• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кому банки по ИП в последнее время блокировали счёт?

Добрый день, всем)
Вообщем монетка сделала на меня ИН. Ощад заблокировал карту для выплат детских. Денег, чтобы снести надпись, к сожалению, нет. Поэтому взяла справку в банке, что счёт социальный, написала заявление и отправила все исполнителю. 03.07 он отправил в банк постановление о снятии ареста. А от банк до сих пор тишина
Подскажите, пожалуйста, кто сталкивался, сколько ещё ждать. В банке ничего внятно не объясняют(((
 
Добрый день, всем)
Вообщем монетка сделала на меня ИН. Ощад заблокировал карту для выплат детских. Денег, чтобы снести надпись, к сожалению, нет. Поэтому взяла справку в банке, что счёт социальный, написала заявление и отправила все исполнителю. 03.07 он отправил в банк постановление о снятии ареста. А от банк до сих пор тишина
Подскажите, пожалуйста, кто сталкивался, сколько ещё ждать. В банке ничего внятно не объясняют(((

а в безплатну правову допомогу не пробували звертатися для допомоги у складанні позовної заяви на оскарження напису нотаріуса? можливо хтось з юристів цього форуму допоможе Вам з позовом?
 
ВП з 20.07 , поки не заблокували (Укрсиб зарплатна) інших немає
 
Ви не одні такі) теж після заказного листа нічого не пойму що і як краще зробити. Оплатиш може бути ж*па не оплатиш теж ж*па. Вроді би і заплатила б тіло але нема гарантії що знов не потребують (
Я тебе заплачу
 
Назад
Угорі Унизу