• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нашли номер дяді ,і подзвонили до нього через рік

meryandmolly898

Читач
Реєстрація
17 Жов 2020
Дописи
17
Реакції
8
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
meryandmolly898 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Допоможіть шо робити в цій ситуації і як вести діалог з ними щоб вони заспокоїлись,писали у вайбері я просто заблокувала ,тепер пишуть у телеграм
 

Вкладення

  • 6160AE57-126A-4A9F-81BA-D4F137D626B1.jpeg
    6160AE57-126A-4A9F-81BA-D4F137D626B1.jpeg
    154.8 Кб · Перегляди: 145
Допоможіть шо робити в цій ситуації і як вести діалог з ними щоб вони заспокоїлись,писали у вайбері я просто заблокувала ,тепер пишуть у телеграм
Тоже заблокируйте
Чем больше общаетесь тем хуже,или платить или полный игнор
 
Кончённые воши одни из самых отмороженных,только блокировать и не поддаватся на такие провокации
 
Допоможіть шо робити в цій ситуації і як вести діалог з ними щоб вони заспокоїлись,писали у вайбері я просто заблокувала ,тепер пишуть у телеграм
Предупредите все окружение.....
По сути это мошенники ,и ничего и никого не нужно бояться.
И полный игнор
 
Предупредите все окружение.....
По сути это мошенники ,и ничего и никого не нужно бояться.
И полный игнор
Як довго вони можуть дзвонити до нього?
Тоже заблокируйте
Чем больше общаетесь тем хуже,или платить или полный игнор
Тобто все що вони можуть це дзвонити,їхні погрозі не треба сприймати всерйоз?
 
Як довго вони можуть дзвонити до нього?
Якщо не буде спілкуватися,можуть діставати десь місяць.....цього вам ніхто не скаже.Ви можете з ним поговорити?Попередити його,щоб говорив взагалі,що вас не знає.
 
Як довго вони можуть дзвонити до нього?

Тобто все що вони можуть це дзвонити,їхні погрозі не треба сприймати всерйоз?
Конечно это обычная практика запугать чтоб получить деньги. У вас все стандартно как и всех не волнуйтесь. Все их угрозы просто болтовня
 
Якщо не буде спілкуватися,можуть діставати десь місяць.....цього вам ніхто не скаже.Ви можете з ним поговорити?Попередити його,щоб говорив взагалі,що вас не знає.
Вони вже до нього подзвонили ,і я незнаю як йому пояснити це все
Звичайно...вони можуть тілько дзвонити і говорити різну фігню.
А можуть найти зе чийсь номер крім номера дяді?
 
Вони вже до нього подзвонили ,і я незнаю як йому пояснити це все

А можуть найти зе чийсь номер крім номера дяді?
Можуть.....попередьте всіх важливих для вас людей,щоб говорили,що вас не знають...
Дядькові скажіть що брали,відали,вимагають ще....Краще,щоб рідні знали!
 
Можуть.....попередьте всіх важливих для вас людей,щоб говорили,що вас не знають...
Дядькові скажіть що брали,відали,вимагають ще....Краще,щоб рідні знали!
Ну мама з татом вже знають,я їм так і сказала,я брала там рік тому кредит,вони дзвонили там пару раз на день ,потім приблизно більше ніж пів року ніяких від них повідомлень і дзвінків і тут через рік влни находять номер дяді
Я незнаю як реагувати на це і си взагалі реагувати,мама з татом не вірять мені
І просто кричать в трубку вислухати ніхто мене не хоче
 
Ну мама з татом вже знають,я їм так і сказала,я брала там рік тому кредит,вони дзвонили там пару раз на день ,потім приблизно більше ніж пів року ніяких від них повідомлень і дзвінків і тут через рік влни находять номер дяді
Я незнаю як реагувати на це і си взагалі реагувати,мама з татом не вірять мені
І просто кричать в трубку вислухати ніхто мене не хоче
Им нужно немного время переварить информацию. Успокоятся поговоришь
 
Ну мама з татом вже знають,я їм так і сказала,я брала там рік тому кредит,вони дзвонили там пару раз на день ,потім приблизно більше ніж пів року ніяких від них повідомлень і дзвінків і тут через рік влни находять номер дяді
Я незнаю як реагувати на це і си взагалі реагувати,мама з татом не вірять мені
І просто кричать в трубку вислухати ніхто мене не хоче
Обычная реакция родителей.....
Дайте им форум почитать,многим помогает.
 
Допоможіть шо робити в цій ситуації і як вести діалог з ними щоб вони заспокоїлись,писали у вайбері я просто заблокувала ,тепер пишуть у телеграм
А можливо це звичайна пугалка.У всіх є дяді і тьоті.
 
Скажите а если родственники будут писать в кибер или полицию помагает это, кто так делал?ведь этл использование перс.данных их без их согласия...
 
Скажите а если родственники будут писать в кибер или полицию помагает это, кто так делал?ведь этл использование перс.данных их без их согласия...
Можна написати їм ,типу тоже погрози
Але я незнаю наскільки це буде для них вагомим аргументом щоб відступити
Обычная реакция родителей.....
Дайте им форум почитать,многим помогает.
Я живу не з ними,вони в мене не людуже розвинуті в соц.мережах
Я живу в місті ,а вони в селі
 
Назад
Угорі Унизу