• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Ccloan Кредит за половину тіла

Демон, ви тільки зареєструвались ,а тут люди на форумі по три роки.
І інформацією володіють ,що вам ще розкажуть краще ніж ваш юрист.
Тому раджу почитати форум.І дещо будете знати і розуміти краще.
 
Демон, ви тільки зареєструвались ,а тут люди на форумі по три роки.
І інформацією володіють ,що вам ще розкажуть краще ніж ваш юрист.
Тому раджу почитати форум.І дещо будете знати і розуміти краще.
Може і так але в законі так написано яж непридумав
 
Може і так але в законі так написано яж непридумав
приведіть будь ласка номер статті та цитату, в якій написано те, що винепридумали
а решта йде під опис навіть продукти якщо є велика кількість так написано
там не написано про велику кількість))))
 
Останнє редагування:
приведіть будь ласка номер статті та цитату, в якій написано те, що винепридумали
 
Дякую я почитаю просто я переживаю бо маю борг в 10 МФО і читав закони то боюсь щоб невідібрали майно
В законі може бути одне,на практиці інше.І закони змінюються, доповнюються.
Тому раджу почитати теми наших юристів.
 
Дякую я почитаю просто я переживаю бо маю борг в 10 МФО і читав закони то боюсь щоб невідібрали майно
Нічого ніхто у вас не забере.
І 10 мфо це не так багато.
Можете з полегшенням видихнути....
Ви попали на форум,тепер читайте,і через тиждень будете думати зовсім по іншому.
 
Діти тут нічого дітей ніхто не забере а там де прописані там можуть і без вас похазяйнувати
Вибачте, Але це уже просто повна маячня) що значить, "похазяйнувати, де прописані". Прописка - це аж ніяк не право власності. Людина може бути просто прописана в оселі. А оселя повністю знаходитися у власності іншої людини. Прописана людина може роками не проживати по місцю прописки і не мати там взагалі, по суті, нічого свого. Все що ви описали, можливе лише за умови, коли боржник є власником житла. І ніяк інакше. І то, це настільки теоретично та проблематично, що на практиці майже не реально. Так, можуть накласти арешт на майно - житло, авто і т.д але не більше. Ну а про продукти і і стільці, ну чесно, це вже просто абсурд)
 
Вибачте, Але це уже просто повна маячня) що значить, "похазяйнувати, де прописані". Прописка - це аж ніяк не право власності. Людина може бути просто прописана в оселі. А оселя повністю знаходитися у власності іншої людини. Прописана людина може роками не проживати по місцю прописки і не мати там взагалі, по суті, нічого свого. Все що ви описали, можливе лише за умови, коли боржник є власником житла. І ніяк інакше. І то, це настільки теоретично та проблематично, що на практиці майже не реально. Так, можуть накласти арешт на майно - житло, авто і т.д але не більше. Ну а про продукти і і стільці, ну чесно, це вже просто абсурд)
Не мішайте))
Там свої закони,і правда))
 
Дякую я почитаю просто я переживаю бо маю борг в 10 МФО і читав закони то боюсь щоб невідібрали майно
Читати закони - недостатньо. Їх потрібно розуміти. При тому один закон може вказувати на одне, а другий на інше.
 
Це значить напис нотаріуса або суд а якщо у вас немає офіційного майна то можуть забрати побут техніку і подібне але якщо тіло і сума перевищує 20прожиткових міні на сьогодні 135000грн
а собаку и кошку не заберут? за попугая хоть спокоен - этот пернатый улететь от коллекторов сможет
Подають до суду якщо програєте виконавча служба відкриває провадження про примусове стягнення спочатку шукають рахунки та офіційне майно якщо є то арештовують і вилучають якщо немає то приїжають виконавці додому і описують майно все що є техніка інструмент навіть дорога одежа золото готівка арештовують і виставляють на торги якщо хтось купе то продадуть щоб погасити суму боргу і всіх витрат а решту повернути от і все це законо але в кожній справі індивідуально
Немає значеня навіть сусід може забрати борг у цему порядку
а если у меня своего ниче нету - все у соседа одолжил
то арештовують і вилучають якщо немає то приїжають виконавці додому і описують майно все що є техніка інструмент навіть дорога одежа золото готівка арештовують
т.е. дешевую одежду не арестовуют?
Дякую я почитаю просто я переживаю бо маю борг в 10 МФО і читав закони то боюсь щоб невідібрали майно
да, почитайте. мы тут на форумном комитете уже провели психиатрическую экспертизу по вам.
 
