• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кому банки по ИП в последнее время блокировали счёт?

да кто же вам ответит, что у них в головах? все может быть))) но имея официальный документ все таки удобнее отстаивать свою позицию
А по Вашому опиту фінфорси ідуть на те щоб закрити за тіло і листи присилають чи з ними важко домовитись?
 
После немного года просрочки Альфа-Банк сделал ИНН и их частный исполниель заблокировал банковские счета.
З.Ы. На картах пусто, дохода белого и имущества нет.
 
Кому относить-нотариусу? А если нотариус в Киеве, а я нет?
В мене виконавець районний, тому попала на прийом, але арешт з рахунку не зняли
С державным можно договорится. А с этими нельзя да иделания нет!
Я з державним виконавцем не змогла домовитись, поки не буде виплачена повна сума, арешт з рахунку не знімуть
 
Останнє редагування:
Ви не одні такі) теж після заказного листа нічого не пойму що і як краще зробити. Оплатиш може бути ж*па не оплатиш теж ж*па. Вроді би і заплатила б тіло але нема гарантії що знов не потребують (
От і я за переймаюсь
 
Так, Форза вкінці минулого року


Подали в районний суд і програли, потім в апеляційний подали, за нього я не знала

Віднесла довідку, що рахунок зарплатний, арешт не зняли. Виконавець сказав, що поки не буде повна сума для погашення заборгованості, арешт не знімуть. Сума на рахунку зараз більше. Що далі робити не знаю. Кошти спишуть автоматично і закриють ВП?
Мій адвокат телефонував виконавцю що сума в такому то банку є скидав реквізити виконавцю вона відправляла лист вимогу в банк на списання коштів.Потім я ходила до банку казала що б вони скоріше вирішували це питання.Після листа вимоги через 2-3 дні списали кошти і виконавець зняла арешт.
А якщо знімуть сумму з рахунка можуть знову требувати ту сумму ?
Мій адвокат казав ні.Це все через банк проходе це рісковане діло для виконавця.
 
Мій адвокат телефонував виконавцю що сума в такому то банку є скидав реквізити виконавцю вона відправляла лист вимогу в банк на списання коштів.Потім я ходила до банку казала що б вони скоріше вирішували це питання.Після листа вимоги через 2-3 дні списали кошти і виконавець зняла арешт.

Мій адвокат казав ні.Це все через банк проходе це рісковане діло для виконавця.
Ну побачим яку сумму вини потребують і що вчудять
 
Мій адвокат телефонував виконавцю що сума в такому то банку є скидав реквізити виконавцю вона відправляла лист вимогу в банк на списання коштів.Потім я ходила до банку казала що б вони скоріше вирішували це питання.Після листа вимоги через 2-3 дні списали кошти і виконавець зняла арешт.

Мій адвокат казав ні.Це все через банк проходе це рісковане діло для виконавця.
А якщо самому телефонувати і ходити в банк
 
Назад
Угорі Унизу