• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредит Каса обнагліла вкрай,що робити?

Загальна сума кредиту не може перевищувати розмір подвійної суми
Screenshot_2022-11-17-07-39-29-057_com.miui.notes.jpg

З їх відсотками штрафи і пені не потрібні. Лям в рік. Взяв тисячу, а через рік винен 101 000. Всього то...
5 вересня 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон України № 891-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо споживчого кредитування і формування та обігу кредитних історій»
 
Загальна сума кредиту не може перевищувати розмір подвійної сумиПереглянути вкладення 124064

5 вересня 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон України № 891-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо споживчого кредитування і формування та обігу кредитних історій»
Шкода, що ви не читаєте, що вам пишуть)))
А тільки вводите себе та форумчан в оману(((

Вдруге повторюю, відсотки за кредитом і неустойка (штраф,пеня) це різні речі.
Розмір відсотків не має обмежень.
 
В мене вони були 2 роки тому.взяла тіло 4600,нарахували 7 з копійками,на сайт писала їм що плачу 5500 і нехай закривають,вони не захотіли так але я всерівно їм заплатила,так вони по нинішній день мені дзвонять і присилають смс що я маю закрити ще їхні відсотки 2 з чимось,вообще обнагліли.але я на них болт забила)))
 
В мене вони були 2 роки тому.взяла тіло 4600,нарахували 7 з копійками,на сайт писала їм що плачу 5500 і нехай закривають,вони не захотіли так але я всерівно їм заплатила,так вони по нинішній день мені дзвонять і присилають смс що я маю закрити ще їхні відсотки 2 з чимось,вообще обнагліли.але я на них болт забила)))
а відсотки перестали рости після 7 тисяч??
 
а відсотки перестали рости після 7 тисяч??
На даний момент більше як тих 2 тисячі з копійками не нараховують поки що.але це вже їхні проблеми,не мої.я віддали більше як тіло так що нехай ідуть за російським кораблем
 
В мене вони були 2 роки тому.взяла тіло 4600,нарахували 7 з копійками,на сайт писала їм що плачу 5500 і нехай закривають,вони не захотіли так але я всерівно їм заплатила,так вони по нинішній день мені дзвонять і присилають смс що я маю закрити ще їхні відсотки 2 з чимось,вообще обнагліли.але я на них болт забила)))
Вот есть же щедрые люди на свете;)
Просто так, выкинуть 5500 гривен в мусорник...:rolleyes:
Теперь они, абсолютно законно списали все свои начисления и часть займа... Осталось, по их расчетам, 1500 грн. тела!!!
И они эту на эту полтарашку будут, совершенно законно, накручивать проценты аж до второго пришествия!
:(
 
Вот есть же щедрые люди на свете;)
Просто так, выкинуть 5500 гривен в мусорник...:rolleyes:
Теперь они, абсолютно законно списали все свои начисления и часть займа... Осталось, по их расчетам, 1500 грн. тела!!!
И они эту на эту полтарашку будут, совершенно законно, накручивать проценты аж до второго пришествия!
:(
Хтось вчиться на чужих помилках, хтось на своїх.
 
Так, звичайно... мені шкода навіть тих людей, які 200-300 грн вкидають "аби не дзвонили" ? не розуміючи що це абсолютно нічого не міняє... марно викинуті гроші.
Не меняет??? Еще как меняет! Это же не клиент, а сувенир! За свои же деньги получает усиленную порцию звонков!
 
Как думаете, запугивают? Или будет ещё куча предложений?
Shanovnyi kliient, Aktsiia spysannia za Vashym dohovorom diiala shche z 06.05.2022. Na zhal, z zavtrashnoho dnia Aktsiia ne bude dostupnoiu. Detali 0931707377 Ivan 32
 
Как думаете, запугивают? Или будет ещё куча предложений?
Shanovnyi kliient, Aktsiia spysannia za Vashym dohovorom diiala shche z 06.05.2022. Na zhal, z zavtrashnoho dnia Aktsiia ne bude dostupnoiu. Detali 0931707377 Ivan 32
Только что смс аналогичная пришла
 
Как думаете, запугивают? Или будет ещё куча предложений?
Shanovnyi kliient, Aktsiia spysannia za Vashym dohovorom diiala shche z 06.05.2022. Na zhal, z zavtrashnoho dnia Aktsiia ne bude dostupnoiu. Detali 0931707377 Ivan 32
Почекайте ще пачками будуть пропонувати! особисто на електронну скриньку
 
Назад
Угорі Унизу