: 30
Останнє редагування:
Є гроші образились і передали мене кредитпромінвесту:) Також надійшла відповідь від НБУ. В ній нічого цікавого, але то таке.

Скоріше за все мене передали, тому що образились на запит😁 Хто в курсі- чи нараховують якісь відсотки кали, чи можна вирішувати питання, якщо умови прийнятні?
Які тендітні 😅
Скільки у вас прострочення було?
 
Які тендітні 😅
Скільки у вас прострочення було?
Півтора місяці. Просто вони при тілі 3600 хотіли від 5000, потім хотіли 7, потім 5300. Так що на суму від фактора я в принципі згоден, головне що не напряму цим чертям
 
Останнє редагування:
Півтора місяці. Просто вони при тілі 3600 хотіли від 5000, потім хотіли 7, потім 5300. Так що на суму від фактора я в принципі згоден, головне що не напряму цим чертям
А ви їм надавали форму 5 відразу як почалось прострочення чи через час?
 
А ви їм надавали форму 5 відразу як почалось прострочення чи через час?
Ще до того, як почалось. Просто вони вонючки. Я надав їм форму 5, вони написали що відсотки списані, а потім хотів вчасно сплатити, а там неадекватна сума була, десь 5,5 при тілі 3600. Мені це не сподобалося і я пішов на протермінування. Вони почали намагатись смердіти дзвінками і намагатися вкрасти гроші з карти, на якій нічого немає:) Інші компанії навіть при протермінуванні по факту так себе не вели. Надавно ізікеш ще розсмердівся. Інші мовчки чекають і нічого не нараховують, не передають калам і т.д. Деякі я вже давно погасив.
 
Останнє редагування:
Ще до того, як почалось. Просто вони вонючки. Я надав їм форму 5, вони написали що відсотки списані, а потім хотів вчасно сплатити, а там неадекватна сума була, десь 5,5 при тілі 3600. Мені це не сподобалося і я пішов на протермінування. Вони почали намагатись смердіти дзвінками і намагатися вкрасти гроші з карти, на якій нічого немає:)
При протермінуванні відсотки вам нараховували?
 
"комісію за користування кредитом" як вони це назвали.
Велика комісія?
Бо в мене тіло 16к, боюсь уявити що вони мені нарахують 😅
"комісію за користування кредитом" як вони це назвали.
Доречі ось що знайшов"звільнення від сплати відсотків за користування кредитом" на сайті міністерства юстиції 😑
 
Останнє редагування:
Велика комісія?
Бо в мене тіло 16к, боюсь уявити що вони мені нарахують 😅

Доречі ось що знайшов"звільнення від сплати відсотків за користування кредитом" на сайті міністерства юстиції 😑
Ну велика невелика, а хотіли в 2 рази більше ніж тіло 🤣
 
Ну велика невелика, а хотіли в 2 рази більше ніж тіло 🤣
Мені такий варіант не дуже подобається з моїм тілом кредита😅
А чи були дзвінки при протермінуванні до вас,або до 3 осіб після того як ви надали документи?
 
Мені такий варіант не дуже подобається з моїм тілом кредита😅
А чи були дзвінки при протермінуванні до вас,або до 3 осіб після того як ви надали документи?
До мене намагались додзвонитись. До третіх осіб не дзвонили. Потім в вайбері чмоня посмерділа і на цьому вони замовчали. А тут сьогодні відповідь на звернення НБУ і тут же передача моєї справи😅
 
До мене намагались додзвонитись. До третіх осіб не дзвонили. Потім в вайбері чмоня посмерділа і на цьому вони замовчали. А тут сьогодні відповідь на звернення НБУ і тут же передача моєї справи😅
Зрозумів.
Сподіваюсь закрити їх до передачі,якщо спишуть відсотки до тіла 😅
 
Зрозумів.
Сподіваюсь закрити їх до передачі,якщо спишуть відсотки до тіла 😅
Є-гроші не спишуть до тіла, бо вони діряві. А кали відносно прийнятну пропозицію надали, як щось прийде- закрию та забуду за цих півнів є-гроші. Хоча це навіть не кали, а факторинг. Їх я вже повідомив про статус військовослужбовця. Тільки виясню завтра як зі мною зв'яжеться спеціаліст, бо там де я зараз з мобільним зв'язком трабли.
 
Назад
Угорі Унизу