• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Моя Історія починається

  • Автор теми weekez
  • Дата початку
  • Відповіді 37
  • Перегляди 727

weekez

Форумчанин
Реєстрація
16 Кві 2024
Дописи
34
Реакції
0
Бали
6
UAH
25.00
Ваш пол
Мужской
weekez не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
На данний момент маю кредити в
NaVse 19
Tengo 4700
sgroshi 5040
Money4U 5000
AVANS 8046
MONEYVEO 3002
Tpozyka 23419
Selfi Credit 8000
Egroshi 6000 (за 1 день нарахували 4к і вже маю виплатити 10)
credit plus 2000
findbar 1500
Підскажіть які з цих МФО можуть запропонувати закрити за тіло, а які поки не пізно можна закрити.
Дуже переживаю, але з допомогою форуму ще якось держусь на плаву
Більше МФО брати не буду
 
Чесно кажучи, будуть діставати всі. Закривайте потроху, якщо ж кошти, маленьки, може за тіло домовитесь. Якось так.
Дзвонити будуть всім, кажить близьким, щось хоч з ними не було проблем та питань
 
Чесно кажучи, будуть діставати всі. Закривайте потроху, якщо ж кошти, маленьки, може за тіло домовитесь. Якось так.
Дзвонити будуть всім, кажить близьким, щось хоч з ними не було проблем та питань
Як можна договоритись за тіло з ними?
 
Як можна договоритись за тіло з ними?
Домовлятися самому не варто. Ігнорування це перше і важливе ,що можете зробити. Не звертати увагу на дзвінки і чекати пропозицій.
 
Домовлятися самому не варто. Ігнорування це перше і важливе ,що можете зробити. Не звертати увагу на дзвінки і чекати пропозицій.
знаю що з цих всі проблемні tpozyka,navse і moneyveo інші можуть пропонувати за тіло?
 
Кажуть,що манівео передає борг таліон,а ті пропонують тіло і менше
бачив іноді що таліон далі передає комусь і доходить до суду, ну там ще є срок 7 днів до погашення без процентів
Що можете розповісти за інших?
 
На данний момент маю кредити в
NaVse 19
Tengo 4700
sgroshi 5040
Money4U 5000
AVANS 8046
MONEYVEO 3002
Tpozyka 23419
Selfi Credit 8000
Egroshi 6000 (за 1 день нарахували 4к і вже маю виплатити 10)
credit plus 2000
findbar 1500
Підскажіть які з цих МФО можуть запропонувати закрити за тіло, а які поки не пізно можна закрити.
Дуже переживаю, але з допомогою форуму ще якось держусь на плаву
Більше МФО брати не буду
Закрийте єгроші спочатку і бізнес позику.У мене бізнес позика подала до суду
 
бачив іноді що таліон далі передає комусь і доходить до суду, ну там ще є срок 7 днів до погашення без процентів
Що можете розповісти за інших?
Мабуть,АФК. Мені від них щось приходило. Чи смс чи лист на емейл. З Вашого списку у мене манівео.
Навсе,це кредиткаса. Було оскарження ВНН та зустрічний позов до суду.
Кредит плюс,не чула їх ,може продали кому
Є гроші. Були дзвінки,погрози. Зараз преміум актив по цьому кредиту просять тіло.
Але моїм протермінуванням майже 4 роки. Методи у мфо не змінились,тількі по судах стали бігать
часто. Якщо можете щось закрити до протермінування,закрийте. Чекайте пропозицій,ігнорьте....
 
