• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мій опит роботи з адвокатською спілкою "Защита

  • Автор теми Nika
  • Дата початку
  • Відповіді 210
  • Перегляди 18K
Ходил на консультацию в АО Защита ещё до просрочек. Пришел к выводу - развод полный! Девочка полчаса пела какие они крутые, схемки на доске рисовала . Когда начал задавать конструктивные вопросы - сразу огонек в глазах пропал. Поникла, бедняжка!! Суть их разводняка в чем - в месяц 4000 грн. и через год примерно все проблемы решаться!!! Но они и так решаться, и без них. Но что удивило..... Когда пошел второй день просрочки , сразу же от Защиты пришло смс - Телефонуйте! Мы Вам допоможемо!!!!!! Короче , та же шарага, только наоборот!!!
 
Ходил на консультацию в АО Защита ещё до просрочек. Пришел к выводу - развод полный! Девочка полчаса пела какие они крутые, схемки на доске рисовала . Когда начал задавать конструктивные вопросы - сразу огонек в глазах пропал. Поникла, бедняжка!! Суть их разводняка в чем - в месяц 4000 грн. и через год примерно все проблемы решаться!!! Но они и так решаться, и без них. Но что удивило..... Когда пошел второй день просрочки , сразу же от Защиты пришло смс - Телефонуйте! Мы Вам допоможемо!!!!!! Короче , та же шарага, только наоборот!!!
Всё верно.Это про них.
5AAbeo9Eo6k.jpg
 
Просто как говорится наживаются на горе людей....но когда то оно ж все вернется обязательно...
 
Сегодня месяц ,как с "защитой" договор подписала?.Результат:на звонки просто не отвечают,говорят заняты были,скидывала им номера телефонов,как просили,ответ "взяли в работу".Я им с номерами мфо скинула номера знакомых и.....? они этого даже не заметили!Вывод :"Защита" не с какими номерами не работает!Попросила отчет за месяц работы,перезвонила типа юрист в субботу(когда у них выходной) очень успокаивала и утверждала работа идёт но у них выходной ?
Эх ,почему раньше ваш форум не нашла,5600 "защите"заплатила?
 
Сегодня месяц ,как с "защитой" договор подписала?.Результат:на звонки просто не отвечают,говорят заняты были,скидывала им номера телефонов,как просили,ответ "взяли в работу".Я им с номерами мфо скинула номера знакомых и.....? они этого даже не заметили!Вывод :"Защита" не с какими номерами не работает!Попросила отчет за месяц работы,перезвонила типа юрист в субботу(когда у них выходной) очень успокаивала и утверждала работа идёт но у них выходной ?
Эх ,почему раньше ваш форум не нашла,5600 "защите"заплатила?
Блин, какой капец.
5600грн. = 1 выигранный суд (в случаи чего).

Но это был бы результат, а не в пустую выброшенные деньги.

Не делайте больше таких ошибок, автор?
 
Блин, какой капец.
5600грн. = 1 выигранный суд (в случаи чего).

Но это был бы результат, а не в пустую выброшенные деньги.

Не делайте больше таких ошибок, автор?
Была на грани самоубийства, ? наткнулась на их нее объявление. Поверила
 
Была на грани самоубийства
Вот почему люди так низко ценят свою жизнь ... вопрос риторический.
наткнулась на их нее объявление. Поверила
Хорошо, что "наткнулись" на наш форум. Лучше позже, чем никогда.
Не делайте больше поспешных действий, лучше сто раз переспросить, уточнить - и форум вам в этом поможет.
 
Блин, какой капец.
5600грн. = 1 выигранный суд (в случаи чего).

Но это был бы результат, а не в пустую выброшенные деньги.

Не делайте больше таких ошибок, автор?
Была на грани самоубийства, ? наткнулась на их нее объявление. Поверила .
Если бы раньше форум нашла
Вот почему люди так низко ценят свою жизнь ... вопрос риторический.

Хорошо, что "наткнулись" на наш форум. Лучше позже, чем никогда.
Не делайте больше поспешных действий, лучше сто раз переспросить, уточнить - и форум вам в этом поможет.
Спасибо большое!
 
Вот почему люди так низко ценят свою жизнь ... вопрос риторический.
Попри те що питання риторичне, все ж відповім як я бачу чому))) Мозок це ще та лінива паскуда, яка щоб не тратити лишню енергію, старається знайти найпростіше і найшвидше рішення проблеми. А самовипилятись, попри те що це суперечить інстинкту самозбереження, найпростіший варіант позбавити себе від усіх проблем.
 
Хочу поділитися своїм печальним опитом,бо мене цілий день колотить. Звернулася в цю чудову контору,бо пішла просрочка і я узнала що вагітна(начався жорсткий пресінг)))щоб скоріше закінчити все це дірмо вирішила розібратися з ними з юристами.Так от на консультації красиво все розповіли,заспокоїли.Я хотіла розібратися з усим цим до родов.)))Так от підписала з ними договір(за 16 мір мені вийшло 4000)))Платила ісправно в срок.І результат......бінго......8 місяців оплати і не одного закритого мфо(Коли сплачувала 7 місяць помічниця сказала що парочка мфо согласні на тіло,ви тіпа согласні.... я канєшно же согласно...вона тобі ми складемо документ і наберемо вас...проходить неділя,друга і тишина.Пишу адвокату де результат за що я плачу(((Ответ:Мій помічник з вами звяжеться.)))і знову тиша.Я сідаю в душну маршрутку зі своїм животом і тарабанюсь полтора часа в їхню контору.Сотрудніца дивиться на мене і видає...А що вас ніхто не набрав.І тут мене порвало сказала що хочу розірвати з ними договір,написала лист про відмову від їхньої роботи.По договору вони повинні повернути половину гонорару.Написали запрос в бугалтерію на возврат грошей.Сказали набрати через тиждень.Набрала адвоката сказав моя сотрудница набере вас.І правда набрала....сказала що мені відмовлено в повернені грошей.Я набрала адвоката....він говорить бухгалтерів все перещитала і вирішила що вони відпрацювали всі гроші..Я кажу як відпрацювали ви за 8 місяців не закрили мені ні одного мфо. А цей бесовісний говорить якщо вам щось не устраює подавайте в суд.От і попрацювала законо. А знаєте що саме обідне.Що я работала по 8-9 часов в день,6 дней в неділю щоб зібрати гроші на їхню оплату...угробила собі здоров'я.Весь день колотить. (отказувала собі даже в вітамінах)))А вони поїздили по мені не хуже мфошників. В моему положенні гріх так говорити ну хай ці гроші їм боком повилазили.Хочу щоб ніхто більше не попався на них,обходьте цю шарашку 10 стороною.Будьте розумніними,чим я.?☹??
І як ви розібрались зі своїми МФО?
 
Назад
Угорі Унизу