Останнє редагування:
Дякую я почитаю просто я переживаю бо маю борг в 10 МФО і читав закони то боюсь щоб невідібрали майно
3 роки тому у мене були борги в 44 (!) МФО, плюс кредит і кредитки
З початку 20 року - прострочки, але нічого не відібрали - ні дитину, ні дім, ні квартиру, ні кота, ні собаку.
тому заспокойтесь і спершу почитайте трохи форум - це реальні історії реальних людей з реальними боргами
якщо сильно накриває панікою, порадьтесь з юристами з форуму, які мають практику саме по справах з кредитами
 
Напали на человека ? А я тоже ведь себя таким помню.? Да,успокойся,если увидишь мое сообщение,скорее всего ты очень мнительный и переживаешь.Наверное есть что терять.Одно могу подсказать,с твоих 10+ МФО,это маловероятно.Тк нужно что б по 1 МФО был долг 130 000 + и они подали в суд ( тогда,хоть и проблематично что то отобрать,все равно,уже будет страшно и не до шуток).А так то,у тебя МФО-шки то по каждой долг небось 5-20-30 тысяч.Все сразу в один день в суд подавать они не будут (если вообще будут),Обьединять в одно дело их тоже не будут,и поэтому понемногу разгребешь.Тем более сейчас война,вообще не парься.Думай лучше о душе и мире ???
Всем салют,кто ещё помнит дедушку паникера ??
???
Демон
 
Останнє редагування:
Напали на человека ? А я тоже ведь себя таким помню.? Да,успокойся,если увидишь мое сообщение,скорее всего ты очень мнительный и переживаешь.Наверное есть что терять.Одно могу подсказать,с твоих 10+ МФО,это маловероятно.Тк нужно что б по 1 МФО был долг 130 000 + и они подали в суд ( тогда,хоть и проблематично что то отобрать,все равно,уже будет страшно и не до шуток).А так то,у тебя МФО-шки то по каждой долг небось 5-20-30 тысяч.Все сразу в один день в суд подавать они не будут (если вообще будут),Обьединять в одно дело их тоже не будут,и поэтому понемногу разгребешь.Тем более сейчас война,вообще не парься.Думай лучше о душе и мире ???
Всем салют,кто ещё помнит дедушку паникера ??
???
Демон
да, помню как Rewarda всем форумом успокаивали ? а ТС походу трололо
 

Напали на человека ? А я тоже ведь себя таким помню.? Да,успокойся,если увидишь мое сообщение,скорее всего ты очень мнительный и переживаешь.Наверное есть что терять.Одно могу подсказать,с твоих 10+ МФО,это маловероятно.Тк нужно что б по 1 МФО был долг 130 000 + и они подали в суд ( тогда,хоть и проблематично что то отобрать,все равно,уже будет страшно и не до шуток).А так то,у тебя МФО-шки то по каждой долг небось 5-20-30 тысяч.Все сразу в один день в суд подавать они не будут (если вообще будут),Обьединять в одно дело их тоже не будут,и поэтому понемногу разгребешь.Тем более сейчас война,вообще не парься.Думай лучше о душе и мире ???
Всем салют,кто ещё помнит дедушку паникера ??
???
Демон
Спасібо за поддержку
 
Це

Це значить напис нотаріуса або суд а якщо у вас немає офіційного майна то можуть забрати побут техніку і подібне але якщо тіло і сума перевищує 20прожиткових міні на сьогодні 135000грн
Я знаю що це загалом значить примусове стягнення. Але не під час війскового стану, питання було саме про це. Це перше, а друге побут техніку???
Це щось прям новеньке для мене, на яких же таких підставах вони заберуть техніку?))
 
Тем более сейчас война,вообще не парься.Думай лучше о душе и мире ???
Всем салют,кто ещё помнит дедушку паникера ??
Звичайно пам'ятаєм ))
Ти змінився діаметрально ;) Молодець.
Привіт.
 
Назад
Угорі Унизу