• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Брав вних 300 і вчора закрив їх за 900 скідка прйишла . Свій борг в бітах закрив потом мені не дали .Короче гроші нужни були взяв на дружину
таких нужно банить нах и *бало бить
прибежит дружина на форум и начнёт ныть что её подруг задалбывают биты

надо ж таким д*билом быть
 
таких нужно банить нах и *бало бить
прибежит дружина на форум и начнёт ныть что её подруг задалбывают биты

надо ж таким д*билом быть
Стотыщпицот лайков:clapping:

Кстати, битам походу заблокировали акк в инсте)) Радует, ведь тоже ставил им жалобы) Сейчас создали новый, но за 2 недели только 300 подписчиков, а было несколько тысяч на старом.
Мелочь, но приятно :кофе:
 
Останнє редагування:
Брав вних 300 і вчора закрив їх за 900 скідка прйишла . Свій борг в бітах закрив потом мені не дали .Короче гроші нужни були взяв на дружину
Чесно, це жесть. Третій раз на кого брати будете?
Ви проживаєте в Дніпрі чи в межах Дніпра?
А ви працюєте в Є-грошах чи в Бітах?) хоча про що я. Це ж одне і те саме.
 
Чесно, це жесть. Третій раз на кого брати будете?
Третий раз биты спрашивать не будут, сами "дадут", сразу обоим.

А можно всё-таки переименовать раздел форума на "дypaки и биты"? :crazy:
 
Привіт. Взяв кредит в біткепітал, через два дні треба вернути, а грошей немає. Порадьте, куди звертатись, щоб вони не наярювали на роботу. Бо була просрочка в мфо та банку, так ті дeбіли дзвонили на роботу. Де взяли номер хз, бо я не вказував місто роботи.
Як вони находять номери? Я ж не залишав ніде
Брав вних 300 і вчора закрив їх за 900 скідка прйишла
6 месяцев. За это время можно было заблокировать все существующие спам номера не только на своем телефоне, а и на телефонах всех знакомых, соседей, собак и котов, рассказать всему городу про этих мошенников, поменять сто симок... Прочитать форум, выучить законы, понять, что биты это точно не те, кому нужно что-то платить, верить в какие-то "скидки" и надеяться, что оплата решит проблему... :facepalm:
 
Математика.

Дано:
Взял 300$ отдал 900$.
Найти:
Где скидка?
И вправду где? Недавно разговаривал с одной говорит закройте кредит на выгодных для вас условиях всего за 19500 я ей говорю но я же брал всего 6500 где блин выгода?
таких нужно банить нах и *бало бить
прибежит дружина на форум и начнёт ныть что её подруг задалбывают биты

надо ж таким д*билом быть
Не ну фото с паспортом жены значит согласилась)
 
Останнє редагування:
Математика.

Найти:
Где скидка?
Это не математика...
Это от слова кидать.
таких нужно банить нах и *бало бить
прибежит дружина на форум и начнёт ныть что её подруг задалбывают биты

надо ж таким д*билом быть
:попкорн:
 
Погрози не працюють вирішили запропонувати за тіло 😀👌🏼
 

Вкладення

  • IMG_0193.jpeg
    IMG_0193.jpeg
    369.9 Кб · Перегляди: 83
Мои поздравления, мне пару раз предлагали 1.5 тела, но коплю деньги пока к тому моменту может и тело предложат
В мене зараз теж немає в наявності коштів щоб оплатити тіло , але тепер знаю що якщо раз запропонували значить ще будуть пропонувати . Але до цього був треш трохи , погрози , дзвінки, розсилки, фейкові збори на лікування і тд.
 
В мене зараз теж немає в наявності коштів щоб оплатити тіло , але тепер знаю що якщо раз запропонували значить ще будуть пропонувати . Але до цього був треш трохи , погрози , дзвінки, розсилки, фейкові збори на лікування і тд.
Мда биты конечно в своем репертуаре)
 
Погрози не працюють вирішили запропонувати за тіло 😀👌🏼
А вот раз уж Вы готовы им платить, можете рассказать, почему Вы уверены в том, что после оплаты всё закончится, и что оплата вообще до них "дойдет"?)
 
В мене зараз теж немає в наявності коштів щоб оплатити тіло , але тепер знаю що якщо раз запропонували значить ще будуть пропонувати . Але до цього був треш трохи , погрози , дзвінки, розсилки, фейкові збори на лікування і тд.
Що, таки розклеювали об"яви про вас, чи лише в мережі вам їх кидали?
Мои поздравления, мне пару раз предлагали 1.5 тела, но коплю деньги пока к тому моменту может и тело предложат
Проблема в тому, що оскільки вони працюють поза межами всіх законів, то ніяки обіцянки та навіть документи від них не гарантують припинення шантажу
 
Що, таки розклеювали об"яви про вас, чи лише в мережі вам їх кидали?

Проблема в тому, що оскільки вони працюють поза межами всіх законів, то ніяки обіцянки та навіть документи від них не гарантують припинення шантажу
Я в курсе)
 
А вот раз уж Вы готовы им платить, можете рассказать, почему Вы уверены в том, что после оплаты всё закончится, и что оплата вообще до них "дойдет"?)
Гарантій не дає ніхто 🤷🏻‍♀️ і я ні в чому не впевнена але мені це вже набридло тож я вчиню так як вважаю запотрібним .
Що, таки розклеювали об"яви про вас, чи лише в мережі вам їх кидали?

Проблема в тому, що оскільки вони працюють поза межами всіх законів, то ніяки обіцянки та навіть документи від них не гарантують припинення шантажу
Лише в мережі кидали , а там буде видно вони як я розумію спроможні на все .
 
Гарантій не дає ніхто 🤷🏻‍♀️ і я ні в чому не впевнена але мені це вже набридло тож я вчиню так як вважаю запотрібним .

Лише в мережі кидали , а там буде видно вони як я розумію спроможні на все .
Согласен на 100%
Кстати прикольнули присылают смс сначала 225 баксов зотят потом 500 с чем то а сейчас пришло 300 с лишним хоть бы определились сколько платить
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу