• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
щодо бітів. Скидаю витримку з відповіді НБУ стосовно погроз і тд. З відділом кіберполіції вже працюю. Погрози були і реальні багато зо іншого, що в голові не укладається.
Хтось писав з форумчан, писати всюди де можливо на них. Писала. Чекаємо на результат.
 

Вкладення

  • D6624501-4FEF-4386-B0EC-644E31EDA082.jpeg
    D6624501-4FEF-4386-B0EC-644E31EDA082.jpeg
    257.8 Кб · Перегляди: 76
У меня битов нет, но у кого-то есть мой номер и долг у них. Прислали что такой то ФИО номер телефона дал разрешение меня кошмарить, хотя я хз кто это. Мне не привыкать, но прям интересно насколько они будут меня кошмарить
 

Вкладення

  • IMG_9390.jpeg
    IMG_9390.jpeg
    58.6 Кб · Перегляди: 77
У меня битов нет, но у кого-то есть мой номер и долг у них. Прислали что такой то ФИО номер телефона дал разрешение меня кошмарить, хотя я хз кто это. Мне не привыкать, но прям интересно насколько они будут меня кошмарить
Меня в розыск объявляли) пишут что попало а смс это обычная подстава, чтобы человек побежал к должнику разбираться
 
У меня битов нет, но у кого-то есть мой номер и долг у них. Прислали что такой то ФИО номер телефона дал разрешение меня кошмарить, хотя я хз кто это. Мне не привыкать, но прям интересно насколько они будут меня кошмарить
моя вам порада, напішіть заяву в кібер поліцію. Це все робиться он лайн. Скидайте скрини , номери телефонів з яких пишуть та дзвонять, може записи розмов. Мені так представники поліції порекомендували. Просто не полініться.
Меня в розыск объявляли) пишут что попало а смс это обычная подстава, чтобы человек побежал к должнику разбираться
Так і є. В роз’ясненнях чітко прописано, що не мають права таке робити. Пішить заяви всюди. Чим більше людей буде писати, тим кюшвидше з ними почнуть розбиратись.
Всі питання боржників за законом вирішуються тільки в правовому полі. Все. Іншого не дано. Все інше кримінал.
 
моя вам порада, напішіть заяву в кібер поліцію. Це все робиться он лайн. Скидайте скрини , номери телефонів з яких пишуть та дзвонять, може записи розмов. Мені так представники поліції порекомендували. Просто не полініться.

Так і є. В роз’ясненнях чітко прописано, що не мають права таке робити. Пішить заяви всюди. Чим більше людей буде писати, тим кюшвидше з ними почнуть розбиратись.
Всі питання боржників за законом вирішуються тільки в правовому полі. Все. Іншого не дано. Все інше кримінал.
Согласен, напишите потом если не сложно кто и как реагировал на ваши обращения, чтоб люди знали куда лучше обращатся
 
Согласен, напишите потом если не сложно кто и как реагировал на ваши обращения, чтоб люди знали куда лучше обращатся
Тут треба, щоб всі разом писали та відписувались про результати. Один в полі не воїн як то кажуть!
 
У меня битов нет, но у кого-то есть мой номер и долг у них. Прислали что такой то ФИО номер телефона дал разрешение меня кошмарить, хотя я хз кто это. Мне не привыкать, но прям интересно насколько они будут меня кошмарить
Теж таке отримував тиждень тому. Взагалі не знаю хто та людина,але поки від них тиша.
 
Согласен, напишите потом если не сложно кто и как реагировал на ваши обращения, чтоб люди знали куда лучше обращатся
А самому обратиться что мешает? Или поведение битов Вас всё-таки полностью устраивает?
Гарантій не дає ніхто 🤷🏻‍♀️ і я ні в чому не впевнена але мені це вже набридло тож я вчиню так як вважаю запотрібним .
Хорошо, что Вы прекрасно понимаете и готовы к тому, что когда оплатите им "за тело" для закрытия вопроса, то на следующий день окажется, что они про ту смс-ку со скидкой ниче не знают и Вам нужно заплатить им ещё каких-то 100-200$, так как "займ" не закрыт. И ещё хорошо, что Вы готовы к тому, что даже после всех этих оплат, Вам и всему вашему окружению через 2 месяца напишут опять биты и сообщат о том, что у Вас просрочка 36 дней по новому займу, и к возврату сегодня до 19.00 4000$ или они начинают принудительное взыскание долга :crazy: Верю, что Вы к этому готовы, значит всё будет хорошо))
 
Останнє редагування:
А самому обратиться что мешает? Или поведение битов Вас всё-таки полностью устраивает?