бачив іноді що таліон далі передає комусь і доходить до суду, ну там ще є срок 7 днів до погашення без процентів
Що можете розповісти за інших?
інші це фк "ЕЙС" у мене подали до суду зараз іде суд , виграв в районому суді на данний момент чекаю чи подадуть апеляцію чи ні , сподіваюся шо ні і допобачення)
 
знаю що з цих всі проблемні tpozyka,navse і moneyveo інші можуть пропонувати за тіло?
Все нижченаписане - мій досвід))) НаВсе - це та ж КредитКасса, тому чекайте розвитку подій)))
Tengo - з часом тіло + 1к, як зазвичай, потім продають.
Швидко Гроші - почитайте форум, в мене вони щось підозріло мовчать)))
Money4You - десь на 3-4 місяць пропонують тіло.
Аванс передає звонілкам, але конкретики ніякої)))
Moneyveo - цих, на щастя, нема)))
Твоя Позика - там теж не достучатись, це теж саме, що і КредитКасса. Можуть віддати на "обработку" до Юридичного Стимула)))
Селфі - не стикався.
ЄГроші - вигідних пропозицій не надають, з часом продають іншим конторам.
Credit+ - в мене таке ж тіло, на четвертий місяць пропонують закрити за тіло.
FinBar - теж десь на 3-4 місяць пропонують закрити за тіло.
Але ж не забувайте, що усі ці пропозиції у кожного - індивідуальні)))
Якщо Вас влаштовує пропозиція - закривайте))) Ні - чекайте більш лояльніших умов)))
 
Більше МФО брати не буду
Оце бажано в рамочку. (Щоб з ваших 11 потім не виросло 20-30 займів, бо буде набагато гірше)

Те, що ви нарешті вийшли з іншого обговорення в пошуках де взяти кредит, і створили власний щоденник - це вже перший крок до визнання проблеми, вітаю!👏 Попереду складний шлях, можливо на великій дистанції, тому читайте форум (по кожній мфо є окрема тема), аналізуйте, переймайте чужий досвід закриття займів, ставте конкретні питання, і врешті все обов'язково вийде. Не шукайте банк простих рішень, де за один місяць прострочень всі шаражки вам запропонують тіло і одразу надішлють на пошту вигідні пропозиції з квітами. Цього не буде. За винятком якоїсь однієї шараги (але це не точно). Тому зараз морально налаштуйтесь на тривале вирішення своїх боргів, щоб не мати ілюзій, і поступово вирішуйте. А головне - вірте в себе!
І все буде добре😉
 
Оце бажано в рамочку. (Щоб з ваших 11 потім не виросло 20-30 займів, бо буде набагато гірше)

Те, що ви нарешті вийшли з іншого обговорення в пошуках де взяти кредит, і створили власний щоденник - це вже перший крок до визнання проблеми, вітаю!👏 Попереду складний шлях, можливо на великій дистанції, тому читайте форум (по кожній мфо є окрема тема), аналізуйте, переймайте чужий досвід закриття займів, ставте конкретні питання, і врешті все обов'язково вийде. Не шукайте банк простих рішень, де за один місяць прострочень всі шаражки вам запропонують тіло і одразу надішлють на пошту вигідні пропозиції з квітами. Цього не буде. За винятком якоїсь однієї шараги (але це не точно). Тому зараз морально налаштуйтесь на тривале вирішення своїх боргів, щоб не мати ілюзій, і поступово вирішуйте. А головне - вірте в себе!
І все буде добре😉
ніколи не повторю цей плачевний досвід
 
будут звонить только мне или родным тоже?
Эти всем кого найдут. У меня они были, прицепились к однокласснице мужа. Да в принципе все могут звонить кого найдут, но у меня именно эти отличились.
 
Эти всем кого найдут. У меня они были, прицепились к однокласснице мужа. Да в принципе все могут звонить кого найдут, но у меня именно эти отличились.
что скажете по остальным которые я отписал или не брали там?
 
что скажете по остальным которые я отписал или не брали там?

Money4U 5000 Мес. через 3 перед продажей закрыла за тело.
MONEYVEO 3002. Продавали Талиону, предлагали закрыть за пол тела.
Tpozyka 23419 Была Бизнес Позыка (они же) После почти 3 лет просрочки, разбили остаток на несколько месяцев. В процессе закрытия.
Egroshi 6000 Через несколько мес. продали Премиум Активу, закрыла за тело.
credit plus 2000. Мес через 3 закрыла за тела, задалбывали автодозвоном.
 
Назад
Угорі Унизу