• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Моя перша перемога!!!)))

  • Автор теми Dina@
  • Дата початку
  • Відповіді 180
  • Перегляди 27K
Доброго дня, напишу всім контакти адвоката трішки пізніше. Відформатувати випадково телефон і всі інфа зникла. Візитка на роботі в столі а я на лікарняному. Завтра постараюсь всім написати.


Робила пролонгації. Для початку напишіть в нацкомфінпослуг. А тоді вже до адвоката. Хоча я все зробила і одразу:)
Можно пожалуйста и мне контакты адвоката. Заранее благодарю ?
 
умничка!! так держать. Больше не ведись на сомнительные организации
 
Отримала смс що мій кредит успішно погашений і тепер можу взяти на більшу суму. Я не повірила, заходжу а в мене не має активних кредитів! Цікаво, проплату я не робила, борг ще вчора був майже 20000..... Друзі, шукайте хорошого адвоката!!! За це я заплатила 1800грн і вже -1) моя маленька перемога:):):)
А в чому суть взагалі ? Що за кредит
 
мне еврогроши закрыла кредит после письма в нацком, документы они им не предоставили но мне смс пришла что кредит закрыт и лк займов нету активных.
Добрий день! А скажіть як ви писали заяву? Якщо можна то зразок в особисті. Дякую)
 
Дякую, знову в те болото я не проїзду це точно)


Тоже зацікавило, спробувала взяти то не проходить підтвердження)


Тіло 7000, проплачено 16000. Адвокат сказав що повернем все:). І я в це вірю!!!


Єврогроші
Поделитесь адвокатом ) очень нужно именно по этой конторе
 
Отримала смс що мій кредит успішно погашений і тепер можу взяти на більшу суму. Я не повірила, заходжу а в мене не має активних кредитів! Цікаво, проплату я не робила, борг ще вчора був майже 20000..... Друзі, шукайте хорошого адвоката!!! За це я заплатила 1800грн і вже -1) моя маленька перемога:):):)
Дуже за вас рада.Розкажiть якщо можете якi були дii адвоката?Що робив для цього?Я звязалась з АО Захист купу грошей взяли а результату я не бачу.(((Порадьте щось бо у вiдчаi...
 
Доброго дня, напишу всім контакти адвоката трішки пізніше. Відформатувати випадково телефон і всі інфа зникла. Візитка на роботі в столі а я на лікарняному. Завтра постараюсь всім написати.


Робила пролонгації. Для початку напишіть в нацкомфінпослуг. А тоді вже до адвоката. Хоча я все зробила і одразу:)
Напишіть ще мені будь ласка
 
Dina@, мои поздравления,найти бы адвоката хорошего,что бы не попасть только на выкачивания денег,может кто то посоветует?
 
Тіло 7000, проплачено 16000. Адвокат сказав що повернем все:). І я в це вірю!!! Вот ваш ответ на ваши вопросы,она заплатила 16000, пролонгации вот и все
 
Отримала смс що мій кредит успішно погашений і тепер можу взяти на більшу суму. Я не повірила, заходжу а в мене не має активних кредитів! Цікаво, проплату я не робила, борг ще вчора був майже 20000..... Друзі, шукайте хорошого адвоката!!! За це я заплатила 1800грн і вже -1) моя маленька перемога:):):)
[/QU Можно и мне номерок?
Можно номер тоже пожалуйста)
 
Отримала смс що мій кредит успішно погашений і тепер можу взяти на більшу суму. Я не повірила, заходжу а в мене не має активних кредитів! Цікаво, проплату я не робила, борг ще вчора був майже 20000..... Друзі, шукайте хорошого адвоката!!! За це я заплатила 1800грн і вже -1) моя маленька перемога:):):)
Спишем кредит любой величины!без предоплаты спишем небольшую часть! обращайтесь
Отримала смс що мій кредит успішно погашений і тепер можу взяти на більшу суму. Я не повірила, заходжу а в мене не має активних кредитів! Цікаво, проплату я не робила, борг ще вчора був майже 20000..... Друзі, шукайте хорошого адвоката!!! За це я заплатила 1800грн і вже -1) моя маленька перемога:):):)
Спишем долги МФО!
Обращайтесь
 
Останнє редагування:
Дякую, знову в те болото я не проїзду це точно)


Тоже зацікавило, спробувала взяти то не проходить підтвердження)


Тіло 7000, проплачено 16000. Адвокат сказав що повернем все:). І я в це вірю!!!


Єврогроші
Посовітуйте вашого адвока
 
Отримала смс що мій кредит успішно погашений і тепер можу взяти на більшу суму. Я не повірила, заходжу а в мене не має активних кредитів! Цікаво, проплату я не робила, борг ще вчора був майже 20000..... Друзі, шукайте хорошого адвоката!!! За це я заплатила 1800грн і вже -1) моя маленька перемога:):):)

Напишите номер адвоката)
 
Назад
Угорі Унизу