Хорошо, что Вы прекрасно понимаете и готовы к тому, что когда оплатите им "за тело" для закрытия вопроса, то на следующий день окажется, что они про ту смс-ку со скидкой ниче не знают и Вам нужно заплатить им ещё каких-то 100-200$, так как "займ" не закрыт. И ещё хорошо, что Вы готовы к тому, что даже после всех этих оплат, Вам и всему вашему окружению через 2 месяца напишут опять биты и сообщат о том, что у Вас просрочка 36 дней по новому займу, и к возврату сегодня до 19.00 4000$ или они начинают принудительное взыскание долга :crazy: Верю, что Вы к этому готовы, значит всё будет хорошо)
Добре що ви все досконало розумієте, по собі судите ? Чи у вас склалась така ситуація? Чи до чого це все ?
 
Добре що ви все досконало розумієте, по собі судите ? Чи у вас склалась така ситуація? Чи до чого це все ?
Вам просто описали, що може бути далі. Неодноразово подібне було з Бітами. Тому від них очікувати можно всього. Я, наприклад, не вірю в їх пропозицію "за тіло".
 
Добре що ви все досконало розумієте, по собі судите ? Чи у вас склалась така ситуація? Чи до чого це все ?
Я сужу и по себе, и по битам, и по всем известным историям отношений с битами и просто хочу лишний раз рассказать пострадавшему человеку, что его ждёт после оплаты. Хотите, платите, Вам никто запретить не может, потом ещё и Вы расскажете свою историю о том, что биты нехорошо поступили и оплата не помогла. Зато может другие почитают и не повторят, тоже плюс)))
Только жаль, что схема битов успешно работает благодаря таким плательщикам 😔
 
Я сужу и по себе, и по битам, и по всем известным историям отношений с битами и просто хочу лишний раз рассказать пострадавшему человеку, что его ждёт после оплаты. Хотите, платите, Вам никто запретить не может, потом ещё и Вы расскажете свою историю о том, что биты нехорошо поступили и оплата не помогла. Зато может другие почитают и не повторят, тоже плюс)))
Только жаль, что схема битов успешно работает благодаря таким плательщикам 😔
Всі історії різні , і я це все теж знаю і читаю але в кінці кінців кожен має повертати те що взяв 🤷🏻‍♀️
 
Всі історії різні , і я це все теж знаю і читаю але в кінці кінців кожен має повертати те що взяв 🤷🏻‍♀️
Этот парень ничего не брал, но с него требуют поэтому он максимально настроен против них) а я кстати тоже планирую когда то вернуть но вот со сроками отдачи у меня беда так что это будет долгая история)
 
Этот парень ничего не брал, но с него требуют поэтому он максимально настроен против них) а я кстати тоже планирую когда то вернуть но вот со сроками отдачи у меня беда так что это будет долгая история)
Я ж тому й пишу що в кожного своє , і кожен буде чинити так як вважає запотрібним 🤷🏻‍♀️
 
кожен має повертати те що взяв
а я кстати тоже планирую когда то вернуть
Чи була в когось така ситуація з біт капітал, що не брав там кредит, а вони дзвонять родичам, що є борг?
А где ребята, которые любят писать, что биты это МФО, надо возвращать то, что у них брали, они нормальные, просто проценты большие?
Аа, вот вы где :lol:
 
Козли повні і там система жесть я знаю людей з 5 на яких повішали кредит і вони тільки взнали за нього коли там протермінуваня 30 днів
Таких людей в кругах називають Дропи хто в курсі той знає
 
От цій канторі можна не відавати але у вас має бути стійка психіка і у ваших родичів ну і коли ви закрили кредит то краще раз в місяць заходити в лк в дивитися чи у вас там немає нового кредиту
Тому що з цією канторою були приколи Пацики Які промишляють брали на дропів кредит
А працівники взнали і тоже почали вішати на людей кредити просто вставляти в лк свій кош
Ага) клуб тех кто планирует отдать кредит)
Я відав
Точніше родичі заплатили бо їм дуже було страшно і були погрози з розправою
 
Назад
Угорі Унизу