• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредіт ап звонят и хамят

Реєстрація
2 Лис 2021
Дописи
9
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Міша Гетало не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Севодня первый день просрочки уже всем позвонили, звоне барышня і сразу нагло где деньги, говорю з делаю пролонгацию так как нет полной сумы, орёт в трубку, конченые.
 

Просто не отвечайте на звонки с незнакомых номеров. А если ответили и Вам нахамили, то позвоните им и тоже нахамите, а затем установите на свой смартфон программу автодозвона и позадалбливайте их от души и в своё удовольствие.

 
Севодня первый день просрочки уже всем позвонили, звоне барышня і сразу нагло где деньги, говорю з делаю пролонгацию так как нет полной сумы, орёт в трубку, конченые.
не робіть пролонгацій, кажіть хай йдуть на*уй
 
Севодня первый день просрочки уже всем позвонили, звоне барышня і сразу нагло где деньги, говорю з делаю пролонгацию так как нет полной сумы, орёт в трубку, конченые.
А шо они разве вообще кому-то звонят???


По тому как они пишут и как написал пост ТС, можно и без экспертизы сказать что ТС с апа)))))
 
Пролонгации - деньги на ветер. подаренные чужим людям.
Лучше просрочка - 2-3 месяца - закрыть за тело.
 
Ну так хай батько і закриє кредит, раз не хоче слухати дзвінки
 
Почитав цей форум, багато гарних людей які таким чи іншим чином вляпались в цю опу, як і я, і причому другий раз, перший раз всі мфо закрив, а потім по своїй тупості вліз знову, і сидів себе проклинаю навіщо, можна і без них обійтися якось. А другий раз рідня дізнається то це гаплик, а мислі разні накривають.
 
Почитав цей форум, багато гарних людей які таким чи іншим чином вляпались в цю опу, як і я, і причому другий раз, перший раз всі мфо закрив, а потім по своїй тупості вліз знову, і сидів себе проклинаю навіщо, можна і без них обійтися якось. А другий раз рідня дізнається то це гаплик, а мислі разні накривають.
знач потрібно вибиратись з боргів, і вже втретє не влазити
 
Почитав цей форум, багато гарних людей які таким чи іншим чином вляпались в цю опу, як і я, і причому другий раз, перший раз всі мфо закрив, а потім по своїй тупості вліз знову, і сидів себе проклинаю навіщо, можна і без них обійтися якось. А другий раз рідня дізнається то це гаплик, а мислі разні накривають.
Кредит ап телефонував рідні?
 
Почитав цей форум, багато гарних людей які таким чи іншим чином вляпались в цю опу, як і я, і причому другий раз, перший раз всі мфо закрив, а потім по своїй тупості вліз знову, і сидів себе проклинаю навіщо, можна і без них обійтися якось. А другий раз рідня дізнається то це гаплик, а мислі разні накривають.
В тому то й проблема. В мене брат заліз в МФО, то сестра взяла кредит в банку і закрили всі МФО. А потім він вліз другий раз і в результаті і в банку платити і МФО залишились. Тому я раджу не закривати МФО ( хіба за тіло і то як лишні гроші будуть)
 
Назад
Угорі Унизу