• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кому банки по ИП в последнее время блокировали счёт?

Точно шо без дупля))) зовсім не чекали такої ж*пи)) тільки звонить почали і тут уже на тобі, здрастє. Дякую вам. Добре, що є такий форум, для таких як я, мало вкурюючих і без дупля?

Если честно, то нет, них к чему. Вообще сообразитть ничего сейчас немогу-после звонилок целую неделю, хай їм грець. Под вечер вообще дурдом.
Ви не одні такі) теж після заказного листа нічого не пойму що і як краще зробити. Оплатиш може бути жoпa не оплатиш теж жoпa. Вроді би і заплатила б тіло але нема гарантії що знов не потребують (
 
Кому относить-нотариусу? А если нотариус в Киеве, а я нет?
Не нотариусу а исполнителю...даже если он в Киеве то высылайте заказным письмом..
Кому относить-нотариусу? А если нотариус в Киеве, а я нет?
Поверте и исполнитель тоже будет киевский.. ваша справка нотариусу совсем не нужна... он только виконавчий напис делает...а дальше шарага передает на исполнение исполнителю который выносит постанову и может арестовать счета
 
Ви не одні такі) теж після заказного листа нічого не пойму що і як краще зробити. Оплатиш може бути ж*па не оплатиш теж ж*па. Вроді би і заплатила б тіло але нема гарантії що знов не потребують (
к .ристу идите, если у вас ип открыто))
 
к .ристу идите, если у вас ип открыто))
Та ще не відкрито але прислали фінфорс заказний лист щоб заплатили або звернуться до виконавця. Чоловік каже заплатим а я не хочу щоб потім знов щось приписали і требували тому і думаю може хай краще ліплять? Зп нема карти тік соціальна
 
Та ще не відкрито але прислали фінфорс заказний лист щоб заплатили або звернуться до виконавця. Чоловік каже заплатим а я не хочу щоб потім знов щось приписали і требували тому і думаю може хай краще ліплять? Зп нема карти тік соціальна
Вам решать, как удобнее))
 
Вам решать, как удобнее))
Не вдобно не те ні друге так як цей кридит був закрит так вони з якогось перепуга щось нахімічили . На карту нічого не приходило і на той час вона була вже закрита
Ответить на их письмо и ждать будут или нет дальнейшие действия
Вже ніяк не отвітю чоловік порвав і викенув?
 
Блоканули счета в привате и еще каком то банке (там, где у меня счёта даже нет) в тот же день, когда внесли меня в реестр. Идея отличилась
 
Не вдобно не те ні друге так як цей кридит був закрит так вони з якогось перепуга щось нахімічили . На карту нічого не приходило і на той час вона була вже закрита

Вже ніяк не отвітю чоловік порвав і викенув?
ну выкинул и выкинул))) что уж теперь
 
Так тепер суперечка платить чи чикати напис він хоче заплатити тіло я кажу що не факт що його закриють і знов не потребують.
никаких оплат)) либо требуйте у них гарантийное письмо, потом платите, потом справка о закрытии, либо в лес))
 
никаких оплат)) либо требуйте у них гарантийное письмо, потом платите, потом справка о закрытии, либо в лес))
Так на форумі писали що і після гарантійного теж вмудрялись відкривати вп(вибачаюсь за докучливість )
 
никаких оплат)) либо требуйте у них гарантийное письмо, потом платите, потом справка о закрытии, либо в лес))
Із справкою про закриття вже точно нічого не придьявлять? Отож якби знала про форум раніш такого б не було нічого не требували все оплатили тепер по новій
как минимум, это письмо послужит дополнителным аргумментом в суде)))) при отмене ИНН
Дякую велике)
 
Із справкою про закриття вже точно нічого не придьявлять? Отож якби знала про форум раніш такого б не було нічого не требували все оплатили тепер по новій
да кто же вам ответит, что у них в головах? все может быть))) но имея официальный документ все таки удобнее отстаивать свою позицию
 
Назад
Угорі Унизу