• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кто как выживает во время военного положения?

prosto_Lesia, безкоштовні курси не додадуть знань. То якщо цікаво зрозуміти як воно працює, тоді так. Але є ресурси, де можна завантажити платні курси безкоштовно.
Муж в интернатуру при компании поступил, учится бесплатно, нормально учат, было кщк ит дженерейшн, но как то минцифры умолчали, что для того, чтобы иметь шанс пройти, надо иметь базовые знания того направления, на котором планируешь учиться. Пыталась пройти на фронтэнд девелопера, задачи были по английскому, html, css, js одна ошибка и ты в пролете. Далеко не для всех, в общем.
 
4у.е в час (даже меньше)я бы не хвастался такими доходами....
без поняття як на таку зарплату можна прожити зараз навіть в Польщі
У східній Європі без знання мови, більше не платять. А для 60% працездатних Українців які получають менше, або взагалі без грошей і нікому в Україні не потрібні - це непогані гроші.
та мови то таке, підтягнеться. Хоч і не в східній, але думаю що там теж є якісь вечірні курси. Он я ходжу 2 рази в тиждень після роботи на нідерландську і ще 2 на французьку. Скоро зможу касиром працювати :vedma: головне наполегливість і не вестись на якісь невнятні вакансії через агенства з рабською зп і проживанням від роботодавця
 
Сам вопрос в сабже темы.
Сейчас, и с этим не поспоришь, времена крайне тяжёлые. Плюс ко всему цены растут, заработок непропорционально падает. Интересно, кто как выживает, чем занимается в это время?
Сам пока рассматриваю несколько вариантов, так как моя работа накрылась медным тазом. Но пока ни один из вариантов не даёт результата.
Пішов консультантом в ТЦ з грудня 22року. Важко й легко одночасно. ЗП не айс, але і не мінімалка і на тому дякую. Зараз хочу щось нове шукати. Наче не дурний, і головою і руками працювати вмію, але куди пробувати працювати жодної думки немає
 
Я альфонс...мне женщины деньги дают ))) правда не знаю за что но главное что карта пополняется )))
 
Сам вопрос в сабже темы.
Сейчас, и с этим не поспоришь, времена крайне тяжёлые. Плюс ко всему цены растут, заработок непропорционально падает. Интересно, кто как выживает, чем занимается в это время?
Сам пока рассматриваю несколько вариантов, так как моя работа накрылась медным тазом. Но пока ни один из вариантов не даёт результата.
А если кредиторы за ж....у будут брать ? Как тогда быть ?
 
Назад
Угорі Унизу