• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Монетка подала в суд

  • Автор теми Zorro89
  • Дата початку
  • Відповіді 146
  • Перегляди 3K
Дзвонила на той номер що знайшла на сайті НБУ
Ви впевнені що телефонували саме на горячу лінію НБУ?
Вони права не мають вам таке радити... взагалі будь що радити.
Можуть відмашку дати, що якщо порушено ваші права чи присутній склад злочину (кримінал) то звернутись в нпу.
Але щоб НБУ пропонувало як варіант рішення оформити реструктуризацію - дичина...
Ось на цей номер телефонувала - 0800500202.
 
Ви різницю між НБУ і НПУ знаєте?
Дзвонила і в нацполіцію і дзвонила на цей номер
Дзвонила і в нацполіцію і дзвонила на цей номер
Я вже просто не розумію що робити. Поліція сказала що такого працівника у них нема і порадили просто заблокувати. В НБУ теж говорила що монетка видав третім особам мій договір
 
0 800 505 240 -НБУ
0 800 500 202 - НПУ
Дуже дякую
Ви різницю між НБУ і НПУ знаєте?
Затупила з переляку. Вже бачу що не туди дзвонила
Дуже дякую

Затупила з переляку. Вже бачу що не туди дзвонила
Та ні таки дзвонила і на *240. Перепрошую за плутанину. В телефонній книзі плутанина як і в моїй голові вже
 
Останнє редагування:
Чистка оточення по новій - тепер мінус з підтримки - батьки. Та особа дуже вже старається - тепер для них я найбільший позор життя...
 
Чистка оточення по новій - тепер мінус з підтримки - батьки. Та особа дуже вже старається - тепер для них я найбільший позор життя...
Заспокойтесь!))) Підтримку знайдете тут - це точно, а всі інші, як Вам правильно вище написали - перебісяться))))
 
Чистка оточення по новій - тепер мінус з підтримки - батьки. Та особа дуже вже старається - тепер для них я найбільший позор життя.
Чистка оточення по новій - тепер мінус з підтримки - батьки. Та особа дуже вже старається - тепер для них я найбільший позор життя...
Чистка -це добре.Ці люди звільняють у вашому житті місце для кращих!Завжди пам*ятайте,що все буде добре,рано чи пізно,але буде!
 
Добрый день , подскажите пожалуйста с какого дня просрочки начинают обзвон родных ? То у меня просрочка уже 4 дня еще пока не звонили не мне не родным ! Интересно когда начинают
 
Добрый день , подскажите пожалуйста с какого дня просрочки начинают обзвон родных ? То у меня просрочка уже 4 дня еще пока не звонили не мне не родным ! Интересно когда начинают
на 4-5 місяць
 
Назад
Угорі Унизу