• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кто-то закрывал Премиум Актив?


С июня2021 просрочка. у них я с октября кредитпроминвест передал
У меня просрочка почти 3 мес, ещё у кредитпроминвест, сегодня такое Подскажите пожалуйста какое тело было, сильно обзванивал Премиум?
Гарантийку высылают?

-Dlya vas est' luchshe predlozhenie po zakrytiyu kredita, uspejte zavtra do 18:00 oplatit' summu 5500 i my zakroem vash kredit!!
 
У меня просрочка почти 3 мес, ещё у кредитпроминвест, сегодня такое Подскажите пожалуйста какое тело было, сильно обзванивал Премиум?
Гарантийку высылают?

-Dlya vas est' luchshe predlozhenie po zakrytiyu kredita, uspejte zavtra do 18:00 oplatit' summu 5500 i my zakroem vash kredit!!
Премиум обзвонил всех. Гарантийку выслали но сначала говорили 15000 а я говорю что могу только отдать 6000 и закрыла
Тело 4500
 
У меня опять озверели второй раз. Посмотрела, их нет в реестре коллекторских компаний, получается, что по закону не имеют права звонить?
 
Сегодня закрыла премиум за тело+% до просрочки
А як домовились?Мені пропонують в расрочку тіло було 3.000 а закриють за 10.200 .Та для мене це дуже багато і не знаю що робити з цими гадами
 
А як домовились?Мені пропонують в расрочку тіло було 3.000 а закриють за 10.200 .Та для мене це дуже багато і не знаю що робити з цими гадами
Они мне позвонили я сказала что закрою только за то что в договоре написано у меня тело 4500 и процент до просрочки 2300 и они думали и потом согласились
 
Кредиту три года в є-гроші. Сегодня предложили закрыть за 1000гривен. При теле 4000гривен.
 
Ооо) мені сьогодні від батька, якого я не бачила років Хз скільки був дзвінок ? і я знаю, що йому дзвонили з Преміум Актив )) в НБУ вже полетіло ) бо він хитрий і все записав ) суть в чому: привіт, я такий то… твоя дочка винна гроші, а ти не «»б.ухай» а за неї заплати»» я не можу ??? так ще не сміялась ніколи від душі ?? за пару днів до того дзвонили ще теж вони) і говорили « вона в аварію потрапила, гроші не бере від мене, давай ти заплатиш» ??

Просто справа в тому, що я в Америці карл ?? доларами приймаю допомогу? я знаю, що ці ущербні читають форум)

Пост ні про що) для настрою) і щоб новачки простіше ставились ?
 
Дайте хоть номера преміум актив з яких дзвонять живі оператори, я їх покошмарю (хоббі в мене таке 😊)
 
Назад
Угорі Унизу