• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Ccloan Кредит за половину тіла

От тут моя фантазія пішла в "загул"?????
Прекращайте нести пургу,бо уже і не смішно.
Я знаю що несмішно і мені несмішно бо маю великі борги МФО але так у законі написано поспілкуйтесь з юристом він то саме вам скаже
 
Прописка це не право власності.
І до казати що там є щось моє,ну просто не реально.
100%
Я знаю що несмішно і мені несмішно бо маю великі борги МФО але так у законі написано поспілкуйтесь з юристом він то саме вам скаже
Женіть свого юриста ср@ною мітлою.
 
Я знаю що несмішно і мені несмішно бо маю великі борги МФО але так у законі написано поспілкуйтесь з юристом він то саме вам скаже
Написано поспілкуватись з юристом? То Ви з переляку таке пишите? Реально вде не смішно
 
Діти тут нічого дітей ніхто не забере а там де прописані там можуть і без вас похазяйнувати
Та це точно. Я уявила як прийдуть люди з папкою і почнуть ділити меблі, телевізор, труси і ліфчики???

Я не прописана. Далі? Які дії в них? Що можуть відібрати? Дітей? Не казав юрист про таке?
 
Я знаю що несмішно і мені несмішно бо маю великі борги МФО але так у законі написано поспілкуйтесь з юристом він то саме вам скаже
Мені юрист сказала:
В тюрму не посадять
Майно не заберуть,ручки короткуваті)
Будуть написи,суди в бій))
Не спілкуватись
Це конкретно по кредитах в МФО
 
Діти тут нічого дітей ніхто не забере а там де прописані там можуть і без вас похазяйнувати
Ну нехай приходять і хазяйнують. Там якраз поприбирати треба. Пустир. Весна йде. Треба порядки навести.
 
Мені юрист сказала:
В тюрму не посадять
Майно не заберуть,ручки короткуваті)
Будуть написи,суди в бій))
Не спілкуватись
Це конкретно по кредитах в МФО
То якись неправильний юрист :mosking:
 
Од

Ним словом небуду розводити срач почитайте про виконавчі провадження та примусове стягненя там все написано
Шо ви курите ?)
Вже ж вам відповідав про провадження
Нікєра вони не можуть... хіба пошкоднічати трішки і все)
 
Од

Ним словом небуду розводити срач почитайте про виконавчі провадження та примусове стягненя там все написано
Наложити арешт)Це їхній максимум.
Шукайте достовірну інформацію в Гугл і моя вам порада?знайдіть нормального юриста.
Бо це триндєц канешно.
 
Я теж свого часу переживала. Але і багато читала, цікавилася цими питаннями. МФО - не банки. Їх боятися не треба.
 
Назад
Угорі Унизу